Wyszukiwarka

Katalog zawiera 265010 produktów

Anoreksję i bulimię rozpoznasz… po zębach?

Według National Disorder Association, na zaburzenia odżywiania, w tym anoreksję czy bulimię, cierpi aż 70 milionów osób na świecie. I choć mają one druzgocące konsekwencje dla zdrowia psychicznego i relacji międzyludzkich, to ucierpi również nasze ciało, w tym zdrowie jamy ustnej. Dlatego jedną z osób, która może rozpoznać schorzenie jest stomatolog.

Choroba ducha wyniszcza całe ciało

Zaburzenia łaknienia m.in. anoreksja, czyli jadłowstręt psychiczny czy bulimia to poważne schorzenia o podłożu psychicznym, które wpływają negatywnie na cały organizm. Najczęściej problem dotyczy nastolatków, szczególnie dziewcząt w okresie pokwitania. Chorują również młode kobiety i mężczyźni.

Osoba dotknięta bulimią lub anoreksją wykazuje działania kompulsywne np. objada się i prowokuje do wymiotów lub znacznie ogranicza spożywanie pokarmów, ponieważ wręcz obsesyjnie kontroluje wagę swojego ciała. I choć objawów szukamy w nadmiernej chudości lub sposobie zachowania, to sygnałem choroby może być również stan naszych zębów.

- Zaburzenia odżywiania powodują znaczne szkody dla zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Prowokowane wówczas wymioty powodują przedostanie się do jamy ustnej kwasu żołądkowego, a ten niszczy szkliwo, zewnętrzną tkankę, która jest powłoką okalającą i chroniącą ząb. Mówimy wówczas o kwasowej erozji szkliwa, czyli utracie tkanek twardych zęba. Szkliwo jest coraz cieńsze, aż prawie znika, odsłaniając przy tym wrażliwą zębinę i powodując ból. Doświadczony stomatolog bez problemu rozpozna erozję szkliwa, ponieważ daje bardzo charakterystyczny obraz kliniczny zębów - mówi lek. stom. Joanna Oleksiak z gabinetu Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu.

Kwasy rujnują zęby

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w Helsinki University Central Hospital, ryzyko erozji zębów wśród osób chorych na bulimię może być 1,5–6-krotnie większe niż w u osób zdrowych.

Uszkodzenia szkliwa wywołane wymiotami najczęściej pojawiają się od strony podniebiennej zębów górnych i bocznych oraz przy linii dziąseł wokół siekaczy. Początkowo widoczne będą płytkie wgłębienia o gładkiej i błyszczącej powierzchni, odróżniające się od zdrowego szkliwa. Przy stałej ekspozycji na kwasy żołądkowe, szkliwa będzie coraz mniej, zęby będą starte i stracą na objętości. Mogą być również bardziej żółte, co świadczyć będzie o odsłonięciu zębiny, wewnętrznej warstwy zęba, która naturalnie ma właśnie odcień żółci. Obnażeniu może ulec nawet miazga zębowa.

Konsekwencją bulimii może być refluks żołądkowo-przełykowy, obecny również w nocy, co oznacza, że erozja szkliwa może mieć miejsce nawet wtedy, gdy chory nie jest tego świadomy. - Uszkodzenia zębów spowodowane refluksem zwykle występują po jednej stronie szczęki, zależnie od pozycji w trakcie snuwyjaśnia stomatolog.

Uszkodzenia mogą powstać również na zewnętrznej stronie zębów, szczególnie przy spożywaniu dużej ilości kwaśnych napojów. Jak przyznają lekarze, niektórzy pacjenci, aby wypełnić pusty żołądek lub sprowokować wymioty, mogą wypijać prawie sześć litrów napojów gazowanych dziennie. Napoje tego typu ze względu na kwaśne pH i dużą ilość cukru, jeszcze bardziej rujnują zdrowie zębów.

Powierzchnie żujące zębów trzonowych również mogą być w opłakanym stanie. W wyniku działania kwasów trzonowce mogą stracić swój kształt i wysokość, doprowadzając do zaburzeń okluzyjnych. Wreszcie, w skrajnych przypadkach jadłowstrętu dziąsła cofają się, wystawiając na działanie kwasów również korzeń zęba.

Niedożywienie chorego zredukuje ilość śliny w jamie ustnej, co może spowodować suchość w ustach. Okresowe głodówki mogą także pozbawić organizm niezbędnych składników odżywczych (np. witaminy C, K i D) i skutkować stanami zapalnymi dziąseł.

Większa podatność na próchnicę, nadwrażliwość i przebarwienia

Pacjenci z zaburzeniami łaknienia są bardziej narażeni na próchnicę.  Zęby pozbawione szkliwa i śliny nie są właściwie chronione, a mechanizmy obronne organizmu osłabione. Na dodatek ludzie cierpiący na zaburzenia odżywiania spożywają więcej słodkich pokarmów podczas kompulsywnego objadania się oraz piją większe ilości gazowanych napojów, aby pobudzić wymioty.

Konsekwencją utraty tkanek twardych jest powstanie nadwrażliwości zębów na zimne i gorące temperatury, kwaśne i słodkie pokarmy, a nawet szczotkowanie. Z kolei zębina jest bardziej podatna na nieestetyczne przebarwienia w kontakcie z jedzeniem.  

- Gdy choroba nie jest leczona przyczynowo i od samego początku pojawienia objawów, to ścieranie zębów postępuje, rujnując ich wygląd i zdrowie. Erozja szkliwa może być nieodwracalna. Krawędzie zębów są coraz cieńsze, zaczynają kruszyć się i pękać, są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. U niektórych pacjentów  starte siekacze mogą mieć tylko kilka milimetrów wysokościmówi Joanna Oleksiak.

Jak chronić zęby w warunkach domowych?

Co więcej, wielu chorych chcąc pozbyć się nieprzyjemnego posmaku po wymiotach popełnia radykalny błąd – szczotkuje od razu zęby wcierając żrące kwasy w szkliwo, czym jeszcze bardziej je osłabia. Niektórzy pacjenci mogą myć zęby nawet kilkanaście razy dziennie, narażając je na dodatkowe uszkodzenia! Stomatolodzy zalecają, aby po incydencie wymiotów przepłukiwać usta wodą, wodą z sodą oczyszczoną lub mlekiem, a zęby szczotkować dopiero po min. 30 minutach od wymiotów.

Zęby szczotkujemy od linii dziąseł w dół zęba. Robimy to przy użyciu szczoteczki z miękkim włosiem i pastą o zasadowym pH oraz niskim wskaźniku ścieralności, aby jak najbardziej chronić szkliwo. Warto również żuć gumę bez cukru, co pomoże stymulować produkcję śliny i pomoże przy refluksie żołądkowo-przełykowymradzi dentysta.

Jak pomóc może stomatolog?

Każdy, kto cierpi na zaburzenia odżywiania powinien znajdować się pod opieką specjalistów, również dentysty. Stomatolog może wdrożyć odpowiednie działania, jednak nie usunie przyczyny zaburzeń, dlatego choroba wymaga konsultacji psychologicznej. Pacjent w trakcie lub po terapii zaburzeń odżywiania wymaga jednak kompleksowego leczenia stomatologicznego m.in. terapii ubytków próchniczych, usunięcia kamienia nazębnego, wymiany wypełnień, a często również wieloetapowych zabiegów np. leczenia kanałowego, ekstrakcji zębów i leczenia nadwrażliwości zębiny. Defekty estetyczne również są znaczne, więc zniszczone korony zębów wymagają odbudowy protetycznej.

- Taki pacjent często ma problem z akceptacją swojego wyglądu, a wyniszczone chorobą zęby mogą być kolejnym źródłem kompleksów. Dlatego zabiegi protetyczne i kosmetyczne są równie ważne. W tym celu możemy zastosować specjalne licówki mocowane od strony podniebiennej, co maksymalnie oszczędza własny ząb pacjenta. Licówki wzmacniają strukturę zęba i pozwalają skorygować jego kształt oraz zamaskować przebarwienia. Zabezpieczyć ubytki szkliwa i zębiny możemy również materiałem kompozytowym, koroną lub tzw. overlayem. Podstawą jest jednak terapia choroby podstawowej, my możemy jedynie starać się zminimalizować szkody stomatologiczne - mówi dentysta.

***

Stankowscy & Białach Stomatologia to poznańska klinika,  która zapewnia najwyższą jakość leczenia m.in. w zakresie profilaktyki, diagnostyki, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Klinika jest założycielem Akademii Dawsona Polska, gdzie prowadzi kursy, szkolenia i seminaria dla stomatologów z całej Polski.  Właściciele kliniki są autorami "Bądź bystry u dentysty, czyli jak mieć uśmiech celebryty i nie bać się stomatologa", pierwszego poradnika stomatologicznego dla pacjentów w Polsce. Więcej: stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Joanna Oleksiak ukończyła kierunek lekarsko dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2006 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejętności na licznych konferencjach, sympozjach, seminariach i warsztatach organizowanych w Polsce i za granicą. Ukończyła kurs preparacji u Mistrza Massironiego (Mediolan, Włochy) oraz Curriculum Akademi Dawsona  (Floryda, USA). W centrum Stankowscy & Białach Stomatologia odpowiedzialna jest za wizyty konsultacyjne, diagnostykę, przygotowuje plany leczenia jako członek zespołu, a następnie realizuje je w zakresie stomatologii zachowawczej (wypełnienia, leczenie kanałowe) i protetycznej (onleye, licówki, korony na zębach własnych i na implantach).

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2021 roku

Trw dot 5.1 1l pfb501 plyn hamulcowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Trw dot 5.1 1l pfb501 plyn hamulcowy

Płyn hamulcowy TRW DOT5.1 znajdzie zastosowanie we wszystkich nowoczesnych typach pojazdów, które wymagają płynu o klasie DOT5

Sprawdź: plyn hamulcowy

Mannol maxpower 4x4 75w140 ls gl5 1l

Marka: Atrakcyjne oferty

Mannol type t-iv toyota 1l

Marka: Atrakcyjne oferty

Millers ee performance 10w40 5l

Marka: Atrakcyjne oferty
Millers ee performance 10w40 5l

Syntetyczny, FULL SAPS, do silników benzynowych oraz Diesel

Filtron oe 649/8

Marka: Atrakcyjne oferty
Filtron oe 6498

Filtry marki Filtron charakteryzują się wysoką jakością, a zarazem oferowane są w atrakcyjnej cenie

Sprawdź: filtron

Fuchs titan gt1 flex 23 5w30 1l

Marka: Atrakcyjne oferty

Wunder baum zapach pina colada

Marka: Atrakcyjne oferty
Wunder baum zapach pina colada

Drzewka zapachowe firmy WUNDER-BAUM® od lat są najchętniej kupowanymi zapachami samochodowymi na świecie

Knecht ox164d

Marka: Atrakcyjne oferty
Knecht ox164d

Marka Knecht specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości filtrów samochodowych

Sprawdź: knecht

Textar ceratec smar ceramiczny do hamulców 75ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Textar ceratec smar ceramiczny do hamulców 75ml

Niezawierający metalu środek do trwałego smarowania okładzin hamulcowych jest bardzo odporny – wytrzymuje temperatury nawet do 1000°C

Knecht ox636d eco filtr oleju

Marka: Atrakcyjne oferty

Shepa 011 kąpielówki chłopięce (b1)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 011 kąpielówki chłopięce b1

Prezentujemy klasyczne, niezwykle trwałe chłopięce kąpielówki o bardzo wygodnym kroju

Andalea z/5017 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty

Wol-bar supressa figi korygujące

Marka: Atrakcyjne oferty

Andalea z/5006 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea z5006 koszulka

Czarna satynowa koszulka wykończona piękną koronką przy biuście i na dole

Sprawdź: andalea koszulka

Andalea z/5004 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea z5004 koszulka

Zmysłowa koszulka z elastycznej, czarnej satyny i błyszczącej, jasnej koronki. Długość koszulki: około 80cm...

Sprawdź: andalea koszulka

Andalea z/5003 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea z5003 koszulka

Seksowna koszulka będąca kombinacją czarnej dzianiny typu wet look oraz delikatnej koronki

Sprawdź: andalea koszulka

Shepa 034 kąpielówki (b1d13/12)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 034 kąpielówki b1d1312

Uszyte z wysokiej jakości włoskiego materiału (80% Poliamid, 20% Elastan) posłużą Ci przez długie lata

Andalea z/5001 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea z5001 koszulka

Czarna koszulka wykonana z czarnej tkaniny typu wet look z delikatną czarną koronką przy biuście

Sprawdź: andalea koszulka

Shepa 051 kąpielówki chłopięce (b19r4)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 051 kąpielówki chłopięce b19r4

Wysokiej jakości spodenki chłopięce do pływania firmy SHEPA, model 051 wykonane z chloroodpornej tkaniny

Lupoline 127 beż figi big

Marka: Atrakcyjne oferty
Lupoline 127 beż figi big

Figi z wyższym stanem. Do kompletu polecamy biustonosz Lupoline 127. Biustonosz do nabycia osobno!..

Sprawdź: lupoline figi

Italian fashion felicita kr.r. sp.3/4 piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Anais alexandra body

Marka: Atrakcyjne oferty

Shepa 038 kostium kąpielowy jednoczęściowy (b5d49)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 038 kostium kąpielowy jednoczęściowy b5d49

Jednoczęściowy kostium kąpielowy modelujący z przedłużonym przodem doskonale wysmukla sylwetkę

Shepa 036 kostium kąpielowy basenowy (b3p22)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 036 kostium kąpielowy basenowy b3p22

Stylowy jednoczęściowy kostium kąpielowy o doskonałej jakości wykonania

Czarny kombinezon na ramiączkach z szerokimi nogawkami

Marka: Atrakcyjne oferty
Czarny kombinezon na ramiączkach z szerokimi nogawkami

Materiał: wiskoza 80% poliamid 20%.Dostępne rozmiary: S (36), M (38), L (40), XL (42), XXL (44)

Shepa 031 kostium kąpielowy basenowy (b3d8)

Marka: Atrakcyjne oferty

Shepa 031 kostium kąpielowy basenowy (b1d4)

Marka: Atrakcyjne oferty

Shepa 009 kostium kąpielowy basenowy (b2d18)

Marka: Atrakcyjne oferty

Shepa 009 kostium kąpielowy basenowy (b1d6)

Marka: Atrakcyjne oferty

Shepa 006 kostium kąpielowy basenowy (b2d4)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 006 kostium kąpielowy basenowy b2d4

Jednoczęściowy strój kąpielowy z kontrastowymi wstawkami na bokach

Andalea sb/1001 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea sb1001 koszulka

Zniewalający komplet w kolorze czarnym, składający się z błyszczącej koszulki zapinanej na szyi

Sprawdź: andalea koszulka

Shepa 053 kąpielówki (b3d12/11)

Marka: Atrakcyjne oferty

Andalea sb/1011 koszulka

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea sb1011 koszulka

Czarna koszulka z falbankami uszyta z materiału przypominającego lateks

Sprawdź: andalea koszulka

Andalea sb/1012 kostium pokojówki

Marka: Atrakcyjne oferty

Bas bleu laguna legginsy

Marka: Atrakcyjne oferty

Andalea ac/009 komplet

Marka: Atrakcyjne oferty

Andalea ac/008 komplet

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea ac008 komplet

Czarny komplet: maska z elastyczną gumką, wycięte z tyłu figi oraz zawiązywany biustonosz

Sprawdź: andalea komplet

Babell bbl 053 figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Czarny kombinezon z asymetrycznym dekoltem

Marka: Atrakcyjne oferty
Czarny kombinezon z asymetrycznym dekoltem

Materiał: poliester 95% elastan 5%.Dostępne rozmiary: S (36), M (38), L (40), XL (42), XXL (44)

Shepa 034 kąpielówki chłopięce (b2d4/8)

Marka: Atrakcyjne oferty
Shepa 034 kąpielówki chłopięce b2d48

Kąpielówki wykonano z bardzo elastycznej tkaniny, która idealnie dopasowuje się do ciała i świetnie się układa

Ipone r2000rr synthetic 2t olej do mieszanki 1l

Marka: Atrakcyjne oferty
Ipone r2000rr synthetic 2t olej do mieszanki 1l

Semi-syntetyczny olej do paliwa dedykowany do 2-suwowych motocykli szosowych oraz motorowerów również wyposażonych w dozownik oleju

K2 sigma pro dressing czernidło do opon 1l

Marka: Atrakcyjne oferty

Dynagel 2000 płyn do chłodnic 1l

Marka: Atrakcyjne oferty

Obsessive roseberry maska

Marka: Atrakcyjne oferty

Obsessive student kostium 4-częściowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Andalea ac/005 maska i kajdanki

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea ac005 maska i kajdanki

Komplet w kolorze czarno-czerwonym, wykonany z dziurkowanej tkaniny, w komplecie: maska oraz kajdanki. Kajdanki można zapiąć na rzepy

Andalea ac/004 maska i kajdanki

Marka: Atrakcyjne oferty
Andalea ac004 maska i kajdanki

Komplet w kolorze czarno-różowym, wykonany z dziurkowanej tkaniny, w komplecie: maska oraz kajdanki. Kajdanki zapinane na rzepy

Areon sport lux perfume zapach do auta platinum

Marka: Atrakcyjne oferty
Areon sport lux perfume zapach do auta platinum

Areon Sport Lux to współczesna kolekcja odświeżaczy, które zawładną Twoimi zmysłami

Filtron ap 135/4

Marka: Atrakcyjne oferty
Filtron ap 1354

Filtry marki Filtron charakteryzują się wysoką jakością, a zarazem oferowane są w atrakcyjnej cenie

Sprawdź: filtron

Liqui moly synthoil energy 0w40 9515 - 5l

Marka: Atrakcyjne oferty
Liqui moly synthoil energy 0w40 9515 - 5l

Dla uzyskania najlepszej wydajności silnika. W pełni syntetyczny olej silnikowy o niskiej lepkości. Skraca zjawisko \"zimnego startu\"

Swanson witamina c z dziką różą 90tab.

Marka: Atrakcyjne oferty
Swanson witamina c z dziką różą 90tab.

Witamina C to nie tylko najbardziej znana witamina, ale i niezwykle potrzebna do codziennego funkcjonowania organizmu

Selenia star pure energy 5w40 5l

Marka: Atrakcyjne oferty
Selenia star pure energy 5w40 5l

SELENIA STAR PURE ENERGY 5W40 - 5L Selenia Star Pure Energy jest nowym, całkowicie syntetycznym olejem do silników benzynowych Alfy Romeo

Liqui moly motorbike street 2t 1504 1l

Marka: Atrakcyjne oferty
Liqui moly motorbike street 2t 1504 1l

Półsyntetyczny olej do motocykli dwusuwowych. Chroni tłok przed zużyciem i zapobiega spadkowi wydajności silnika

Bordowa elegancka muszka jedwabna

Marka: Atrakcyjne oferty
Bordowa elegancka muszka jedwabna

Elegancka bordowa muszka firmy Michaelis jest zrobiona w 100% z jedwabiu

Czerwona elegancka muszka jedwabna

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwona elegancka muszka jedwabna

Elegancka czerwona muszka firmy Michaelis jest zrobiona w 100% z jedwabiu

Cywilistka t-shirt damski jasny melanż xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Bb-8 ok t-shirt damski niebieski xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Serce puzzle – wersja dla niej t-shirt damski jasny melanż xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt męski biały l

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt męski biały xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt damski biały xs

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt damski biały s

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt damski biały l

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt męski jasny melanż s

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt męski jasny melanż m

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt męski jasny melanż xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt damski niebieski l

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt damski niebieski xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko t-shirt damski niebieski xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Never stop jak to daleko kubek biały universal

Marka: Atrakcyjne oferty

Powrót do przyszłości męska bluza z kapturem czarna s

Marka: Atrakcyjne oferty

Look! i'm your mother! t-shirt damski czarny xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Łociu łont t-shirt damski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Janusz t-shirt damski czerwony xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Koszulka z twoim napisem old school t-shirt męski jasny melanż xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszulka z twoim napisem old school t-shirt męski jasny melanż xxl

Czcionka: Old School Prosimy o przemyślane zakupy - produkty wykonane na zamówienie klienta nie podlegają zwrotom ani wymianie

Vegetarianism-zombien t-shirt damski niebieski xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Vegetarianism-zombien t-shirt damski niebieski xxl

Nasze wzory mają jedną wadę. Bardzo przyciągają wzrok ludzi na ulicy

Pani mecenas – blondynka t-shirt damski jasny melanż xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Pani mecenas – blondynka t-shirt damski jasny melanż xxl

Ten wzór, jak i tysiące innych które posiadamy w naszej kolekcji pozwoli Ci na wyrażenie tego co masz w głowie

Wszystko bieszczady torba na zakupy naturalna universal

Marka: Atrakcyjne oferty

Złość piękności szkodzi t-shirt damski czerwony xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Złość piękności szkodzi t-shirt damski czerwony xxl

Pokaż ten wzór innym i wyraź siebie. Albo znajdź inny spośród tysiąc wzorów, które oferujemy

Mr heart t-shirt męski czarny xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Serce w lodówce damska bluza z kapturem jasny melanż xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Ból jest przejściowy, duma trwa wiecznie t-shirt sportowy damski biały xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Facet lubi machać mieczem t-shirt męski niebieski xl

Marka: Atrakcyjne oferty
Facet lubi machać mieczem t-shirt męski niebieski xl

Nasze wzory mają jedną wadę. Bardzo przyciągają wzrok ludzi na ulicy

Winnie the punk t-shirt męski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Winnie the punk t-shirt męski biały xxl

Noś tę koszulkę kiedy masz ochotę wrócić do czasów, gdy byłeś punkiem o bardzo małym rozumku

Trust me, i'm a woman t-shirt damski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

This is a bow-van… kubek biały universal

Marka: Atrakcyjne oferty
This is a bow-van… kubek biały universal

Pokaż ten wzór innym i wyraź siebie. Albo znajdź inny spośród tysiąc wzorów, które oferujemy

Math t-shirt damski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Math t-shirt damski biały xxl

Matematyka może być przyczyną stresu i chorób serca! Szczególnie dla humanistów

Lomo niewiadomo t-shirt damski biały m

Marka: Atrakcyjne oferty
Lomo niewiadomo t-shirt damski biały m

Nasze wzory pomagają wyrazić to co myślisz, na pewno znajdziesz coś dla siebie

My apple damska bluza z kapturem jasny melanż xl

Marka: Atrakcyjne oferty

Move me szeptem t-shirt damski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Those who wander t-shirt damski zielony xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Maszeruję po wolność męska bluza z kapturem czarna s

Marka: Atrakcyjne oferty
Maszeruję po wolność męska bluza z kapturem czarna s

Masz dość nijakich wzorów z sieciówek? To dobrze. My też. Nasze wzory pomogą ci się wyrazić

Hear me roar męska bluza z kapturem czarna s

Marka: Atrakcyjne oferty

Mam dobry charakter torba na zakupy naturalna universal

Marka: Atrakcyjne oferty

Serce? z czekolady t-shirt damski niebieski xxl

Marka: Atrakcyjne oferty
Serce z czekolady t-shirt damski niebieski xxl

Nasze wzory mają jedną wadę. Bardzo przyciągają wzrok ludzi na ulicy

Destyluję myśli-zombien t-shirt damski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Chemex style t-shirt damski jasny melanż xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Kochaj karm nie opuszczaj t-shirt damski biały xxl

Marka: Atrakcyjne oferty

Przyłbica certyfikowana 5szt.

Marka: Atrakcyjne oferty

Liqui moly 4t synth offroad 10w50 3052 4l

Marka: Atrakcyjne oferty
Liqui moly 4t synth offroad 10w50 3052 4l

W pełni syntetyczny wysokiej jakości olej silnikowy, przeznaczony do stosowania w silnikach chłodzonych powietrzem i wodą motocykli 4-suwowych

Modny płaszcz z powerwetlook l | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy

Marka: Atrakcyjne oferty

Modny płaszcz z powerwetlook m | 100% dyskrecji | bezpieczne zakupy

Marka: Atrakcyjne oferty

Osram żarówka h7 original 12v 55w px26d

Marka: Atrakcyjne oferty
Osram żarówka h7 original 12v 55w px26d

Żarówki halogenowe H7 Original Line marki OSRAM. Produkt o jakości OEM, przeznaczony do reflektorów głównych samochodu

Castrol magnatec start-stop 0w30 c2 4l

Marka: Atrakcyjne oferty

Zx 2k boost 2.0 shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Zx 2k boost 2.0 shoes

ZXience to rewolucja w świecie ZX. Załóż buty ZX 2K BOST 2.0 i poczuj amortyzowany komfort jaki daje owijająca podeszwa środkowa Bost

Sprawdź: bost shoes

Adidas sprt 3-stripes split tee

Marka: Atrakcyjne oferty

Zx 2k boost 2.0 shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Zx 2k boost 2.0 shoes

ZXience to rewolucja w świecie ZX. Załóż buty ZX 2K BOST 2.0 i poczuj amortyzowany komfort jaki daje owijająca podeszwa środkowa Bost

Sprawdź: bost shoes

Retropy e5 shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Retropy e5 shoes

Nie ograniczaj się do oczekiwań, definicji czy stylu konkretnych dekad. Wprowadź trochę zamieszania w tych butach adidas

Sprawdź: retropy shoes

Hoops 2.0 mid shoes

Marka: Atrakcyjne oferty

Tapeta ścienna tło grunge z żałobnym aniołem

Marka: Atrakcyjne oferty
Tapeta ścienna tło grunge z żałobnym aniołem

Tapeta to ciekawy i bardzo modny sposób na aranżację wnętrza

Plakat na papierze fotorealistycznym tło grunge z żałobnym aniołem

Marka: Atrakcyjne oferty
Plakat na papierze fotorealistycznym tło grunge z żałobnym aniołem

Uniwersalny i często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który można zastosować na wiele sposobów

Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy "dyptyk" tło grunge z żałobnym aniołem

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy dyptyk tło grunge z żałobnym aniołem

Obraz dzielony na dwie części, tzw. „dyptyk\". Materiał użyty do druku to canvas o strukturze płótna malarskiego

Stan smith shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Stan smith shoes

Minimalistycznych butów Stan Smith nikomu nie trzeba przedstawiać. Są jedyne w swoim rodzaju

Sprawdź: stan smith shoes

Obraz na płótnie canvas tło grunge z żałobnym aniołem

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas tło grunge z żałobnym aniołem

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Naklejka samoprzylepna statua buddy

Marka: Atrakcyjne oferty
Naklejka samoprzylepna statua buddy

Foto naklejka to uniwersalny nośnik zdjęć i grafik do naklejenia na różne, płaskie przedmioty oraz meble

Adidas sprt velour 3-stripes pants

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sprt velour 3-stripes pants

Poczuj się luksusowo w piątkowy wieczór lub zawsze, kiedy tylko masz na to ochotę

Extremestyle uchwyt samochodowy na telefon typ cww5

Marka: Atrakcyjne oferty
Extremestyle uchwyt samochodowy na telefon typ cww5

Uchwyt samochodowy z wbudowaną ładowarką bezprzewodową. Został przystosowany do montażu na szybie

Adidas sprt firebird velour track jacket

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sprt firebird velour track jacket

Pluszowy welur dodaje tej bluzie dresowej szyku. Kultowy styl adidas z lat 90. zachowuje autentyczny charakter

Terrex agravic tights

Marka: Atrakcyjne oferty

Earlham shoes

Marka: Atrakcyjne oferty

Obraz na płótnie canvas trzyczęściowy "tryptyk" statua buddy

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas trzyczęściowy tryptyk statua buddy

Obraz składający się z trzech części, tzw. „tryptyk\". Do wykonania również zostanie użyty canvas o strukturze płótna malarskiego

Obraz na płótnie canvas statua buddy

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas statua buddy

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Liqui moly kuhler dichter uszczelniacz chłodnicy 20457 250ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Adidas x disney huey dewey louie tee

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas x disney huey dewey louie tee

Zaproś disnejowskiego Hyzia, Dyzia i Zyzia na cały dzień. Załóż tę młodzieżową, bawełnianą koszulkę, aby być w gotowości do akcji

Adidas x disney huey dewey louie jogger set

Marka: Atrakcyjne oferty

Board z aluminiowym obramowaniem eco rebus

Marka: Atrakcyjne oferty

Tapeta ścienna eco rebus

Marka: Atrakcyjne oferty
Tapeta ścienna eco rebus

Tapeta to ciekawy i bardzo modny sposób na aranżację wnętrza

Sprawdź: tapeta ściena rebus

Bosch aerotwin wycieraczki ar20+ar19 opel astra

Marka: Atrakcyjne oferty

Adidas sportswear future icons leggings

Marka: Atrakcyjne oferty

Adidas sportswear future icons leggings (plus size)

Marka: Atrakcyjne oferty

Obraz na płótnie canvas czteroczęściowy "tetraptyk" eco rebus

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas czteroczęściowy tetraptyk eco rebus

Obraz na płótnie podzielimy na cztery części, tzw. „tetraptyk\"

Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy "dyptyk" eco rebus

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy dyptyk eco rebus

Obraz dzielony na dwie części, tzw. „dyptyk\". Materiał użyty do druku to canvas o strukturze płótna malarskiego

Adidas sportswear future icons hoodie

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sportswear future icons hoodie

Poświęcasz swój czas. Dajesz z siebie wszystko. A gdy zakładasz tę bluzę adidas po treningu, dostajesz nagrodę

Adidas sportswear future icons hoodie

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sportswear future icons hoodie

Poświęcasz swój czas. Dajesz z siebie wszystko. A gdy zakładasz tę bluzę adidas po treningu, dostajesz nagrodę

Adidas sportswear future icons hoodie (plus size)

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sportswear future icons hoodie plus size

Poświęcasz swój czas. Dajesz z siebie wszystko. A gdy zakładasz tę bluzę adidas po treningu, dostajesz nagrodę

Wynn's substi-plomb zastępuje ołów 250ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Wynns substi-plomb zastępuje ołów 250ml

Zamiennik ołowiu do silników benzynowych. Chroni gniazda zaworów i zmniejsza ich zużycie w przypadku stosowania benzyny bezołowiowej

Adidas sportswear future icons hoodie (plus size)

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sportswear future icons hoodie plus size

Poświęcasz swój czas. Dajesz z siebie wszystko. A gdy zakładasz tę bluzę adidas po treningu, dostajesz nagrodę

Board z aluminiowym obramowaniem zdrowy wybuch owoców

Marka: Atrakcyjne oferty

Asmc fz fl jkt

Marka: Atrakcyjne oferty

Plakat na papierze fotorealistycznym zdrowy wybuch owoców

Marka: Atrakcyjne oferty
Plakat na papierze fotorealistycznym zdrowy wybuch owoców

Uniwersalny i często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który można zastosować na wiele sposobów

Squadra 17 shorts

Marka: Atrakcyjne oferty
Squadra 17 shorts

Sukces w piłce to efekt pewności siebie i umiejętności. Pracuj nad jednym i drugim w tej koszulce piłkarskiej dla młodzieży

Sprawdź: squadra shorts

Forum low shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Forum low shoes

Kimkolwiek chcą być, cokolwiek chcą robić — te buty adidas dla dzieci oddają hołd niekończącemu się potencjałowi maluchów

Sprawdź: forum shoes

Obraz na płótnie canvas trzyczęściowy "tryptyk" zdrowy wybuch owoców

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas trzyczęściowy tryptyk zdrowy wybuch owoców

Obraz składający się z trzech części, tzw. „tryptyk\". Do wykonania również zostanie użyty canvas o strukturze płótna malarskiego

Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy "dyptyk" zdrowy wybuch owoców

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy dyptyk zdrowy wybuch owoców

Obraz dzielony na dwie części, tzw. „dyptyk\". Materiał użyty do druku to canvas o strukturze płótna malarskiego

Obraz na płótnie canvas zdrowy wybuch owoców

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas zdrowy wybuch owoców

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Fotoboard na płycie gwiaździste błękitne niebo w nocy

Marka: Atrakcyjne oferty
Fotoboard na płycie gwiaździste błękitne niebo w nocy

Foto dekoracja na płycie tym razem bez obramowania. Fotoboard to leka uniwersalna konstrukcja płytowa z nadrukowanym laminatem

Squadra 17 shorts

Marka: Atrakcyjne oferty
Squadra 17 shorts

Sukces w piłce to efekt pewności siebie i umiejętności. Pracuj nad jednym i drugim w tej koszulce piłkarskiej dla młodzieży

Sprawdź: squadra shorts

Stan smith shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Stan smith shoes

Ponad 50 lat świeżości. Buty adidas Stan Smith cieszą się niesłabnącą popularnością od swojego debiutu w latach 70

Sprawdź: stan smith shoes

Adilette comfort slides

Marka: Atrakcyjne oferty
Adilette comfort slides

Dodaj wigoru zmęczonym stopom dzięki klapkom dla kobiet

Tapeta ścienna gwiaździste błękitne niebo w nocy

Marka: Atrakcyjne oferty
Tapeta ścienna gwiaździste błękitne niebo w nocy

Tapeta to ciekawy i bardzo modny sposób na aranżację wnętrza

Adicolor classics long sleeve tee

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor classics long sleeve tee

Bogata historia 3 pasków wypełniona jest kulturą sportu. Zaprezentuj swoją dumę z wizerunku marki na co dzień

Borygo nowy 5l

Marka: Atrakcyjne oferty
Borygo nowy 5l

BORYGO NOWY 5L RÓŻOWE PŁYN DO CHŁODNIC Doskonale znany płyn, na bazie glikolu monoetylenowego o wysokiej czystości

Sprawdź: borygo nowy

Eq21 run shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Eq21 run shoes

Jeśli uwielbiasz bieganie, nie możesz się doczekać na codzienny trening

Sprawdź: shoes

Adicolor classics trefoil tee

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor classics trefoil tee

Marka z 3 paskami dąży do tego, żeby być coraz lepsza. Najlepsza

Obraz na płótnie canvas gwiaździste błękitne niebo w nocy

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas gwiaździste błękitne niebo w nocy

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Fotoboard na płycie bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Marka: Atrakcyjne oferty
Fotoboard na płycie bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Foto dekoracja na płycie tym razem bez obramowania. Fotoboard to leka uniwersalna konstrukcja płytowa z nadrukowanym laminatem

Board z aluminiowym obramowaniem bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Marka: Atrakcyjne oferty

Milano 16 socks 1 pair

Marka: Atrakcyjne oferty
Milano 16 socks 1 pair

W piłce nożnej każdy najdrobniejszy element stroju ma znaczenie – od stóp do głów

Sprawdź: milano socks pair

Stan smith shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Stan smith shoes

Lata 70. przyniosły nam disco, motyw tie-dye i model adidas Stan Smith. Oddaj hołd tej epoce w kolorowych butach

Sprawdź: stan smith shoes

Milano 16 socks 1 pair

Marka: Atrakcyjne oferty
Milano 16 socks 1 pair

W piłce nożnej każdy najdrobniejszy element stroju ma znaczenie – od stóp do głów

Sprawdź: milano socks pair

Adicolor classics trefoil tee

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor classics trefoil tee

Marka z 3 paskami dąży do tego, żeby być coraz lepsza. Najlepsza

Milano 16 socks 1 pair

Marka: Atrakcyjne oferty
Milano 16 socks 1 pair

W piłce nożnej każdy najdrobniejszy element stroju ma znaczenie – od stóp do głów

Sprawdź: milano socks pair

Furniture clinic lpc środek do pilęgnacji skóry 250ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Adidas lineage swim jammers

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas lineage swim jammers

Wybierz szorty do pływania z dużą grafiką adidas, która zwraca uwagę na ich sportowy rodowód

Tapeta ścienna bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Marka: Atrakcyjne oferty
Tapeta ścienna bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Tapeta to ciekawy i bardzo modny sposób na aranżację wnętrza

Plakat na papierze fotorealistycznym bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Marka: Atrakcyjne oferty
Plakat na papierze fotorealistycznym bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Uniwersalny i często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który można zastosować na wiele sposobów

Adidas sportswear future icons winterized pants

Marka: Atrakcyjne oferty

Adicolor classics trefoil hoodie

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor classics trefoil hoodie

Od czasu debiutu w latach 70. logo Trefoil nosili profesjonalni sportowcy, gwiazdy hip-hopu, artyści i kreatorzy w każdym zakątku świata

Tight tee

Marka: Atrakcyjne oferty
Tight tee

Sport wychodzi na ulicę. Koszulka na co dzień adidas Originals zapewnia wyjątkowo sportowy charakter każdemu strojowi

Sprawdź: tight

Parma 16 shorts

Marka: Atrakcyjne oferty
Parma 16 shorts

Boisko wzywa. Wybierz młodzieżowe szorty piłkarskie na sesję treningową lub spontaniczną rozgrywkę

Sprawdź: parma shorts

Valvoline durablend 4t 10w40 4l

Marka: Atrakcyjne oferty

Adicolor classics trefoil hoodie

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor classics trefoil hoodie

Od czasu debiutu w latach 70. logo Trefoil nosili profesjonalni sportowcy, gwiazdy hip-hopu, artyści i kreatorzy w każdym zakątku świata

Adicolor essentials fleece sweatshirt

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor essentials fleece sweatshirt

Bluza to niezbędny element każdej garderoby. Dlaczego? Wygoda. Ciepło. Przytulność

Parma 16 shorts

Marka: Atrakcyjne oferty
Parma 16 shorts

Boisko wzywa. Wybierz młodzieżowe szorty piłkarskie na sesję treningową lub spontaniczną rozgrywkę

Sprawdź: parma shorts

Motip suchy smar ptfe dry 200ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Parma 16 shorts

Marka: Atrakcyjne oferty
Parma 16 shorts

W tych lekkich, szortach piłkarskich dla mężczyzn prześlizgniesz się przez każdą linię obrony w drodze do bramki

Sprawdź: parma shorts

Obraz na płótnie canvas bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas bezszwowe tło motyle, tapeta, wzór powtórzyć

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

K2 roko bag woreczek zapachowy jagodowy

Marka: Atrakcyjne oferty
K2 roko bag woreczek zapachowy jagodowy

K2 ROKO to elegancki odświeżacz powietrza wyprodukowany na bazie oryginalnych francuskich perfum

Adicolor essentials fleece sweatshirt

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor essentials fleece sweatshirt

Bluza to niezbędny element każdej garderoby. Dlaczego? Wygoda. Ciepło. Przytulność

Adicolor essentials fleece sweatshirt

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor essentials fleece sweatshirt

Bluza to niezbędny element każdej garderoby. Dlaczego? Wygoda. Ciepło. Przytulność

Essentials plain stanford pants

Marka: Atrakcyjne oferty
Essentials plain stanford pants

Design rozgrzewkowy sprzed lat stał się inspiracją dla tych wygodnych spodni

Adicolor classics trefoil crewneck sweatshirt

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor classics trefoil crewneck sweatshirt

Bądź w centrum uwagi. Dzięki logo Trefoil. Ikona stylu, która od 1972 roku zmienia obraz gry, wyróżnia się na przodzie tej bluzy adidas

Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy "dyptyk" kwiatowy tło

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas dwuczęściowy dyptyk kwiatowy tło

Obraz dzielony na dwie części, tzw. „dyptyk\". Materiał użyty do druku to canvas o strukturze płótna malarskiego

Obraz na płótnie canvas kwiatowy tło

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas kwiatowy tło

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Predator top training gloves

Marka: Atrakcyjne oferty

Ball net

Marka: Atrakcyjne oferty
Ball net

Przechowuj piłki swojej drużyny bezpiecznie pomiędzy sesjami treningowymi

Fotoboard na płycie motyl

Marka: Atrakcyjne oferty
Fotoboard na płycie motyl

Foto dekoracja na płycie tym razem bez obramowania. Fotoboard to leka uniwersalna konstrukcja płytowa z nadrukowanym laminatem

Performance polo shirt

Marka: Atrakcyjne oferty
Performance polo shirt

Wybierz równowagę między komfortem i stylem dzięki oddychającej koszulce polo

Obraz na płótnie canvas czteroczęściowy "tetraptyk" motyl

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas czteroczęściowy tetraptyk motyl

Obraz na płótnie podzielimy na cztery części, tzw. „tetraptyk\"

Adidas sprt track suit

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sprt track suit

Coś w klasycznym dresie sprawia, że wywołuje on nostalgiczne uczucia

Sprawdź: adidas sprt track suit

Tiro jersey

Marka: Atrakcyjne oferty
Tiro jersey

Trenuj na maksa. Ciesz się suchym komfortem. Ta koszulka odprowadza pot, dzięki czemu możesz dominować na boisku

Sprawdź: tiro jersey

Freelift primeknit flw tee

Marka: Atrakcyjne oferty
Freelift primeknit flw tee

Inna niż zwykłe t-shirty treningowe koszulka ma konstrukcję z supermiękkiej, bezszwowej dzianiny

Sprawdź: frelift primeknit

Adidas sprt crew set

Marka: Atrakcyjne oferty

Obraz na płótnie canvas motyl

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas motyl

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Fotoboard na płycie fajny emblemat rocka w stylu tatuażu.

Marka: Atrakcyjne oferty
Fotoboard na płycie fajny emblemat rocka w stylu tatuażu.

Foto dekoracja na płycie tym razem bez obramowania. Fotoboard to leka uniwersalna konstrukcja płytowa z nadrukowanym laminatem

Adidas sprt crew set

Marka: Atrakcyjne oferty

Adidas sprt collection full-zip hoodie set

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas sprt collection full-zip hoodie set

Wybierz dla swojego malucha zestaw SPRT, który równie dobrze sprawdzi się w pierwszym, jak i czwartym dniu

Run it 3-stripes 7/8 tights

Marka: Atrakcyjne oferty
Run it 3-stripes 78 tights

Ciesz się ciepłym komfortem, biegając w chłodne poranki. Zachowaj poczucie świeżości aż do końca biegu

Sprawdź: stripes tights

Sonax zestaw naprawczy do tłumikow

Marka: Atrakcyjne oferty

Own the run long tights

Marka: Atrakcyjne oferty
Own the run long tights

Na ulicy cicho, a miasto nadal śpi. Załóż te legginsy adidas do biegania i wyjdź na dwór powitać nowy dzień

Sprawdź: long tights

Board z aluminiowym obramowaniem fajny emblemat rocka w stylu tatuażu.

Marka: Atrakcyjne oferty

K2 vento zapach samochodowy cytryna 8 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Obraz na płótnie canvas czteroczęściowy "tetraptyk" fajny emblemat rocka w stylu tatuażu.

Marka: Atrakcyjne oferty

Adicolor track suit

Marka: Atrakcyjne oferty
Adicolor track suit

Nic tak nie definiuje klasyki adidas jak kolekcja Adicolor. Dlatego zapewnij swojemu maluchowi stylowy start w tym dresie dla najmłodszych

Sprawdź: adicolor track suit

Fluidstreet shoes

Marka: Atrakcyjne oferty
Fluidstreet shoes

Nieważne, dlaczego biegasz, ani jaki dystans uda Ci się pokonać

Sprawdź: fluidstret shoes

Obraz na płótnie canvas fajny emblemat rocka w stylu tatuażu.

Marka: Atrakcyjne oferty
Obraz na płótnie canvas fajny emblemat rocka w stylu tatuażu.

Obraz jednoczęściowy, to często wybierany nośnik zdjęć i grafik, który w elegancki sposób prezentuje się w każdym pomieszczeniu

Board z aluminiowym obramowaniem wiśniowe drzewo

Marka: Atrakcyjne oferty

Fortarun elastic lace top strap running shoes

Marka: Atrakcyjne oferty

Y-3 terrex swift r3 gtx

Marka: Atrakcyjne oferty
Y-3 terrex swift r3 gtx

Dla Y-3 nie istnieją ograniczenia, czego dowodem są buty Terrex Swift R3, stworzone do outdoorowych przygód

Sprawdź: terex swift

Automatyczny masturbator ozzy ruch posuwisty pochwa | 100% oryginał| dyskretna przesyłka

Marka: Atrakcyjne oferty

Y-3 gr.1p

Marka: Atrakcyjne oferty
Y-3 gr.1p

Y-3 odświeża tradycję adidas przy pomocy butów Y-3 GR.1P

Y-3 hokori ii

Marka: Atrakcyjne oferty
Y-3 hokori ii

Nawiązując do jednego z najbardziej wyrazistych designów koszykarskich z lat 80

Sprawdź: hokori

Tapeta ścienna wiśniowe drzewo

Marka: Atrakcyjne oferty
Tapeta ścienna wiśniowe drzewo

Tapeta to ciekawy i bardzo modny sposób na aranżację wnętrza

Malwa lejek 4 częściowy z sitkiem 4w1

Marka: Atrakcyjne oferty
Malwa lejek 4 częściowy z sitkiem 4w1

Lejek plastikowy wykonany z tworzywa sztucznego z wygodnym uchwytem, wyposażone w sitko

Tennis primeblue aeroknit y-tank top

Marka: Atrakcyjne oferty

Y-3 shiku run

Marka: Atrakcyjne oferty

K2 roko race woreczek zapach truskawka

Marka: Atrakcyjne oferty
K2 roko race woreczek zapach truskawka

Odświeżacz powietrza w woreczku z unikatową grafiką

Tennis primeblue aeroknit match skirt

Marka: Atrakcyjne oferty

Filtron oe 648/6

Marka: Atrakcyjne oferty
Filtron oe 6486

Filtry marki Filtron charakteryzują się wysoką jakością, a zarazem oferowane są w atrakcyjnej cenie

Sprawdź: filtron

Filtron oe 683/1

Marka: Atrakcyjne oferty
Filtron oe 6831

Filtry marki Filtron charakteryzują się wysoką jakością, a zarazem oferowane są w atrakcyjnej cenie

Sprawdź: filtron

Eco wax plus pasta montażowa do opon 3kg

Marka: Atrakcyjne oferty
Eco wax plus pasta montażowa do opon 3kg

ECO WAX Plus o ulepszonej formule. Pasta ma konsystencję gęstego, białego kremu. Przeznaczona jest do montażu wszystkich rodzajów opon

Mann cuk 2842 filtr kabinowy z węglem

Marka: Atrakcyjne oferty

Yato zestaw bezpieczników samochodowych 5a do 30a 120szt yt-83144

Marka: Atrakcyjne oferty
Yato zestaw bezpieczników samochodowych 5a do 30a 120szt yt-83144

Zestaw bezpieczników samochodowych zapakowany w praktyczne plastikowe pudełko. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: 5 A - 20 szt. 10 A - 20 szt. 15 A - 20 szt

Urban honey gąbka polerska snake żółta 150x25

Marka: Atrakcyjne oferty
Urban honey gąbka polerska snake żółta 150x25

Gąbka polerska SNAKE, występująca wyłącznie w kolorze żółtym, zalecana jest do polerowania świeżych i miękkich lakierów

Kraft 1713950 filtr powietrza

Marka: Atrakcyjne oferty
Kraft 1713950 filtr powietrza

Kompleksowa oferta filtrów Kraft Automotive obejmuje filtry: oleju, powietrza, paliwa oraz kabinowe

Filtr kabinowy filtron k 1377

Marka: Atrakcyjne oferty
Filtr kabinowy filtron k 1377

Filtry marki Filtron charakteryzują się wysoką jakością, a zarazem oferowane są w atrakcyjnej cenie

Oximo wycieraczka tył wr306350 350mm

Marka: Atrakcyjne oferty
Oximo wycieraczka tył wr306350 350mm

Wycieraczki tylnej szyby. Posiadają dedykowane mocowania oraz odpowiednie długości ( mm ) pod konkretny model i rocznik

Sprawdź: oximo wycieraczka

Eneos premium hyper c3 dexos2 bmw ll04 505.01 5w30 4l

Marka: Atrakcyjne oferty

Boll taśma lakiernicza do 80 st.c 38mmx50m

Marka: Atrakcyjne oferty
Boll taśma lakiernicza do 80 st.c 38mmx50m

BOL TAŚMA LAKIERNICZA DO 80 ST.C 38MX50M Papierowa taśma lakiernicza wysokiej jakości używana w pracach lakierniczych

Motul 300v power racing 5w30 6l

Marka: Atrakcyjne oferty
Motul 300v power racing 5w30 6l

W 100% syntetyczny, estrowy olej silnikowy, do silników wolnossących i turbodoładowanych samochodów sportowych

Sprawdź: motul power racing

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony