Polecamy Dieta
Napisz do mnie
polariss
Mocna strona zdrowia zawiera
251086 produktów

Nierówne zęby to coś więcej niż tylko kwestia estetyki. Ma to wpływ na wiele innych aspektów m.in. zdrowotnych, z których możesz nie zdawać sobie sprawy! Stomatolog przypomina, dlaczego prosty zgryz jest tak istotny.

Łatwiejsza higiena zębów

Dokładna higiena jamy ustnej u osób z nieprawidłowym zgryzem to wyzwanie. Wady takie jak np. stłoczenia zębów powodują, że trudniej dotrzeć szczoteczką, a nawet nicią do zakamarków, usunąć resztki jedzenia i gromadzącą się na zębach płytkę nazębną.

- Z powodu trudności z właściwym doczyszczaniem zębów szybciej gromadzi się kamień nazębny. Dlatego takie osoby są bardziej narażone na próchnicę, stany zapalne i choroby dziąseł wyjaśnia lek. stom. Robert Białach, zajmujący się ortodoncjąw gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu.

Lepsze zdrowie jamy ustnej

Właściwa higiena jamy ustnej to mniejsze ryzyko ubytków oraz problemów z dziąsłami. Proste zęby przywracają zgryzowi prawidłową funkcję np. gryzienie, żucie. - Redukujemy również ryzyko halitozy, czyli nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej, ponieważ przy nierównym zgryzie, np. stłoczonych zębach, łatwiej gromadzą się bakterie i resztki jedzenia mówi ekspert.

Co więcej, nieprawidłowy zgryz sprzyja „zużywaniu” się zębów, których komplet powinien nam służyć całe życie. Takie zęby będą bardziej starte, kruche, szkliwo osłabione. Jeśli myślisz, że wizyty u stomatologa są kosztowne lub żmudne, to wiedz, że na dłuższą metę więcej czasu i pieniędzy stracisz na naprawę szkód, jakie nieprawidłowo ułożone zęby mogą spowodować. Terapia ortodontyczna może być również wymagana, gdy rozważamy wszczepienie implantów zębowych.

Lepsze zdrowie ogólne

Nieprawidłowy zgryz to nie tylko kwestia estetyki i ewentualnych kompleksów na punkcie krzywych zębów. To również większe ryzyko dolegliwości takich jak bóle głowy, oczu, szyi, karku, zaburzenia trawienia, wady wymowy. Zaawansowane wady zgryzu mogą przeciążać cały układ mięśniowo-szkieletowy, zaburzać motorykę, a nawet wpływać negatywnie na  postawę ciała (np. większe ryzyko skrzywień kręgosłupa).

Stawy w lepszej kondycji

Nieleczone wady zgryzu są również niekorzystne dla dobrej kondycji szczęki i żuchwy, ponieważ mogą prowadzić do tzw. choroby okluzyjnej zębów. Co to takiego? Jest to zaburzenie pracy układu żucia, czyli zębów, mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Może ona doprowadzić do m.in. starcia zębów, zwiększonego napięcia mięśni i dolegliwości bólowych.

- Nieprawidłowo kontaktujące się zęby, np. w konsekwencji wad zgryzu, zaburzają równowagę sił mechanicznych, obciążają nasze stawy i uniemożliwiają ich prawidłowe funkcjonowanie. Skutki mogą być opłakane: zgrzytanie zębami i ich ścieranie, zęby wychylające się do przodu, przeskakiwanie i trzaski w stawie skroniowo-żuchwowym, ból zębów przy nagryzaniu, a nawet bóle głowy, których często pacjenci nie łączą z kondycją jamy ustnej. Często to właśnie leczenie ortodontyczne pozwala doprowadzić do równego kontaktu zębów górnych i dolnych, a co za tym idzie redukuje nieprzyjemne dolegliwości – mówi stomatolog.

Większa pewność siebie

Krzywe zęby mogą odbierać pewność siebie, zaniżać samoocenę i wpędzać w kompleksy. Tyczy się to nie tylko nastolatków, ale również dorosłych pacjentów, którzy krzywy zgryz postrzegają jako jeden z największych defektów kosmetycznych.

Dziś więcej opcji niż kiedykolwiek

Jeśli od założenia aparatu powstrzymuje cię jego widoczność, to takie wymówki nie mają już racji bytu. Współczesna ortodoncja oferuje różnorodne opcje leczenia, wśród nich są zarówno klasyczne aparaty stałe, jak i ich bardziej dyskretne wersje: aparaty ceramiczne, szafirowe lub wykonane z kryształu górskiego.

Dla wstydliwych przewidzianesą  np. aparaty lingwalne (zakładane od strony podniebienia i języka, dzięki czemu są niewidoczne dla oka), trzeba jednak pamiętać, że czyszczenie zębów w takim aparacie jest dużo trudniejsze niż przy aparacie założonym od strony policzkowej.Alternatywą dla aparatów stałych są natomiast nowoczesne alignery, czyli ruchome aparaty nakładkowe typu Invisalign.

- To, co wyróżnia alignery to mała widoczność i wysoka estetyka, ponieważ są wykonane z elastycznego, przezroczystego tworzywa, nie posiadają również charakterystycznych dla aparatów klasycznych – drucików oraz zamków. Do tego można je w każdej chwili zdjąć do posiłków, szczotkowania lub przed ważnym spotkaniem. Dlatego są komfortową opcją leczenia wad zgryzu dla pacjentów prowadzących aktywny tryb życia. Mogą ich również używać m.in. sportowcy i osoby uprawiające zawody publiczne, np. dziennikarze, politycy, modelki, wokaliści – przekonuje dr Białach.

Leczenie możesz rozpocząć w każdym wieku

Istnieje stereotyp, że aparaty ortodontyczne to domena nastolatków i w dorosłym wieku nie ma już sensu decydować się na korektę wad zgryzu.  Ale eksperci zgodnie przyznają, że nie ma górnej granicy wieku.

 – Leczenie ortodontyczne jest równie skuteczne u nastolatków, jak u osób dorosłych. Proces fizjologiczny przesuwania zębów jest tu taki sam, różni się jedynie tym, że dorośli mają gęstszą tkanką kostną niż dzieci, przez co leczenie może potrwać nieco dłużej. Terapię najlepiej rozpocząć około 13-15.roku życia, wtedy zgryz jest bardziej plastyczny i łatwiej poddaje się siłom mechanicznym. Ale równie dobrze na aparat ortodontyczny możemy się zdecydować w starszym wieku, nawet na emeryturze. Warunkiem jest dobry stan kości pacjenta i brak przeciwwskazań medycznych, np. dobra kondycja dziąseł  – zapewnia ortodonta.

I dodaje:- Czas leczenia zależy od zaawansowania wady zgryzu oraz wyboru metody, średnio jest to około 22 miesiące. Jeśli od dawna nierówne zęby są naszym kompleksem, to warto wykonać pierwszy krok i umówić się na wstępną konsultację ortodontyczną. Stomatolog przeprowadzi niezbędną diagnostykę i przedstawi opcje leczenia dostosowane do naszych potrzeb. Możliwości jest teraz więcej, niż kiedykolwiek.

***

Stankowscy & Białach Stomatologia to poznańska klinika,  która zapewnia najwyższą jakość leczenia m.in. w zakresie profilaktyki, diagnostyki, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Klinika jest założycielem Akademii Dawsona Polska, gdzie prowadzi kursy, szkolenia i seminaria dla stomatologów z całej Polski.  Właściciele kliniki są autorami "Bądź bystry u dentysty, czyli jak mieć uśmiech celebryty i nie bać się stomatologa", pierwszego poradnika stomatologicznego dla pacjentów w Polsce. Więcej: stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Robert Białachukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym. Dba, by uśmiechy pacjentów zapewniały nie tylko walory estetyczne, ale również funkcjonalne, dlatego wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na liczne seminaria i warsztaty w Polsce oraz za granicą. Ukończył prestiżową Akademię Dawsona na Florydzie oraz Curriculum Ortodontyczne FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2020 roku

Tabletki na dorosłość

Marka: Atrakcyjne oferty
Tabletki na dorosłość

Cena: 24,97 zł

Wszystko miało się skończyć, kiedy je połknie

Nawadniająco-liftingujący krem do twarzy z kwasem hialuronowym spf 15 bielenda supremelab hydra-hyal2 injection 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Nawadniająco-liftingujący krem do twarzy z kwasem hialuronowym spf 15 bielenda supremelab hydra-hyal2 injection 50 ml

Cena: 38,04 zł

Nawadniająco-liftingujący krem do twarzy z kwasem hialuronowym SPF 15 Bielenda Professional Supremelab Hydra-Hyal2 Injection, poj

Olejek wabiący na kuny, lisy, szczury, wydry 100 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Olejek wabiący na kuny, lisy, szczury, wydry 100 ml

Cena: 14,55 zł

Olejek FISH DRINK Fish Drink w połączeniu z żywołapką, to idealne narzędzia w walce z nieproszonymi gośćmi

Sprawdź: olejek | wabiący | kuny | lisy | szczury | wydry

Jak uratować świat?

Marka: Atrakcyjne oferty
Jak uratować świat

Cena: 35,36 zł

Pierwsza tak przystępna książka pokazująca, jak każdy z nas może uratować świat

Sprawdź: uratować | świat

Droga do gwiazd. opowieść o mikołaju koperniku

Marka: Atrakcyjne oferty
Droga do gwiazd. opowieść o mikołaju koperniku

Cena: 24,97 zł

Z Mikołajem Kopernikiem jest trochę jak z zupą pomidorową

Olejek z nasion malin jadwiga 18 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Olejek z nasion malin jadwiga 18 ml

Cena: 26,02 zł

Naturalny z nasion malin Jadwiga, poj. 18 ml, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry i włosów

Sprawdź: olejek | nasion | malin | jadwiga

Diamentowa księga

Marka: Atrakcyjne oferty

Ale miasta

Marka: Atrakcyjne oferty

Pakiet tuja szmaragd wysokość 130 cm - 20 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty
Pakiet tuja szmaragd wysokość 130 cm - 20 szt.

Cena: 542,28 zł

Tuja SZMARAGD, jedna z najpopularniejszych i najpiękniejszych odmian tuji

Sprawdź: pakiet | tuja | szmaragd | wysokość

Ach, ten emil!

Marka: Atrakcyjne oferty
Ach, ten emil

Cena: 17,81 zł

Zbiór najciekawszych i najzabawniejszych psot Emila, znanych ze wcześniejszych opowiadań. Zwięzła forma dopełniona ilustracjami

Sprawdź: emil

Kocie historie

Marka: Atrakcyjne oferty
Kocie historie

Cena: 17,81 zł

Pełna ciepła i humoru, barwnie i dowcipnie ilustrowana książeczka, której bohaterami są trzy koty

Sprawdź: kocie | historie

Nelly rapp i człowiek śniegu

Marka: Atrakcyjne oferty
Nelly rapp i człowiek śniegu

Cena: 17,81 zł

Nelly Rapp i człowiek śniegu  Nie będzie czasu na odpoczynek – z Upiornej Akademii nadchodzi list... ..

Sprawdź: nely | człowiek | śniegu

Kim oni są, ci muzułmanie?

Marka: Atrakcyjne oferty
Kim oni są, ci muzułmanie

Cena: 24,97 zł

Kim oni są, ci muzułmanie?Rzecz o kulturze, historii i tradycji Islamu

Sprawdź: muzułmanie

Cudowna wyspa dziadka

Marka: Atrakcyjne oferty
Cudowna wyspa dziadka

Cena: 24,97 zł

Syd najbardziej na świecie kocha swojego dziadka. A dziadek Syda. I to się nigdy nie zmieni. Teraz czeka ich najważniejsza wspólna przygoda

Sprawdź: cudowna | wyspa | dziadka

Bez piątej klepki

Marka: Atrakcyjne oferty

Ciastko maksa

Marka: Atrakcyjne oferty
Ciastko maksa

Cena: 7,08 zł

Maks ma ciastko. Pyszne. Niestety pieski też lubią ciastka... No i Maks nie ma już ciastka! Głupi piesek! Całe szczęście w pobliżu jest mama

Sprawdź: ciastko | maksa

Dźwięki tam zwierzęta 1+

Marka: Atrakcyjne oferty

Minilalka azjata z ubrankiem miniland

Marka: Atrakcyjne oferty
Minilalka azjata z ubrankiem miniland

Cena: 56,10 zł

Lalka, która przypomina prawdziwe dziecko.  Ma charakterystyczne rysy twarzy, jasną karnację i zarysowane proste włosy

Byli sobie podróżnicy

Marka: Atrakcyjne oferty
Byli sobie podróżnicy

Cena: 121,14 zł

Byli sobie podróżnicyCelem gry jest odkrycie miejsca, w którym został ukryty mityczny skarb

Sprawdź: byli | sobie | podróżnicy

Gra piranie!

Marka: Atrakcyjne oferty
Gra piranie

Cena: 64,96 zł

Tylko jedna osoba przegrywa, pozostali wygrywają!  Na legendarnej wyspie San Escobar gracze spotykają poszukiwacza przygód – Carlosa

Sprawdź: piranie

Zabawka zręcznociowa dla najmłodszych "spinny"

Marka: Atrakcyjne oferty
Zabawka zręcznociowa dla najmłodszych spinny

Cena: 32,44 zł

Zabawka zręcznociowa dla najmłodszych \"Spinny\"Spinny to ciekawa zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci

Niezłe ziółka

Marka: Atrakcyjne oferty

Sowa gra w słowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Puzzle początki państwa polskiego

Marka: Atrakcyjne oferty

Taśma — wstęp tylko dla dzieci

Marka: Atrakcyjne oferty
Taśma — wstęp tylko dla dzieci

Cena: 23,58 zł

Kreatywna taśma: Wstęp tylko dla dzieci, ma za zadanie odgradzać przestrzeń przeznaczoną tylko dla dzieci

Sprawdź: taśma | wstęp | tylko | dzieci

Luneta czasu i konstytucja 3 maja

Marka: Atrakcyjne oferty
Luneta czasu i konstytucja 3 maja

Cena: 10,02 zł

Krótka edukacyjna opowieść o piątce dzieci, które wykopują z ziemi lunetę . Dzięki niej przenoszą się do obrazu Jana Matejki  pt

Sprawdź: luneta | czasu | konstytucja | maja

Pan samochodzik i templariusze

Marka: Atrakcyjne oferty

Kobiety. badaczki, czempionki, awanturnice

Marka: Atrakcyjne oferty
Kobiety. badaczki, czempionki, awanturnice

Cena: 35,70 zł

Książka o sławnych kobietach Książka \"Kobiety

Tosia czeka na braciszka

Marka: Atrakcyjne oferty
Tosia czeka na braciszka

Cena: 28,54 zł

Tosia będzie miała rodzeństwo! Jest podekscytowana i jednocześnie trochę się boi, bo nie bardzo rozumie, co się dzieje

Sprawdź: tosia | czeka | braciszka

Dobre maniery są super

Marka: Atrakcyjne oferty

Album taty

Marka: Atrakcyjne oferty
Album taty

Cena: 26,10 zł

Piękne graficznie Album mamy i Album taty to pomysł na uatrakcyjnienie chwil spędzonych w rodzinnym gronie

Sprawdź: album | taty

100% ciebie, czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach

Marka: Atrakcyjne oferty

Podróżnik - zeszyt wspomnień

Marka: Atrakcyjne oferty

Wiosenne obrazki

Marka: Atrakcyjne oferty
Wiosenne obrazki

Cena: 28,62 zł

Pierwsze wydanie Wiosennych obrazków Stanisława Młodożeńca ukazało się w 1959 roku

Sprawdź: wiosene | obrazki

Niesamowita natura. zdumiewające przyjaźnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Roboty przyszłości

Marka: Atrakcyjne oferty

Xplore team gra edukacyjna tajemnice ziemi

Marka: Atrakcyjne oferty

Tajemnicze miasto

Marka: Atrakcyjne oferty
Tajemnicze miasto

Cena: 26,40 zł

Tajemnicze miastoWitaj w mieście pełnym tajemnic

Sprawdź: tajemnicze | miasto

Kapitalne łamigłówki (4-5 lat)

Marka: Atrakcyjne oferty
Kapitalne łamigłówki 4-5 lat

Cena: 16,25 zł

Kapitalne łamigłówki (4-5 lat) to prawdziwa gratka dla małych pasjonatów zabaw logicznych, miłośników główkowania i wielbicieli szyfrów

Galeria dzikich zwierząt. południe

Marka: Atrakcyjne oferty

Pułapki myślenia (oprawa miękka)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pułapki myślenia oprawa miękka

Cena: 34,66 zł

Przełomowa książka o działaniu ludzkiego umysłu

Zdrowy brud. jak unikanie sterylnie czystych warzyw i owoców może poprawić odporność twojego dziecka

Marka: Atrakcyjne oferty
Zdrowy brud. jak unikanie sterylnie czystych warzyw i owoców może poprawić odporność twojego dziecka

Cena: 19,46 zł

Zdrowy brudCzęste mycie skraca życie?Okazuje się, że w tym starym porzekadle jest ziarno prawdy

Orkiestra krowy zosi

Marka: Atrakcyjne oferty
Orkiestra krowy zosi

Cena: 18,60 zł

Zosia jest muzykalną krową. Bardzo lubi śpiewać. Pewnego dnia dowiedziała się, że w mieście ma się odbyć wielki konkurs muzyczny

Sprawdź: orkiestra | krowy | zosi

Gadu gadu kwa kwa, czyli zwierzęce rozmówki

Marka: Atrakcyjne oferty

Pan samochodzik i wyspa złoczyńców

Marka: Atrakcyjne oferty
Pan samochodzik i wyspa złoczyńców

Cena: 17,81 zł

W tym tomie Pan Samochodzik „wchodzi w posiadanie” pojazdu wodno-lądowego, którym wybiera się na poszukiwanie kosztowności pewnego dziedzica

Wyprawa niesłychana benedykta i jana

Marka: Atrakcyjne oferty
Wyprawa niesłychana benedykta i jana

Cena: 26,46 zł

Książka Łukasza Wierzbickiego jest przeznaczona dla dzieci w wieku 8 – 12 lat

Wesoły ryjek i jesień

Marka: Atrakcyjne oferty
Wesoły ryjek i jesień

Cena: 17,81 zł

Wesoły Ryjek to niezwykle bystry prosiaczek, który codziennie uczy się nowych rzeczy. Jest bardzo ciekawy tego, co go otacza

Sprawdź: wesoły | ryjek | jesień

W świecie małp

Marka: Atrakcyjne oferty
W świecie małp

Cena: 36,50 zł

Na świecie żyje wiele różnych gatunków małp. Pigmejki są mniejsze od banana, z kolei silne goryle są prawie wielkości człowieka

Sprawdź: świecie | małp

Aromatyczny olejek zapachowy - cztery żywioły woda farmona vegan nature 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Aromatyczny olejek zapachowy - cztery żywioły woda farmona vegan nature 30 ml

Cena: 28,46 zł

Aromatyczny olejek zapachowy - CZTERY ŻYWIOŁY WODA Farmona Professional Vegan Nature, poj

Raz, dwa, trzy i ty

Marka: Atrakcyjne oferty
Raz, dwa, trzy i ty

Cena: 23,61 zł

Bohaterowie książki Ja wielkolud, ty kruszynka w kolejnej odsłonie i w powiększonym gronie. Rodzina 2+2 i jej codzienne radości i problemy

Sprawdź: trzy

Detektyw blomkvist i rasmus, rycerz białej róży (audiobook | cd)

Marka: Atrakcyjne oferty
Detektyw blomkvist i rasmus, rycerz białej róży audiobook | cd

Cena: 25,39 zł

Kolejne przygody nieustraszonego Detektywa Blomkvista.Sławny profesor-wynalazca i jego synek Rasmus zostają porwani

Latający szpieg czyli karlsson z dachu (audiobook | cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Pakiet: 3xkarlsson (audiobook | cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Emil ze smalandii (audiobook | cd)

Marka: Atrakcyjne oferty

Emil i detektywi (audiobook | cd)

Marka: Atrakcyjne oferty
Emil i detektywi audiobook | cd

Cena: 25,03 zł

Emil i detektywi Dreszczyk emocji i duża dawka poczucia humoru

Sprawdź: emil | detektywi | audiobok

35 maja (audiobook | cd)

Marka: Atrakcyjne oferty
35 maja audiobook | cd

Cena: 23,96 zł

35 maja CD Mp3 Świat, w którym dorosłymi rządzą dzieci

Sprawdź: maja | audiobok

Klocki goki

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki goki

Cena: 75,75 zł

Świetna zabawa nie tylko dla przyszłych budowniczych czy architeków.Kolorowe klocki można ułożyć w ramce lub użyć ich do budowania

Sprawdź: klocki | goki

Rekiny najlepsi myśliwi w przyrodzie

Marka: Atrakcyjne oferty

Cały świat jest cudem

Marka: Atrakcyjne oferty

Poczytam ci, mamo. elementarz matematyczny

Marka: Atrakcyjne oferty
Poczytam ci, mamo. elementarz matematyczny

Cena: 26,40 zł

Antek, Lenka, Ada, Julek i Krzyś to piątka przyjaciół. Poznajcie bliżej ich świat

Basia i basen

Marka: Atrakcyjne oferty
Basia i basen

Cena: 14,24 zł

  Basia i basen Czy Basia nauczy się pływać?  Czy odważy się zjechać z największej zjeżdżalni? I czy uda jej się umknąć przed..

Sprawdź: basia | basen

Listy zza grobu

Marka: Atrakcyjne oferty
Listy zza grobu

Cena: 28,22 zł

Największe tajemnice drzemią w małych miasteczkach.Dwadzieścia lat po śmierci ojca Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego wiadomości

Sprawdź: listy | grobu

Kameleon

Marka: Atrakcyjne oferty
Kameleon

Cena: 20,02 zł

Kameleon Interaktywna książka dla Maluszka. Autorem książki jest Eric Carle, amerykański pisarz i ilustrator książek dla dzieci

Sprawdź: kameleon

Gruffalo

Marka: Atrakcyjne oferty
Gruffalo

Cena: 25,03 zł

Gruffalo Bestsellerowa opowieść dla dzieci w tłumaczeniu Michała Rusinka! Mała Myszka idzie przez pełen niebezpieczeństw las

Sprawdź: grufalo

Kicia kocia mówi: nie!

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia mówi: nie

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia mówi: NIE! Kicia pokazuje pazurki. Spotyka Packa i razem biegają po supermarkecie. W pewnym momencie tracą rodziców z oczu.

Sprawdź: kicia | kocia | mówi

Tęskniący zenon i żyrafa, która spadła z krzesła. przyjaciele żyrafy. tom 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Tęskniący zenon i żyrafa, która spadła z krzesła. przyjaciele żyrafy. tom 2

Cena: 27,90 zł

Tęskniący Zenon i żyrafa, która spadła z krzesła. Przyjaciele żyrafy

Mała książka o kupie

Marka: Atrakcyjne oferty

Maja i jej świat. wspomnienia

Marka: Atrakcyjne oferty
Maja i jej świat. wspomnienia

Cena: 17,81 zł

Maja i jej świat. Wspomnienia Książka porusza trudny temat śmierci i związanego z nią poczucia straty. W jej urodziny też padał śnieg

Sprawdź: maja | świat | wspomnienia

Wychowywanie chłopców

Marka: Atrakcyjne oferty

Kicia kocia na placu zabaw

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia na placu zabaw

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia na placu zabaw  Ileż tam różnych urządzeń oraz innych maluchów

Sprawdź: kicia | kocia | placu | zabaw

Kicia kocia na traktorze

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia na traktorze

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia na traktorze  Kicia poznaje uroki wiejskiego życia

Sprawdź: kicia | kocia | traktorze

Sprytnie, albercie

Marka: Atrakcyjne oferty
Sprytnie, albercie

Cena: 17,81 zł

Sprytnie, Albercie Nie podoba mu się, że młodsi nie zawsze mogą się bawić z dużymi

Sprawdź: sprytnie | albercie

Figiel i psikus. burzliwe życie chochlików

Marka: Atrakcyjne oferty

Ewolucja. zagadka życia na ziemi

Marka: Atrakcyjne oferty

52 karty narzędzi (technik) pozytywnej dyscypliny dla nauczycieli

Marka: Atrakcyjne oferty
52 karty narzędzi technik pozytywnej dyscypliny dla nauczycieli

Cena: 44,72 zł

52 Karty Narzędzi (technik) Pozytywnej Dyscypliny dla Nauczycieli Wsparcie dla nauczycieli

Zbuntowane słowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Nie mrugaj

Marka: Atrakcyjne oferty
Nie mrugaj

Cena: 24,97 zł

Nie mrugaj Zabawna i interaktywna opowieść na dobranoc, której narratorem jest bezczelna, wypchana sowa

Sprawdź: mrugaj

Autobus

Marka: Atrakcyjne oferty
Autobus

Cena: 23,54 zł

Kolejna, cudowna książka rewelacyjnej ilustratorki, autorki Lwa i ptaka Marianne Dubuc

Sprawdź: autobus

Na marne

Marka: Atrakcyjne oferty

Pozytywna dyscyplina dla przedszkolaków

Marka: Atrakcyjne oferty

Czy umiesz gwizdać, joanno?

Marka: Atrakcyjne oferty
Czy umiesz gwizdać, joanno

Cena: 19,96 zł

Czy umiesz gwizdać, Joanno? Bertil bardzo chciałby mieć dziadka. Ulf zna miejsce, gdzie dziadków jest pełno. Zabiera Bertila do domu starców

Sprawdź: umiesz | gwizdać | joano

Zestaw kosmetyków do twarzy z probiotykami i prebiotykami apis synbiotic home care

Marka: Atrakcyjne oferty

Kryzys szkoły

Marka: Atrakcyjne oferty

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych kobiet

Marka: Atrakcyjne oferty

Balsam przeciw wypadaniu włosów seboradin forte 200 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Balsam przeciw wypadaniu włosów seboradin forte 200 ml

Cena: 19,76 zł

Balsam przeciw wypadaniu włosów Seboradin Forte, poj. 200 ml, kuracja dla wypadających i przerzedzających się włosów

Duet bielenda x-foliate dark spot remover tonik + krem z kwasami na przebarwienia

Marka: Atrakcyjne oferty
Duet bielenda x-foliate dark spot remover tonik + krem z kwasami na przebarwienia

Cena: 70,49 zł

Duet Bielenda Professional X-Foliate Dark Spot Remover, kosmetyki z kwasami dla skóry z przebarwieniami: tonik i krem

Ilustrowany inwentarz kwiatów

Marka: Atrakcyjne oferty
Ilustrowany inwentarz kwiatów

Cena: 35,70 zł

Ilustrowany inwentarz kwiatów zawiera opisy i wizerunki 65 gatunków kwitnących roślin dzikich i hodowlanych

Pytaki — niezwykła gra rodzinna

Marka: Atrakcyjne oferty

Uczucia gucia. gucio się wstydzi

Marka: Atrakcyjne oferty
Uczucia gucia. gucio się wstydzi

Cena: 9,23 zł

Uczucia Gucia. Gucio się wstydzi Książka dla dzieci o emocji wstydu Gucio to mały jednorożec taki jak wszystkie

Sprawdź: uczucia | gucia | gucio | wstydzi

Maja dorasta

Marka: Atrakcyjne oferty
Maja dorasta

Cena: 16,38 zł

Maja dorasta książka o dojrzewaniu dla dziewczynek Maja dorasta to ciepła a momentami zabawna książka o dojrzewaniu dla dziewczynek

Sprawdź: maja | dorasta

Najszczęśliwszy śpioch w okolicy

Marka: Atrakcyjne oferty
Najszczęśliwszy śpioch w okolicy

Cena: 27,51 zł

Najszczęśliwszy śpioch w okolicy Poradnik dla rodziców mających problem z niespokojnym snem swojego dziecka

Wytwórnik geometryczny. punkt wyjścia

Marka: Atrakcyjne oferty
Wytwórnik geometryczny. punkt wyjścia

Cena: 20,75 zł

Wytwórnik geometryczny. Punkt wyjścia Zaproszenie do poznawania niezwykłego świata figur geometrycznych

Urodziny alberta

Marka: Atrakcyjne oferty

Energizujący krem do ciała i dłoni apis who's the boss 300 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Energizujący krem do ciała i dłoni apis whos the boss 300 ml

Cena: 17,56 zł

Energizujący krem do ciała i dłoni Apis Natural Cosmetics Who\'s the boss, poj

Sprawdź: energizujący | krem | ciała | dłoni | apis | whos

Odżywczo - nawilżający żel do mycia twarzy figa 200 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Odżywczo - nawilżający żel do mycia twarzy figa 200 ml

Cena: 56,10 zł

Odżywczo - nawilżający żel do mycia twarzy Figa Mokosh Cosmetics, poj

Punktowe plasterki dla skóry z tendencją do trądziku germaine de capuccini invisible spot patch 24 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty
Punktowe plasterki dla skóry z tendencją do trądziku germaine de capuccini invisible spot patch 24 szt.

Cena: 79,67 zł

Punktowe plasterki dla skóry z tendencją do trądziku Invisible Spot Patch Germaine de Capuccini PUREXPERT, op. 24 szt

Krem nawilżający dla skóry normalnej germaine de capuccini hydractive cream normal to dry skin 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Krem nawilżający dla skóry normalnej germaine de capuccini hydractive cream normal to dry skin 50 ml

Cena: 160,98 zł

Krem nawilżający dla skóry normalnej Hydractive Cream Normal to Dry Skin Germaine de Capuccini HYDRACURE, poj

Egzotyczny krem witalizujący do twarzy apis exotic home care 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Egzotyczny krem witalizujący do twarzy apis exotic home care 50 ml

Cena: 18,70 zł

Egzotyczny krem witalizujący do twarzy Apis Exotic Home Care, poj

Enzymatyczna pianka do mycia twarzy apis exotic home care 150 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Enzymatyczna pianka do mycia twarzy apis exotic home care 150 ml

Cena: 13,01 zł

Enzymatyczna pianka do mycia twarzy Apis Exotic Home Care, poj

Egzotyczny olejek witalizujący do ciała apis exotic home care 300 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Egzotyczny olejek witalizujący do ciała apis exotic home care 300 ml

Cena: 17,56 zł

Egzotyczny olejek witalizujący do ciała Apis Exotic Home Care, poj

Naturalnie i zdrowo

Marka: Atrakcyjne oferty
Naturalnie i zdrowo

Cena: 49,44 zł

Naturalnie i zdrowo Po prostu. Bez spinania się

Sprawdź: naturalnie | zdrowo

Łagodząco-regenerujący krem konopny apis cannabis 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Łagodząco-regenerujący krem konopny apis cannabis 50 ml

Cena: 18,86 zł

Krem łagodząco-regenerujący na bazie oleju konopnego Apis Professional Cannabis Home Care, poj

Piaskowy wilk i ćwiczenia z myślenia

Marka: Atrakcyjne oferty
Piaskowy wilk i ćwiczenia z myślenia

Cena: 19,96 zł

Piaskowy Wilk i ćwiczenia z myślenia Piaskowy Wilk uwielbia trudne pytania. To dlatego tak dobrze się czuje w towarzystwie Karusi

Pucio puzzle. co tu pasuje?

Marka: Atrakcyjne oferty
Pucio puzzle. co tu pasuje

Cena: 17,81 zł

Pucio Puzzle. Co tu pasuje? Mimo niedużej liczby elementów puzzle dają okazję do wielu zabaw o różnym stopniu trudności

Sprawdź: pucio | puzle | pasuje

Zwierzątka do pary

Marka: Atrakcyjne oferty
Zwierzątka do pary

Cena: 16,18 zł

Zwierzątka do pary Kreatywny zestaw puzzli dla dzieci Puzzle do pary to dziesięć wesołych zwierzątek, które zamieszkały w pudełku CzuCzu

Sprawdź: zwierzątka | pary

Lalka europejczyk z ubrankiem miniland

Marka: Atrakcyjne oferty
Lalka europejczyk z ubrankiem miniland

Cena: 96,75 zł

Anatomicznie i antropologicznie poprawna lalka-bobas. Ma wyodrębnioną płeć oraz jasną cerę i zdefiniowane rysy twarzy wskazujące na rasę

Zielony komplet

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielony komplet

Cena: 30,08 zł

Komplet dla lalki o wysokości do 40 cm marki Miniland. Składa się z wzorzystej spódniczki, zapinanej z tyłu koszulki i czapeczki

Sprawdź: zielony | komplet

Duuuże puzzle. moje ciało

Marka: Atrakcyjne oferty

Super diet action tonic bio witalność i koncentracja 20 x 15 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Super diet action tonic bio witalność i koncentracja 20 x 15 ml

Cena: 108,94 zł

Naturalny suplement diety Super Diet Action Tonic, poj

Dr. niedermaier regulatpro arthro naturalny koncentrat na stawy 350 ml - zdrowe stawy i sprawność fizyczna

Marka: Atrakcyjne oferty
Dr. niedermaier regulatpro arthro naturalny koncentrat na stawy 350 ml - zdrowe stawy i sprawność fizyczna

Cena: 119,51 zł

Regulatpro® Arthro Dr. Niedermaier®, płyn 350 ml, naturalny koncentrat z Regulatessenz i kompleksem witaminy C i D, cynku oraz miedzi

Teatrzyk cieni - niesamowite maszyny

Marka: Atrakcyjne oferty
Teatrzyk cieni - niesamowite maszyny

Cena: 24,31 zł

Teatrzyk Cieni to zestaw wyjątkowych postaci, które ożyją jako cienie na ścianie pokoju Twojego dziecka

Odświeżająca mgiełka do ciała apis good life 150 ml - mgiełka do ciała

Marka: Atrakcyjne oferty
Odświeżająca mgiełka do ciała apis good life 150 ml - mgiełka do ciała

Cena: 18,86 zł

Odświeżająca mgiełka do ciała Apis Good Life, poj

Nawilżająca sól do kąpieli apis arbuzowe orzeźwienie z ekstraktem z arbuza i melona 650g

Marka: Atrakcyjne oferty
Nawilżająca sól do kąpieli apis arbuzowe orzeźwienie z ekstraktem z arbuza i melona 650g

Cena: 9,76 zł

Nawilżająca sól do kąpieli Apis Arbuzowe Orzeźwienie z ekstraktem z arbuza i melona, poj

Tulula nazwij i wrzuć! zwierzęta egzotyczne

Marka: Atrakcyjne oferty

Rozmowa z górą

Marka: Atrakcyjne oferty
Rozmowa z górą

Cena: 30,41 zł

„W górach każdy jest prawdziwy ”Świst lawiny, która w kilka sekund może pozbawić życia. Ujmująca cisza po śnieżnej zamieci

Sprawdź: rozmowa | górą

Ohyda. mała księga obrzydliwości

Marka: Atrakcyjne oferty
Ohyda. mała księga obrzydliwości

Cena: 30,05 zł

Śluz ślimaka, miękka kupa hipopotama, zdradliwa sieć z pajęczej śliny..

Exuviance gentle cleansing creme delikatnie oczyszczający krem myjący (212 ml)

Marka: Atrakcyjne oferty
Exuviance gentle cleansing creme delikatnie oczyszczający krem myjący 212 ml

Cena: 100,81 zł

Delikatnie oczyszczający krem myjący do twarzy Exuviance Gentle Cleansing Creme, poj

Księga dziecka. od narodzin do drugiego roku życia

Marka: Atrakcyjne oferty

Mama na roślinach

Marka: Atrakcyjne oferty

Delikatna emulsja micelarna do mycia twarzy bielenda ferul-x 160g

Marka: Atrakcyjne oferty
Delikatna emulsja micelarna do mycia twarzy bielenda ferul-x 160g

Cena: 28,54 zł

Delikatna emulsja micelarna do mycia twarzy Bielenda Professional FERUL-X, poj

Książeczka obserwacyjna. mój dzień

Marka: Atrakcyjne oferty
Książeczka obserwacyjna. mój dzień

Cena: 21,87 zł

Innowacyjna Książeczka obserwacyjna Mój dzień została przygotowana z myślą już o 15-miesięcznych maluchach

Nawilżający krem do dłoni apis passion love 300 ml - krem do dłoni 300 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Nawilżający krem do dłoni apis passion love 300 ml - krem do dłoni 300 ml

Cena: 21,14 zł

Nawilżający krem do pielęgnacji dłoni Apis Passion Love, poj

Sprawdź: nawilżający | krem | dłoni | apis | pasion | love

Potrzebna cała wioska

Marka: Atrakcyjne oferty

Co robi pucio?

Marka: Atrakcyjne oferty
Co robi pucio

Cena: 14,24 zł

Co robi Pucio? Książka dla dzieci do nauki mówienia \"Co robi Pucio?\" to książka dla dzieci do nauki mówienia

Sprawdź: robi | pucio

Jano i wito. w lesie

Marka: Atrakcyjne oferty
Jano i wito. w lesie

Cena: 21,39 zł

\"Czy to mama? Nie, to babcia! Jano i Wito idą z babcią do lasu. Będą zbierać grzyby. W lesie jest kukułka, jest też dzik, jeleń i wiewiórka

Sprawdź: jano | wito | lesie

Pola mówi: sprzątamy!

Marka: Atrakcyjne oferty
Pola mówi: sprzątamy

Cena: 5,65 zł

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników

Sprawdź: pola | mówi | sprzątamy

Piaskowy wilk

Marka: Atrakcyjne oferty
Piaskowy wilk

Cena: 19,96 zł

Piaskowy Wilk Piaskowy Wilk ma błyszczące futerko w kolorze piasku i był na świecie od zawsze

Sprawdź: piaskowy | wilk

Rewitalizująca sól do kąpieli apis żurawinowa witalność z żurawiną i trawą cytrynową 650g

Marka: Atrakcyjne oferty
Rewitalizująca sól do kąpieli apis żurawinowa witalność z żurawiną i trawą cytrynową 650g

Cena: 12,20 zł

Rewitalizująca sól do kąpieli Apis Żurawinowa Witalność z żurawiną i trawą cytrynową, poj

Teraz będziesz kurą

Marka: Atrakcyjne oferty
Teraz będziesz kurą

Cena: 16,38 zł

Teraz będziesz kurą Książka obrazkowa w humorystyczny, a zarazem przejmujący sposób ukazująca nierówną relację pomiędzy dziećmi

Sprawdź: teraz | będziesz | kurą

Mała spóźnialska

Marka: Atrakcyjne oferty

Hedwiga i maks-olof

Marka: Atrakcyjne oferty
Hedwiga i maks-olof

Cena: 21,39 zł

Drugi tom pełnej szelmowskiego humoru opowieści o przygodach HedwigiHedwiga ma 8 lat

Sprawdź: hedwiga | maks | olof

Kicia kocia i nunuś. w kuchni

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia i nunuś. w kuchni

Cena: 8,59 zł

Ósma książeczka o Nunusiu, braciszku lubianej i popularnej Kici Koci. Nunuś jest mały, dopiero się uczy. Kicia Kocia zabiera Nunusia do kuchni

Sprawdź: kicia | kocia | nunuś | kuchni

Kicia kocia gra w piłkę

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia gra w piłkę

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia gra w piłkę Kici Koci i przyjaciołom zabawa w rzucanie piłki zaczyna się podobać

Sprawdź: kicia | kocia | piłkę

O psach

Marka: Atrakcyjne oferty
O psach

Cena: 24,97 zł

Z ilustracjami Oli Niepsuj„Nikt was nie będzie witał w domu tak jak pies. Uczcie się od nich. Nie ma lepszych nauczycieli”

Sprawdź: psach

Karolcia

Marka: Atrakcyjne oferty

Twoje wymagające dziecko. high-need baby od narodzin do piątego roku życia

Marka: Atrakcyjne oferty

Rekin nudojad. czytam sobie. poziom 1

Marka: Atrakcyjne oferty
Rekin nudojad. czytam sobie. poziom 1

Cena: 9,23 zł

Rekin Nudojad Czytam sobie. Poziom 1  Rekin Nudojad to niezły wesołek

Sprawdź: rekin | nudojad | czytam | sobie | poziom

Szarka. czytam sobie. poziom 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Szarka. czytam sobie. poziom 3

Cena: 10,66 zł

Szarka. Czytam sobie. Poziom 3 Szarka trafia pod opiekę do kilkuletniej Gabrysi

Sprawdź: szarka | czytam | sobie | poziom

Reksio zimowa przygoda

Marka: Atrakcyjne oferty

Xplore team fantastyczne gry logiczne 8-9 lat

Marka: Atrakcyjne oferty
Xplore team fantastyczne gry logiczne 8-9 lat

Cena: 16,18 zł

Fantastyczne gry logiczne mają 120 stron. Na każdej znajdują się wciągające wyzwania

Opowiedz mi, dziadku

Marka: Atrakcyjne oferty
Opowiedz mi, dziadku

Cena: 53,59 zł

Opowiedz mi, Dziadku Zdjęcie uchwyci chwilę, słowa opiszą życie

Sprawdź: opowiedz | dziadku

Młode zwierzęta. akademia mądrego dziecka

Marka: Atrakcyjne oferty

W nocy. akademia mądrego dziecka

Marka: Atrakcyjne oferty

Max srebrna bransoleta męska, pancerka, z blaszką do graweru

Marka: Atrakcyjne oferty

Rubi 4 srebrne kolczyki z rubinami 0,7 ct.

Marka: Atrakcyjne oferty

Moje ciało. strupek

Marka: Atrakcyjne oferty
Moje ciało. strupek

Cena: 20,75 zł

Strupek Genichiro Yagyu proponuje wnikliwą obserwację strupków

Sprawdź: moje | ciało | strupek

Vicky srebrna broszka z markazytami kokarda

Marka: Atrakcyjne oferty

Safona srebrne kolczyki z szmaragdami 3 ct.

Marka: Atrakcyjne oferty

Rona srebrne kolczyki z rubinami owale 3,0 ct.

Marka: Atrakcyjne oferty

Figa; srebrna broszka z markazytami, pies

Marka: Atrakcyjne oferty

Bonita srebrne kolczyki z markazytami wiszące

Marka: Atrakcyjne oferty

Margot srebrna bransoletka z granatami, tenisowa 11 ct

Marka: Atrakcyjne oferty
Margot srebrna bransoletka z granatami, tenisowa 11 ct

Cena: 280,49 zł

Srebrna bransoletka z granatami, pomarańczowa, tenisowa ca. 16 ct

Florovit uniwersalny z dolomitem 1kg

Marka: Atrakcyjne oferty
Florovit uniwersalny z dolomitem 1kg

Cena: 8,94 zł

Florovit uniwersalny z dolomitem Uniwersalny nawóz do roślin przeznaczony do doglebowego nawożenia. Preparat w formie wydajnego granulatu

Radość i wyspa hopsiup

Marka: Atrakcyjne oferty
Radość i wyspa hopsiup

Cena: 22,69 zł

Radość i wyspa Hop-Siup opowiada o tym, dlaczego radość jest w życiu koniecznie potrzebna i co nam grozi, gdy zaczynamy ją lekceważyć

Sprawdź: radość | wyspa | hopsiup

Amo, naszyjnik srebrny, pozłacany, celebrytka

Marka: Atrakcyjne oferty

Filippa srebrna broszka z markazytami i perłą

Marka: Atrakcyjne oferty

Świąteczna torba prezentowa 240x320x120 1 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty

Pianka do mycia ciała my pleasure 200 ml 200 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Mydło glicerynowe eternal gold 100 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Mydło glicerynowe eternal gold 100 g

Cena: 10,31 zł

Mydło glicerynowe Eternal Gold o ekskluzywnym zapachu, wytwarzane ręcznie według tradycyjnej receptury. Zawiera ok

Sprawdź: mydło | glicerynowe | eternal | gold

Relaksująca sól do kąpieli bloom essence 600 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Relaksująca sól do kąpieli bloom essence 600 g

Cena: 24,33 zł

Relaksująca sól do kąpieli, pozwala stworzyć domowy, aromaterapeutyczny rytuał SPA, łączy działanie oczyszczające z aktywną pielęgnacją

Zima na ulicy czereśniowej

Marka: Atrakcyjne oferty
Zima na ulicy czereśniowej

Cena: 26,40 zł

Zima na ulicy Czereśniowej  Nadeszła zima

Sprawdź: zima | ulicy | czereśniowej

Xplore team fantastyczne gry logiczne 6-7 lat

Marka: Atrakcyjne oferty
Xplore team fantastyczne gry logiczne 6-7 lat

Cena: 16,18 zł

Fantastyczne gry logiczne mają 120 stron. Na każdej znajdują się wciągające wyzwania

Relaksująca sól do kąpieli black orchid 600 g

Marka: Atrakcyjne oferty

Ujędrniające serum do twarzy eternal gold 30 ml 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Energetyzujący żel pod prysznic feel up 250 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Energetyzujące mydło glicerynowe feel up 130 g 130 g

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkrywam świat. zwierzęta dzikie

Marka: Atrakcyjne oferty

Moja mała kaczuszka

Marka: Atrakcyjne oferty
Moja mała kaczuszka

Cena: 17,81 zł

\"Blisko natury\" to książki: o życiu dzikich zwierząt, wykonane na kartonie w 100% z recyklingu, drukowane ekologicznymi farbami

Sprawdź: moja | mała | kaczuszka

Karty technik pozytywnej dyscypliny

Marka: Atrakcyjne oferty

Vena srebrny wisiorek markazyty perła duży lira

Marka: Atrakcyjne oferty

Glen srebrny wisiorek markazyty duży art deco

Marka: Atrakcyjne oferty

Dobry pies. czytam sobie. poziom 1

Marka: Atrakcyjne oferty
Dobry pies. czytam sobie. poziom 1

Cena: 9,23 zł

Dobry pies. Czytam sobie. Poziom 1 Urzekająca opowieść o wielkiej przyjaźni i psim przywiązaniu

Sprawdź: dobry | pies | czytam | sobie | poziom

Gavia srebrna bransoletka z markazytami szeroka ciężka

Marka: Atrakcyjne oferty

Libi srebrna broszka z markazytami serce ażurowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Benny kasetka męska na biżuterię zegarki brązowa zamek

Marka: Atrakcyjne oferty
Benny kasetka męska na biżuterię zegarki brązowa zamek

Cena: 113,01 zł

KASETKA MĘSKA NA BIŻUTERIĘ, ZEGARKI, CZARNA   KASETKA BENNY   Kasetka na męską biżuterię, zegarki, spinki

Małe etui na biżuterię podróżnik lusterko turkusowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Małe etui na biżuterię podróżnik lusterko turkusowy

Cena: 47,97 zł

MAŁE ETUI NA BIŻUTERIĘ Podróżnik, kosmetyczka, lusterko, turkusowa zieleń   Niezwykle poręczne i praktyczne etui na biżuterię

Luv srebrna broszka z markazytami koty zakochane

Marka: Atrakcyjne oferty

Tali srebrne kolczyki koral naturalny czerwony owalne sztyft

Marka: Atrakcyjne oferty

Solo srebrne kolczyki koral naturalny czerwony kuleczki 7mm sztyft

Marka: Atrakcyjne oferty

Pogo srebrny wisiorek koral naturalny czerwony duży okrągły

Marka: Atrakcyjne oferty

Moko srebrny wisiorek koral naturalny czerwony duży romb

Marka: Atrakcyjne oferty

Rebel red bransoletka z kamieni na gumce czarna czerwona unisex

Marka: Atrakcyjne oferty

Rebel black bransoletka z kamieni na gumce czarna unisex

Marka: Atrakcyjne oferty

Marina gold kolczyki srebrne wiszące duże białe perły barokowe sztyft pozłacane

Marka: Atrakcyjne oferty

Remy rose naszyjnik ogromne perły barokowe czarne kolia

Marka: Atrakcyjne oferty

Angela kolczyki srebrne koła średnie markazyty

Marka: Atrakcyjne oferty

Erin złoty łańcuszek ankier delikatny cieniutki 585

Marka: Atrakcyjne oferty

Zara srebrna broszka perły granaty okrągła duża wisiorek

Marka: Atrakcyjne oferty

Karin srebrna bransoletka czerwony koral naturalny szeroka 30 ct

Marka: Atrakcyjne oferty

Sofi srebrna broszka z markazytami kokarda kokardka

Marka: Atrakcyjne oferty

Kosz do segregacji śmieci 5 x 25 l - szary

Marka: Atrakcyjne oferty

Milo srebrna broszka z markazytami pies piesek

Marka: Atrakcyjne oferty

Pióro do czyszczenia biżuterii diamentów dazzle stik

Marka: Atrakcyjne oferty

Basen dla dzieci 244 x 51 cm stelażowy z zadaszeniem bestway

Marka: Atrakcyjne oferty

Granulat na gryzonie nornit 250 g bros

Marka: Atrakcyjne oferty
Granulat na gryzonie nornit 250 g bros

Cena: 10,08 zł

Nornit 250 g Środek do zwalczania gryzoni wewnątrz i wokół budynków

Sprawdź: granulat | gryzonie | nornit | bros

Reparator - reduktor 3/4"/1/2"gl

Marka: Atrakcyjne oferty
Reparator - reduktor 3412gl

Cena: 2,15 zł

Reparator do węża 3/4\" / 1/2\"   Reparator (łącznik) do węża 1/2\"- 3/4\". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC

Sprawdź: reparator | reduktor

Donna komplet srebrnej biżuterii biało czarne cyrkonie

Marka: Atrakcyjne oferty

Reva srebrny pierścionek obrączka rubiny 1,5 ct.

Marka: Atrakcyjne oferty

Kate srebrny pierścionek z dużym szafirem owal 4 ct.

Marka: Atrakcyjne oferty

Ame 7 srebrne kolczyki z ametystami małe sztyft owal 1,1 ct.

Marka: Atrakcyjne oferty

Enza srebrna bransoletka szeroka ażurowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Rica złoty łańcuszek pancerka delikatny 585

Marka: Atrakcyjne oferty

Mydło glicerynowe eternal gold ibn 130 g

Marka: Atrakcyjne oferty

Mydło glicerynowe snow flake 100 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Mydło glicerynowe snow flake 100 g

Cena: 10,31 zł

Mydło glicerynowe Eternal Gold o ekskluzywnym zapachu, wytwarzane ręcznie według tradycyjnej receptury. Zawiera ok

Sprawdź: mydło | glicerynowe | snow | flake

Linda srebrne kolczyki markazyty ażur owal angielskie zapięcie

Marka: Atrakcyjne oferty

Alisa złota bransoletka ażur delikatna 2 kolory

Marka: Atrakcyjne oferty

To nie jest książka do matmy

Marka: Atrakcyjne oferty
To nie jest książka do matmy

Cena: 23,54 zł

Odkryj fascynujący świat matematycznych figur i wzorów! Licz i rysuj, rysuj i licz. Zrób kwiaty z okręgów i las z fraktali

Sprawdź: jest | książka | matmy

Odżywcza mini kula do kąpieli black orchid 70 g

Marka: Atrakcyjne oferty

Olejek eteryczny paczuli 100% mokosh 10 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Olejek eteryczny paczuli 100 mokosh 10 ml

Cena: 40,57 zł

100% olejek eteryczny Paczuli Mokosh Cosmetics, poj

Sprawdź: olejek | eteryczny | paczuli | mokosh

Lego city 60233 otwarcie sklepu z pączkami

Marka: Atrakcyjne oferty

Wąż ogrodowy agrifort 3/4"- 25 m

Marka: Atrakcyjne oferty
Wąż ogrodowy agrifort 34- 25 m

Cena: 85,37 zł

Wąż ogrodniczy 5-warstwowy, zbrojony. Zwiększona grubość i wytrzymałość. Przeznaczony dla rolnictwa i prac w trudnych warunkach

Sprawdź: ogrodowy | agrifort

Energetyzujący tonik ze stabilną witaminą c bielenda supremelab energy boost 200 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Energetyzujący tonik ze stabilną witaminą c bielenda supremelab energy boost 200 ml

Cena: 39,02 zł

Energetyzujący tonik ze stabilną Witaminą C Bielenda Professional Supremelab Energy Boost, poj

Obrzeże cheapgarden 38mm x 10 m ciemny grafit

Marka: Atrakcyjne oferty

Witryna kris k-4

Marka: Atrakcyjne oferty

Ława glam złota

Marka: Atrakcyjne oferty
Ława glam złota

Cena: 682,11 zł

Szerokość [cm] 120 Głębokość [cm] 60 Wysokość [cm] 40 Kształt blatu prostokątny Ława Glam to jeden z piękniejszych modeli ław która cha

Sprawdź: ława | glam | złota

Fotel argo szary

Marka: Atrakcyjne oferty
Fotel argo szary

Cena: 974,80 zł

Szerokość [cm] 83 Głębokość [cm] 85 Wysokość [cm] 78 Możliwość rozłożenia nie Możliwość zmiany obicia nie Klasyka i nowoczesna tkanina

Sprawdź: fotel | argo | szary

Półka victoria v-27

Marka: Atrakcyjne oferty

Szafka rtv irma i-9 biała

Marka: Atrakcyjne oferty
Szafka rtv irma i-9 biała

Cena: 291,87 zł

Szerokość [cm] 137,5 Głębokość [cm] 42 Wysokość [cm] 53 Kolor opcjonalny Rodzaj materiału Płyta laminowana Montażsamodzielny Poszukując el

Sprawdź: szafka | irma | biała

Komoda kris k-6

Marka: Atrakcyjne oferty

Kosz stojak na worki do segregacji śmieci- 3 klapy

Marka: Atrakcyjne oferty
Kosz stojak na worki do segregacji śmieci- 3 klapy

Cena: 62,60 zł

KOSZ STOJAK NA WORKI DO SEGREGACJI ŚMIECI 3 KLAPOWY   Stelaż wykonany z wytrzymałych rurek o średnicy 16 mm

Sprawdź: kosz | stojak | worki | segregacji | śmieci | klapy

Geosiatka na skarpy, zbocza - 1,2 x 25 m czarna

Marka: Atrakcyjne oferty
Geosiatka na skarpy, zbocza - 1,2 x 25 m czarna

Cena: 135,77 zł

Geosiatka wykorzystywana jest do stabilizacji skarp, zboczy, osuwisk (przy wykonywaniu głębokich wykopów)

Sprawdź: geosiatka | skarpy | zbocza | czarna

Geosiatka na skarpy, zbocza - 0,6 x 25 m czarna

Marka: Atrakcyjne oferty
Geosiatka na skarpy, zbocza - 0,6 x 25 m czarna

Cena: 76,42 zł

Geosiatka wykorzystywana jest do stabilizacji skarp, zboczy, osuwisk (przy wykonywaniu głębokich wykopów)

Sprawdź: geosiatka | skarpy | zbocza | czarna

Pufa vallmor (colourwash shark)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa vallmor colourwash shark

Cena: 405,69 zł

Opis Salon wypełniony meblami w stylu skandynawskim rządzi się własnymi prawami

Sprawdź: pufa | valmor | colourwash | shark

Sofa rubusar 2-osobowa (colourwash tobacco)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa rubusar 2-osobowa colourwash tobacco

Cena: 2 438,21 zł

Opis Sofa Rubusar to kwintesencja mebli w eleganckim stylu skandynawskim oraz dobrego gustu

Ława glam srebrna

Marka: Atrakcyjne oferty

Narożnik korneller (braveheart mineral)

Marka: Atrakcyjne oferty

Układam roboty

Marka: Atrakcyjne oferty
Układam roboty

Cena: 32,44 zł

Układam roboty to bardzo kreatywny zestaw puzzli i znakomity pomysł na prezent dla najmłodszych konstruktorów

Sprawdź: układam | roboty

Żel odstraszający kuny, lisy, szczury, koty, psy, nornice

Marka: Atrakcyjne oferty
Żel odstraszający kuny, lisy, szczury, koty, psy, nornice

Cena: 20,33 zł

Pepper Gel Pepper Gel - środek odstraszający kuny, lisy, krety, szczury myszy  i inne gryzonie. Ma postać gęstego żelu

Ława vanessa

Marka: Atrakcyjne oferty
Ława vanessa

Cena: 291,87 zł

Szerokość [cm] 80 Głębokość [cm] - Wysokość [cm] 45 Czy posiada szuflady nie Styl wykonania Nowoczesny Ława Vanessa zaprojektowana została z

Sprawdź: ława | vanesa

Sofa irisar 2-osobowa (colourwash sand)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa irisar 2-osobowa colourwash sand

Cena: 1 787,80 zł

Opis Dwuosobowa sofa Irisar to najpopularniejsza i najczęściej kupowana sofa z naszej kolekcji mebli skandynawskich

Sprawdź: sofa | irisar | osobowa | colourwash | sand

Sofa irisar 2-osobowa (colourwash navy)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa irisar 2-osobowa colourwash navy

Cena: 1 787,80 zł

Opis Dwuosobowa sofa Irisar to najpopularniejsza i najczęściej kupowana sofa z naszej kolekcji mebli skandynawskich

Sprawdź: sofa | irisar | osobowa | colourwash | navy

Sofa irisar 2-osobowa (braveheart navy)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa irisar 2-osobowa braveheart navy

Cena: 1 787,80 zł

Opis Dwuosobowa sofa Irisar to najpopularniejsza i najczęściej kupowana sofa z naszej kolekcji mebli skandynawskich

Sprawdź: sofa | irisar | osobowa | braveheart | navy

Sofa irisar 2-osobowa (braveheart teal)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa irisar 2-osobowa braveheart teal

Cena: 1 787,80 zł

Opis Dwuosobowa sofa Irisar to najpopularniejsza i najczęściej kupowana sofa z naszej kolekcji mebli skandynawskich

Sprawdź: sofa | irisar | osobowa | braveheart | teal

Sofa narcisser 2-osobowa rozkładana (colourwash tobacco)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa narcisser 2-osobowa rozkładana colourwash tobacco

Cena: 2 682,11 zł

Opis Sofa Narcisser świetnie pasuje do salonu wypełnionego meblami w stylu skandynawskim

Stół thomas

Marka: Atrakcyjne oferty

Łóżko almar (160x200) (braveheart silver)

Marka: Atrakcyjne oferty

Łóżko almar (180x200) (braveheart mineral)

Marka: Atrakcyjne oferty

Łóżko bed 1

Marka: Atrakcyjne oferty

Marzi. dzieci i ryby głosu nie mają. tom 1

Marka: Atrakcyjne oferty
Marzi. dzieci i ryby głosu nie mają. tom 1

Cena: 57,16 zł

Marzi to opowieść o Polsce lat 80. widzianej oczami kilkuletniej dziewczynki

Sprawdź: marzi | dzieci | ryby | głosu | mają

Polecamy

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony