Polecamy Dieta
Napisz do mnie
polariss
Krynica-Zdrój to zdrowie
202654 produktów

Nierówne zęby to coś więcej niż tylko kwestia estetyki. Ma to wpływ na wiele innych aspektów m.in. zdrowotnych, z których możesz nie zdawać sobie sprawy! Stomatolog przypomina, dlaczego prosty zgryz jest tak istotny.

Łatwiejsza higiena zębów

Dokładna higiena jamy ustnej u osób z nieprawidłowym zgryzem to wyzwanie. Wady takie jak np. stłoczenia zębów powodują, że trudniej dotrzeć szczoteczką, a nawet nicią do zakamarków, usunąć resztki jedzenia i gromadzącą się na zębach płytkę nazębną.

- Z powodu trudności z właściwym doczyszczaniem zębów szybciej gromadzi się kamień nazębny. Dlatego takie osoby są bardziej narażone na próchnicę, stany zapalne i choroby dziąseł wyjaśnia lek. stom. Robert Białach, zajmujący się ortodoncjąw gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu.

Lepsze zdrowie jamy ustnej

Właściwa higiena jamy ustnej to mniejsze ryzyko ubytków oraz problemów z dziąsłami. Proste zęby przywracają zgryzowi prawidłową funkcję np. gryzienie, żucie. - Redukujemy również ryzyko halitozy, czyli nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej, ponieważ przy nierównym zgryzie, np. stłoczonych zębach, łatwiej gromadzą się bakterie i resztki jedzenia mówi ekspert.

Co więcej, nieprawidłowy zgryz sprzyja „zużywaniu” się zębów, których komplet powinien nam służyć całe życie. Takie zęby będą bardziej starte, kruche, szkliwo osłabione. Jeśli myślisz, że wizyty u stomatologa są kosztowne lub żmudne, to wiedz, że na dłuższą metę więcej czasu i pieniędzy stracisz na naprawę szkód, jakie nieprawidłowo ułożone zęby mogą spowodować. Terapia ortodontyczna może być również wymagana, gdy rozważamy wszczepienie implantów zębowych.

Lepsze zdrowie ogólne

Nieprawidłowy zgryz to nie tylko kwestia estetyki i ewentualnych kompleksów na punkcie krzywych zębów. To również większe ryzyko dolegliwości takich jak bóle głowy, oczu, szyi, karku, zaburzenia trawienia, wady wymowy. Zaawansowane wady zgryzu mogą przeciążać cały układ mięśniowo-szkieletowy, zaburzać motorykę, a nawet wpływać negatywnie na  postawę ciała (np. większe ryzyko skrzywień kręgosłupa).

Stawy w lepszej kondycji

Nieleczone wady zgryzu są również niekorzystne dla dobrej kondycji szczęki i żuchwy, ponieważ mogą prowadzić do tzw. choroby okluzyjnej zębów. Co to takiego? Jest to zaburzenie pracy układu żucia, czyli zębów, mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Może ona doprowadzić do m.in. starcia zębów, zwiększonego napięcia mięśni i dolegliwości bólowych.

- Nieprawidłowo kontaktujące się zęby, np. w konsekwencji wad zgryzu, zaburzają równowagę sił mechanicznych, obciążają nasze stawy i uniemożliwiają ich prawidłowe funkcjonowanie. Skutki mogą być opłakane: zgrzytanie zębami i ich ścieranie, zęby wychylające się do przodu, przeskakiwanie i trzaski w stawie skroniowo-żuchwowym, ból zębów przy nagryzaniu, a nawet bóle głowy, których często pacjenci nie łączą z kondycją jamy ustnej. Często to właśnie leczenie ortodontyczne pozwala doprowadzić do równego kontaktu zębów górnych i dolnych, a co za tym idzie redukuje nieprzyjemne dolegliwości – mówi stomatolog.

Większa pewność siebie

Krzywe zęby mogą odbierać pewność siebie, zaniżać samoocenę i wpędzać w kompleksy. Tyczy się to nie tylko nastolatków, ale również dorosłych pacjentów, którzy krzywy zgryz postrzegają jako jeden z największych defektów kosmetycznych.

Dziś więcej opcji niż kiedykolwiek

Jeśli od założenia aparatu powstrzymuje cię jego widoczność, to takie wymówki nie mają już racji bytu. Współczesna ortodoncja oferuje różnorodne opcje leczenia, wśród nich są zarówno klasyczne aparaty stałe, jak i ich bardziej dyskretne wersje: aparaty ceramiczne, szafirowe lub wykonane z kryształu górskiego.

Dla wstydliwych przewidzianesą  np. aparaty lingwalne (zakładane od strony podniebienia i języka, dzięki czemu są niewidoczne dla oka), trzeba jednak pamiętać, że czyszczenie zębów w takim aparacie jest dużo trudniejsze niż przy aparacie założonym od strony policzkowej.Alternatywą dla aparatów stałych są natomiast nowoczesne alignery, czyli ruchome aparaty nakładkowe typu Invisalign.

- To, co wyróżnia alignery to mała widoczność i wysoka estetyka, ponieważ są wykonane z elastycznego, przezroczystego tworzywa, nie posiadają również charakterystycznych dla aparatów klasycznych – drucików oraz zamków. Do tego można je w każdej chwili zdjąć do posiłków, szczotkowania lub przed ważnym spotkaniem. Dlatego są komfortową opcją leczenia wad zgryzu dla pacjentów prowadzących aktywny tryb życia. Mogą ich również używać m.in. sportowcy i osoby uprawiające zawody publiczne, np. dziennikarze, politycy, modelki, wokaliści – przekonuje dr Białach.

Leczenie możesz rozpocząć w każdym wieku

Istnieje stereotyp, że aparaty ortodontyczne to domena nastolatków i w dorosłym wieku nie ma już sensu decydować się na korektę wad zgryzu.  Ale eksperci zgodnie przyznają, że nie ma górnej granicy wieku.

 – Leczenie ortodontyczne jest równie skuteczne u nastolatków, jak u osób dorosłych. Proces fizjologiczny przesuwania zębów jest tu taki sam, różni się jedynie tym, że dorośli mają gęstszą tkanką kostną niż dzieci, przez co leczenie może potrwać nieco dłużej. Terapię najlepiej rozpocząć około 13-15.roku życia, wtedy zgryz jest bardziej plastyczny i łatwiej poddaje się siłom mechanicznym. Ale równie dobrze na aparat ortodontyczny możemy się zdecydować w starszym wieku, nawet na emeryturze. Warunkiem jest dobry stan kości pacjenta i brak przeciwwskazań medycznych, np. dobra kondycja dziąseł  – zapewnia ortodonta.

I dodaje:- Czas leczenia zależy od zaawansowania wady zgryzu oraz wyboru metody, średnio jest to około 22 miesiące. Jeśli od dawna nierówne zęby są naszym kompleksem, to warto wykonać pierwszy krok i umówić się na wstępną konsultację ortodontyczną. Stomatolog przeprowadzi niezbędną diagnostykę i przedstawi opcje leczenia dostosowane do naszych potrzeb. Możliwości jest teraz więcej, niż kiedykolwiek.

***

Stankowscy & Białach Stomatologia to poznańska klinika,  która zapewnia najwyższą jakość leczenia m.in. w zakresie profilaktyki, diagnostyki, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Klinika jest założycielem Akademii Dawsona Polska, gdzie prowadzi kursy, szkolenia i seminaria dla stomatologów z całej Polski.  Właściciele kliniki są autorami "Bądź bystry u dentysty, czyli jak mieć uśmiech celebryty i nie bać się stomatologa", pierwszego poradnika stomatologicznego dla pacjentów w Polsce. Więcej: stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Robert Białachukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym. Dba, by uśmiechy pacjentów zapewniały nie tylko walory estetyczne, ale również funkcjonalne, dlatego wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na liczne seminaria i warsztaty w Polsce oraz za granicą. Ukończył prestiżową Akademię Dawsona na Florydzie oraz Curriculum Ortodontyczne FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2020 roku

Rozmyślania o fajce i tytoniu - michał morawski

Marka: Atrakcyjne oferty

Cluse minuit cw0101203003 - cl30016

Marka: Atrakcyjne oferty

Normatywne wzorce umów spółek handlowych w prawie polskim - marek leśniak (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kraków i okolice- część północna mapa tras rowerowych - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Kontrola instalacji elektrycznych i czasookresy sprawdzeń - strzyżewski janusz, wojnarski janusz, karwat tomasz

Marka: Atrakcyjne oferty

Alternatywność w poezji i dramacie - barbara dancygier (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Alternatywność w poezji i dramacie - barbara dancygier (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Szpiedzy - tomasz kubik (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Rok na odwyku - nowak katarzyna t.

Marka: Atrakcyjne oferty

Ogar boga. popiół i piach - anna gręda (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Ogar boga. popiół i piach - anna gręda (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Podróż marzeń - hewitt kate, mcallister anne

Marka: Atrakcyjne oferty

Pewien franek - marta maciaszek (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Akcja ratunkowa - marion lennox (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Casio sports stl-s300h-1bef

Marka: Atrakcyjne oferty

Brakuje mi ciebie - catherine mann (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Manson - tom o neill, dan piepenbring (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Laponia wszystkie imiona śniegu - biernat marta, biernat adam

Marka: Atrakcyjne oferty

Przelot bocianów - hanna kowalewska

Marka: Atrakcyjne oferty

Przykłady obliczania konstrukcji żelbetowych. zeszyt 2 - agnieszka golubińska, michał knauff, bartosz grzeszykowski (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Czytanie brzozowskiego - marta wyka (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Casio vintage lrw-200h-9evef

Marka: Atrakcyjne oferty

Żal po stracie - ewa woydyłło

Marka: Atrakcyjne oferty

Osiągnij wewnętrzną równowagę - brian tracy, christina tracy-stein (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Lena z 8a - beata andrzejczuk (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Zakochana brzmi jak enamorada - elżbieta walczak (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Przewodnik do szczęścia w rodzinie - o. celestine strub ofm (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Więcej niż ona - jay mclean

Marka: Atrakcyjne oferty

Czerwień kości - ann cleeves (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kulturowa teoria literatury 2 - ryszard nycz, teresa walas (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Niemiecka analityczna filozofia umysłu - anita pacholik-żuromska (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Bóg - zło - modlitwa - konrad ludwicki (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Utrzymywanie czystości w wielkich miastach prus królewskich xvi-xviii wieku. studium z dziejów kult - dariusz kaczor (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Piastówny na tronach europy - barbara faron

Marka: Atrakcyjne oferty

Asymptoty - stanisława przybyszewska (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Narcyz spętany - laurell k. hamilton

Marka: Atrakcyjne oferty

Chilli - pola rewako (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Emocje za bardzo - jamie tworkowski (mp3)

Marka: Atrakcyjne oferty

To ja, hiperelvis i genialny borys - bono bidari

Marka: Atrakcyjne oferty

Ja nie mam duszy sprawa barbary ubryk uwięzionej zakonnicy której historią żyła cała polska - natalia budzyńska

Marka: Atrakcyjne oferty

Jedno życie - anna dąbrowska, ewa popielarz (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Skradzione laleczki - key dukey, k. webster (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Czy wspominałam, że cię kocham? tom 1 - estelle maskame (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Dzwoneczki nefrytowe w księżycowej poświacie - praca zbiorowa (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Słownictwo botaniczne w polskim tłumaczeniu "ksiąg o gospodarstwie" (1571) piotra krescencjusza na tle epoki - joanna kamper-warejko (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Harry potter i książę półkrwi - joanne k. rowling

Marka: Atrakcyjne oferty

Jedz i bądź piękna - wendy rowe

Marka: Atrakcyjne oferty

Wieża siedmiu wodzów - antoni lange (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Główne zasady pisowni polskiej - jan łoś (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Gaudeamus - rudolf baumbach (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Zdrajcy donosiciele i konfidenci w okupowanej polsce - andrzej zasieczny

Marka: Atrakcyjne oferty

Atlas ptaków ozdobnych - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Big data. najlepsze praktyki budowy skalowalnych systemów obsługi danych w czasie rzeczywistym - nathan marz, james warren

Marka: Atrakcyjne oferty

Wypracowania - j. i. kraszewski "stara baśń" - cz. ii - praca zbiorowa (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Wybrane problemy stosowania międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej w polsce. organizacja, kultura, osobowość, język - przemysław kabalski (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

#trends 2 zeszyt ćwiczeń - życka anna, kościelniak-walewska ewa, körber andy christian

Marka: Atrakcyjne oferty

Terminarz młodego legionisty - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Diabelska korona - james rollins

Marka: Atrakcyjne oferty

Wieczna świadomość - dr pim van lommel (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Oblicza psychopatii - jarosław groth (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Chuligaństwo futbolowe w polsce - edyta drzazga (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Pielgrzym wezwanie do pielgrzymki serca - doherty catherine de hueck

Marka: Atrakcyjne oferty

Nieco o mitologii polskiej i słowiańskiej - jan radwański (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Casio vintage lrw-250h-1a2vef

Marka: Atrakcyjne oferty

Casio vintage lrw-250h-1a1vef

Marka: Atrakcyjne oferty

Lilka. maria pawlikowska-jasnorzewska we wspomnieniach i listach - mariola pryzwan (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Lilka. maria pawlikowska-jasnorzewska we wspomnieniach i listach - mariola pryzwan (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Piaskospanie - marcin orlik (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Riese. tam gdzie śmierć ma sowie oczy - jolanta maria kaleta (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Dzieła zebrane - andrzej łuczeńczyk (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Tiny tattoos - rebecca vincent

Marka: Atrakcyjne oferty

Zamówienia dodatkowe i uzupełniające - andrzela gawrońska-baran (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Rozmowy z hinduskim mistrzem. źródło twojej metamorfozy - agnieszka kawula (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Nie odwracaj kota ogonem - beata worobiec (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Miki i myszy. walt disney i film rysunkowy w przedwojennej polsce - paweł sitkiewicz (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Prawo pracy, zus, podatki w 2016 roku. 10 zmian w przepisach - stan prawny na 1 stycznia 2016 - praca zbiorowa (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Prawo pracy, zus, podatki w 2016 roku. 10 zmian w przepisach - stan prawny na 1 stycznia 2016 - praca zbiorowa (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Negocjacje handlowe - michał kuryłek (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Nieuczciwa konkurencja - michał kuryłek (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Głód - graham masterton

Marka: Atrakcyjne oferty

Filip - leopold tyrmand (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Drzwi watykanu - agnieszka zakrzewicz (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Drzwi watykanu - agnieszka zakrzewicz (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kolorowanka liczę i koloruję zabawki - groszek- abramowicz alicja

Marka: Atrakcyjne oferty

Okno z widokiem - kordel magdalena

Marka: Atrakcyjne oferty

Zadania tekstowe dla uczniów klasy 1 - dejko jadwiga, bąk małgorzata

Marka: Atrakcyjne oferty

Najpiękniejsze baśnie opowieści braci grimm - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Wszystko o psach - mateusz kęsy

Marka: Atrakcyjne oferty

Mój chłopak demon - dragona rock (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Sybiraczka - zbigniew domino (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kobiety fotonu - czyńska m., gębarowska k.

Marka: Atrakcyjne oferty

Zielony detektyw krok po kroku poznajemy pory roku klasa 2 - bubicz m., dejko j.

Marka: Atrakcyjne oferty

29 problemów z rozliczaniem vat w 2019 roku - rafał kuciński (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Atlas anatomiczny - joanna mazurek (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Włoski w tłumaczeniach gramatyka część 4 - katarzyna foremniak

Marka: Atrakcyjne oferty

100% smaku - łowicka salomea, drzymała jana

Marka: Atrakcyjne oferty

Zakład - andrzej boruszewski (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Okręty zbłąkane - antoni ferdynand ossendowski (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Owco śpij! - sparrow kerry lyn

Marka: Atrakcyjne oferty

Śmigłowce wielozadaniowe - wiesław b. pietrzak (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kropka z błędem - anna taraska

Marka: Atrakcyjne oferty

Martynka kocha zwierzaki - gilbert delahaye

Marka: Atrakcyjne oferty

Innovations and emerging technologies for the prosperity and quality of life - małgorzata runiewicz-wardyn (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Skarb ali baby - józef wilkoń

Marka: Atrakcyjne oferty

Charitas - stefan żeromski (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Montignac dla kobiet - jak schudnąć i utrzymać wagę z pomocą indeksu glikemicznego - michel montignac (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Rządy imperialne w kraju nadwiślańskim - malte rolf (pdf)

Marka: Atrakcyjne oferty

Alexander von humboldt: botanical illustrations

Marka: Atrakcyjne oferty

Telewizja ponowoczesna. logiki i imaginacje medialne - marcin sanakiewicz (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Imigranci u bram - waldemar cisło

Marka: Atrakcyjne oferty

Język norweski fiszki słownictwo 1 dla początkujących - .

Marka: Atrakcyjne oferty

Potrawy z ryb - elżbieta kiewnarska (mobi)

Marka: Atrakcyjne oferty

Potrawy z ryb - elżbieta kiewnarska (epub)

Marka: Atrakcyjne oferty

Oprawa sufitowa led - 10w - caro 2

Marka: Atrakcyjne oferty

Księga baśni - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Baśń o świętym spokoju - zofia stanecka (mp3)

Marka: Atrakcyjne oferty

Diablo cars motor 360' 41cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Szalone sówki - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Mały fizyk rozwiązuje zadania superwiedza dla dzieci - jenny jacoby

Marka: Atrakcyjne oferty

Lionelo bastiaan red fotelik obrotowy 0-36kg isofix + organizer

Marka: Atrakcyjne oferty
Lionelo bastiaan red fotelik obrotowy 0-36kg isofix + organizer

Cena: 378,05 zł

Lionelo Bastiaan Isofix - Fotelik samochodowy 0-36kg z obrotową podstawą 360Lionelo Bastiaan to nowoczesny fotelik obrotowy z ..

Warsaw philharmonic: penderecki conducts penderecki vol. 1 - warsaw philharmonic choir & orchestra , krzysztof penderecki (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty
Warsaw philharmonic: penderecki conducts penderecki vol. 1 - warsaw philharmonic choir amp; orchestra , krzysztof penderecki płyta cd

Cena: 19,51 zł

Nazwa: WARSAW PHILHARMONIC: PENDERECKI CONDUCTS PENDERECKI VOL

Monopoly junior wrocławskie krasnale

Marka: Atrakcyjne oferty

Diablo cars jeep 360' 33cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Laughing up your sleeve - unicorn (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Man from bozrah the - tapper zukie (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Romantic moments - andre rieu (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Love is a liability - falty dl (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Only things we love - blaqk audio (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Letnicy 5: historia christiana - opowiadanie erotyczne - ane-marie kjeldberg (mp3)

Marka: Atrakcyjne oferty

Letnicy 3: historia frederika - opowiadanie erotyczne - ane-marie kjeldberg (mp3)

Marka: Atrakcyjne oferty

Vii - aun (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Tatoos (deluxe edition) - jason derulo (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Down iv - part two (ep) - down (płyta winylowa)

Marka: Atrakcyjne oferty

Moja pierwsza kolorowanka. przedmioty i kształty - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Naklejka ścienna 3d kwitnąca wiśnia i ptaki, djeco

Marka: Atrakcyjne oferty

naklejki ścienne z zegarem rozgniewany ptaszek

Marka: Atrakcyjne oferty
naklejki ścienne z zegarem rozgniewany ptaszek

Cena: 64,23 zł

Naklejki ścienne z zegarem do pokoju dziecięcego wzór: Rozgniewany Ptaszek Przepiękne, kolorowe wzory naklejek ściennych z zegarem

Wild young hearts (polska cena) - noisettes (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Dodatkowa gwarancja 60 miesięcy microsd 32 gb

Marka: Atrakcyjne oferty

Maść terapeutyczna medi balm - 100 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Torba street full color

Marka: Atrakcyjne oferty
Torba street full color

Cena: 207,20 zł

Najniższa cena pakietu z nadrukiem: Już od 254,86zł brutto ! Brak ukrytych kosztów

Sprawdź: torba | stret | color

Torba street

Marka: Atrakcyjne oferty
Torba street

Cena: 461,50 zł

Najniższa cena pakietu z nadrukiem: Już od 567,65zł brutto ! Brak ukrytych kosztów

Sprawdź: torba | stret

Męski mocny parciany pasek do spodni brodrene p11

Marka: Atrakcyjne oferty

Torba giftpack a5 color

Marka: Atrakcyjne oferty
Torba giftpack a5 color

Cena: 154,00 zł

Najniższa cena pakietu z nadrukiem: Już od 189,42zł brutto ! Brak ukrytych kosztów

Sprawdź: torba | giftpack | color

Torba giftpack a5

Marka: Atrakcyjne oferty
Torba giftpack a5

Cena: 138,00 zł

Najniższa cena pakietu z nadrukiem: Już od 169,74zł brutto ! Brak ukrytych kosztów. Przygotuj sam swój projekt

Sprawdź: torba | giftpack

Męski mocny parciany pasek do spodni brodrene p09

Marka: Atrakcyjne oferty

Torebka femestage granatowa listonoszka 63789

Marka: Atrakcyjne oferty

Torebka a1 szara matowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Common courtesy - a day to remember (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Raggy joey boy - tapper zukie (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Zegarek damski cyrkonie oplatany. brzoskwiniowy - pomarańczowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Zegarek damski cyrkonie oplatany. zielony - green

Marka: Atrakcyjne oferty

Zegarek damski cyrkonie oplatany. czarny - black

Marka: Atrakcyjne oferty

Death and vanilla ep - death and vanilla (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Death and vanilla - death and vanilla (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Parasol składany plażowy ogrodowy 240cm- niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
Parasol składany plażowy ogrodowy 240cm- niebieski

Cena: 48,77 zł

Parasol zapewnia idealną ochronę przed słońcem w upalne dni

My little pony pora na czas - .

Marka: Atrakcyjne oferty

Mozart piano concerto no. 20 & sonatas (pl) - seong-jin cho (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Zagrzeb, 1:20 000 - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Petzl kask damski elia ne - kolor biały

Marka: Atrakcyjne oferty

Twet (polish jazz) - stanko, tomasz , tomasz szukalski , edward vesala , perter warren (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Sztuka kochania - soundtrack (płyta winylowa)

Marka: Atrakcyjne oferty

Niebo - anna maria jopek (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kuchnia polska - wersja polska - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Spinner ze światłem hipo

Marka: Atrakcyjne oferty

Kuchnia polska - wersja niemiecka - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Bzik & makówka przedstawiają: autograf za milion dolarów - rafał witek

Marka: Atrakcyjne oferty

Contact fanbox - atb (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Bardzo przyjemnie jest żyć - katarzyna żak (płyta cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Znaki szczególne - maanam (płyta winylowa)

Marka: Atrakcyjne oferty

Puzzle polska kultura ludowa + atlas - praca zbiorowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Słonik orkiestra

Marka: Atrakcyjne oferty

Girlanda bibułowa rozety czerwone - 300 cm - 1 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty
Girlanda bibułowa rozety czerwone - 300 cm - 1 szt.

Cena: 8,13 zł

Bibułowa girlanda Rozety w kolorze czerwonym. Wielkość: śr. 40 cm x 300 cm. Opakowanie: 1 szt

Obraz - new york

Marka: Atrakcyjne oferty

3x bio makaron konjac angle hair 385g

Marka: Atrakcyjne oferty
3x bio makaron konjac angle hair 385g

Cena: 19,50 zł

Zestaw trzech bezglutenowych makaronów typu \"angel hair\" do spożywania na zimno lub gorąco

Sprawdź: makaron | konjac | angle | hair

3x bio makaron konjac noodle 385g

Marka: Atrakcyjne oferty
3x bio makaron konjac noodle 385g

Cena: 19,50 zł

Zestaw trzech bezglutenowych makaronów typu noodle do spożywania na zimno lub gorąco

Sprawdź: makaron | konjac | nodle

Materac kieszeniowy napoli 80x230 cm średnio twardy pianka t25 dwustronny

Marka: Atrakcyjne oferty
Materac kieszeniowy napoli 80x230 cm średnio twardy pianka t25 dwustronny

Cena: 397,56 zł

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec niepikowany z zamkiem w kształcie litery L

Materac kieszeniowy napoli max plus 130x215 cm średnio twardy pianka t25 dwustronny

Marka: Atrakcyjne oferty
Materac kieszeniowy napoli max plus 130x215 cm średnio twardy pianka t25 dwustronny

Cena: 730,89 zł

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec niepikowany z zamkiem w kształcie litery L

Materac kieszeniowy napoli max plus 130x195 cm średnio twardy pianka t25 dwustronny

Marka: Atrakcyjne oferty
Materac kieszeniowy napoli max plus 130x195 cm średnio twardy pianka t25 dwustronny

Cena: 730,89 zł

Wszystkie nasze materace posiadają antyalergiczny pokrowiec niepikowany z zamkiem w kształcie litery L

Piórnik b.w. chłopięcy mix

Marka: Atrakcyjne oferty

Hobby boss mig-15uti mid get

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui skórzane na paszport brąz, czarne, czerwone

Marka: Atrakcyjne oferty
Etui skórzane na paszport brąz, czarne, czerwone

Cena: 47,97 zł

Skórzane etui na paszport marki Dragon. Wykonane z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej w kolorze brązu

Gipfel nóż do trybowania 15 cm professional

Marka: Atrakcyjne oferty
Gipfel nóż do trybowania 15 cm professional

Cena: 33,33 zł

Nóż do trybowania o długości ostrza 15 cm

Kawiarka na 3 filiżanki espresso

Marka: Atrakcyjne oferty
Kawiarka na 3 filiżanki espresso

Cena: 17,89 zł

Kawiarka, zaparzacz do kawy. Zaparzacz składa się z części górnej i dolnej

Model plastikowy 75mm francuska armata polowa mle 1897 polskie siły na zachodzie

Marka: Atrakcyjne oferty

Serwis obiadowy dla 12 os./ 42 części - lorel

Marka: Atrakcyjne oferty
Serwis obiadowy dla 12 os. 42 części - lorel

Cena: 598,61 zł

Producent: Zakłady Porcelany Stołowej Karolina Sp. z o.o

Sprawdź: serwis | obiadowy | części | lorel

Łódka na radio z ładowarką

Marka: Atrakcyjne oferty

Polecamy

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony