Wyszukiwarka

Katalog zawiera 294392 produktów

Anoreksję i bulimię rozpoznasz… po zębach?

Według National Disorder Association, na zaburzenia odżywiania, w tym anoreksję czy bulimię, cierpi aż 70 milionów osób na świecie. I choć mają one druzgocące konsekwencje dla zdrowia psychicznego i relacji międzyludzkich, to ucierpi również nasze ciało, w tym zdrowie jamy ustnej. Dlatego jedną z osób, która może rozpoznać schorzenie jest stomatolog.

Choroba ducha wyniszcza całe ciało

Zaburzenia łaknienia m.in. anoreksja, czyli jadłowstręt psychiczny czy bulimia to poważne schorzenia o podłożu psychicznym, które wpływają negatywnie na cały organizm. Najczęściej problem dotyczy nastolatków, szczególnie dziewcząt w okresie pokwitania. Chorują również młode kobiety i mężczyźni.

Osoba dotknięta bulimią lub anoreksją wykazuje działania kompulsywne np. objada się i prowokuje do wymiotów lub znacznie ogranicza spożywanie pokarmów, ponieważ wręcz obsesyjnie kontroluje wagę swojego ciała. I choć objawów szukamy w nadmiernej chudości lub sposobie zachowania, to sygnałem choroby może być również stan naszych zębów.

- Zaburzenia odżywiania powodują znaczne szkody dla zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Prowokowane wówczas wymioty powodują przedostanie się do jamy ustnej kwasu żołądkowego, a ten niszczy szkliwo, zewnętrzną tkankę, która jest powłoką okalającą i chroniącą ząb. Mówimy wówczas o kwasowej erozji szkliwa, czyli utracie tkanek twardych zęba. Szkliwo jest coraz cieńsze, aż prawie znika, odsłaniając przy tym wrażliwą zębinę i powodując ból. Doświadczony stomatolog bez problemu rozpozna erozję szkliwa, ponieważ daje bardzo charakterystyczny obraz kliniczny zębów - mówi lek. stom. Joanna Oleksiak z gabinetu Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu.

Kwasy rujnują zęby

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w Helsinki University Central Hospital, ryzyko erozji zębów wśród osób chorych na bulimię może być 1,5–6-krotnie większe niż w u osób zdrowych.

Uszkodzenia szkliwa wywołane wymiotami najczęściej pojawiają się od strony podniebiennej zębów górnych i bocznych oraz przy linii dziąseł wokół siekaczy. Początkowo widoczne będą płytkie wgłębienia o gładkiej i błyszczącej powierzchni, odróżniające się od zdrowego szkliwa. Przy stałej ekspozycji na kwasy żołądkowe, szkliwa będzie coraz mniej, zęby będą starte i stracą na objętości. Mogą być również bardziej żółte, co świadczyć będzie o odsłonięciu zębiny, wewnętrznej warstwy zęba, która naturalnie ma właśnie odcień żółci. Obnażeniu może ulec nawet miazga zębowa.

Konsekwencją bulimii może być refluks żołądkowo-przełykowy, obecny również w nocy, co oznacza, że erozja szkliwa może mieć miejsce nawet wtedy, gdy chory nie jest tego świadomy. - Uszkodzenia zębów spowodowane refluksem zwykle występują po jednej stronie szczęki, zależnie od pozycji w trakcie snuwyjaśnia stomatolog.

Uszkodzenia mogą powstać również na zewnętrznej stronie zębów, szczególnie przy spożywaniu dużej ilości kwaśnych napojów. Jak przyznają lekarze, niektórzy pacjenci, aby wypełnić pusty żołądek lub sprowokować wymioty, mogą wypijać prawie sześć litrów napojów gazowanych dziennie. Napoje tego typu ze względu na kwaśne pH i dużą ilość cukru, jeszcze bardziej rujnują zdrowie zębów.

Powierzchnie żujące zębów trzonowych również mogą być w opłakanym stanie. W wyniku działania kwasów trzonowce mogą stracić swój kształt i wysokość, doprowadzając do zaburzeń okluzyjnych. Wreszcie, w skrajnych przypadkach jadłowstrętu dziąsła cofają się, wystawiając na działanie kwasów również korzeń zęba.

Niedożywienie chorego zredukuje ilość śliny w jamie ustnej, co może spowodować suchość w ustach. Okresowe głodówki mogą także pozbawić organizm niezbędnych składników odżywczych (np. witaminy C, K i D) i skutkować stanami zapalnymi dziąseł.

Większa podatność na próchnicę, nadwrażliwość i przebarwienia

Pacjenci z zaburzeniami łaknienia są bardziej narażeni na próchnicę.  Zęby pozbawione szkliwa i śliny nie są właściwie chronione, a mechanizmy obronne organizmu osłabione. Na dodatek ludzie cierpiący na zaburzenia odżywiania spożywają więcej słodkich pokarmów podczas kompulsywnego objadania się oraz piją większe ilości gazowanych napojów, aby pobudzić wymioty.

Konsekwencją utraty tkanek twardych jest powstanie nadwrażliwości zębów na zimne i gorące temperatury, kwaśne i słodkie pokarmy, a nawet szczotkowanie. Z kolei zębina jest bardziej podatna na nieestetyczne przebarwienia w kontakcie z jedzeniem.  

- Gdy choroba nie jest leczona przyczynowo i od samego początku pojawienia objawów, to ścieranie zębów postępuje, rujnując ich wygląd i zdrowie. Erozja szkliwa może być nieodwracalna. Krawędzie zębów są coraz cieńsze, zaczynają kruszyć się i pękać, są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. U niektórych pacjentów  starte siekacze mogą mieć tylko kilka milimetrów wysokościmówi Joanna Oleksiak.

Jak chronić zęby w warunkach domowych?

Co więcej, wielu chorych chcąc pozbyć się nieprzyjemnego posmaku po wymiotach popełnia radykalny błąd – szczotkuje od razu zęby wcierając żrące kwasy w szkliwo, czym jeszcze bardziej je osłabia. Niektórzy pacjenci mogą myć zęby nawet kilkanaście razy dziennie, narażając je na dodatkowe uszkodzenia! Stomatolodzy zalecają, aby po incydencie wymiotów przepłukiwać usta wodą, wodą z sodą oczyszczoną lub mlekiem, a zęby szczotkować dopiero po min. 30 minutach od wymiotów.

Zęby szczotkujemy od linii dziąseł w dół zęba. Robimy to przy użyciu szczoteczki z miękkim włosiem i pastą o zasadowym pH oraz niskim wskaźniku ścieralności, aby jak najbardziej chronić szkliwo. Warto również żuć gumę bez cukru, co pomoże stymulować produkcję śliny i pomoże przy refluksie żołądkowo-przełykowymradzi dentysta.

Jak pomóc może stomatolog?

Każdy, kto cierpi na zaburzenia odżywiania powinien znajdować się pod opieką specjalistów, również dentysty. Stomatolog może wdrożyć odpowiednie działania, jednak nie usunie przyczyny zaburzeń, dlatego choroba wymaga konsultacji psychologicznej. Pacjent w trakcie lub po terapii zaburzeń odżywiania wymaga jednak kompleksowego leczenia stomatologicznego m.in. terapii ubytków próchniczych, usunięcia kamienia nazębnego, wymiany wypełnień, a często również wieloetapowych zabiegów np. leczenia kanałowego, ekstrakcji zębów i leczenia nadwrażliwości zębiny. Defekty estetyczne również są znaczne, więc zniszczone korony zębów wymagają odbudowy protetycznej.

- Taki pacjent często ma problem z akceptacją swojego wyglądu, a wyniszczone chorobą zęby mogą być kolejnym źródłem kompleksów. Dlatego zabiegi protetyczne i kosmetyczne są równie ważne. W tym celu możemy zastosować specjalne licówki mocowane od strony podniebiennej, co maksymalnie oszczędza własny ząb pacjenta. Licówki wzmacniają strukturę zęba i pozwalają skorygować jego kształt oraz zamaskować przebarwienia. Zabezpieczyć ubytki szkliwa i zębiny możemy również materiałem kompozytowym, koroną lub tzw. overlayem. Podstawą jest jednak terapia choroby podstawowej, my możemy jedynie starać się zminimalizować szkody stomatologiczne - mówi dentysta.

***

Stankowscy & Białach Stomatologia to poznańska klinika,  która zapewnia najwyższą jakość leczenia m.in. w zakresie profilaktyki, diagnostyki, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Klinika jest założycielem Akademii Dawsona Polska, gdzie prowadzi kursy, szkolenia i seminaria dla stomatologów z całej Polski.  Właściciele kliniki są autorami "Bądź bystry u dentysty, czyli jak mieć uśmiech celebryty i nie bać się stomatologa", pierwszego poradnika stomatologicznego dla pacjentów w Polsce. Więcej: stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Joanna Oleksiak ukończyła kierunek lekarsko dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2006 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejętności na licznych konferencjach, sympozjach, seminariach i warsztatach organizowanych w Polsce i za granicą. Ukończyła kurs preparacji u Mistrza Massironiego (Mediolan, Włochy) oraz Curriculum Akademi Dawsona  (Floryda, USA). W centrum Stankowscy & Białach Stomatologia odpowiedzialna jest za wizyty konsultacyjne, diagnostykę, przygotowuje plany leczenia jako członek zespołu, a następnie realizuje je w zakresie stomatologii zachowawczej (wypełnienia, leczenie kanałowe) i protetycznej (onleye, licówki, korony na zębach własnych i na implantach).

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2021 roku

Dozownik do mydła nexio, polerowany blomus b68620

Marka: Atrakcyjne oferty

Dozownik do mydła nexio, matowy blomus b68615

Marka: Atrakcyjne oferty

Cluse minuit cw10202

Marka: Atrakcyjne oferty

Szczotka do wc nexio, matowa blomus b68626

Marka: Atrakcyjne oferty

Szczotka do wc nexio, matowa blomus b68617

Marka: Atrakcyjne oferty

Orient ra-kb0004a10b

Marka: Atrakcyjne oferty

Fossil fs5824

Marka: Atrakcyjne oferty

Fossil fs5661

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 208-41

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster generation 099-72

Marka: Atrakcyjne oferty

Blender (czerwony) vela bugatti

Marka: Atrakcyjne oferty
Blender czerwony vela bugatti

Blender VELA Bugatti w kolorze czerwonym to perfekcyjne urządzenie, które będzie pomocne w Twojej kuchni

Le temps swiss naval patrol lt1081.27br27

Marka: Atrakcyjne oferty

Spinnaker sp-5055-03

Marka: Atrakcyjne oferty

Letnia sukienka midi z krótkim rękawem żółta

Marka: Atrakcyjne oferty
Letnia sukienka midi z krótkim rękawem żółta

Letnia sukienka mini z krótkim rękawem. Sukienka ma okrągły dekolt z kokardą i szeroką falbankę u dołu

Czerwona dzianinowa codzienna sukienka bombka

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwona dzianinowa codzienna sukienka bombka

Materiał: cotton 75% polyester 25%.Dostępne rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL

Dzianinowa czarna sukienka z elementami drapowania

Marka: Atrakcyjne oferty
Dzianinowa czarna sukienka z elementami drapowania

Materiał: cotton 75% polyester 25%.Dostępne rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL

Zielona luźna dzianinowa sukienka z dekoltem w szpic

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielona luźna dzianinowa sukienka z dekoltem w szpic

Materiał: cotton 75% polyester 25%.Dostępne rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL

Czerwona klasyczna mini sukienka dzienno-wizytowa

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwona klasyczna mini sukienka dzienno-wizytowa

Materiał: polyester 60% viscose 40%.Dostępne rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL

Timemaster tmaster 179-33

Marka: Atrakcyjne oferty

Orient ra-as0103a10b

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 205-06

Marka: Atrakcyjne oferty

Orient star re-av0116l00b

Marka: Atrakcyjne oferty

Musztardowa dzianinowa bluzka z dekoltem w łódkę

Marka: Atrakcyjne oferty
Musztardowa dzianinowa bluzka z dekoltem w łódkę

Materiał: akryl 60% viscose 25% elite 15%.Dostępne rozmiary: S/M, L/XL

Beżowa trapezowa spódnica z tasiemką z eko-skóry

Marka: Atrakcyjne oferty
Beżowa  trapezowa spódnica z tasiemką z eko-skóry

Materiał: eco leather 100%.Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL

Prosta mocca sukienka z dzianiny swetrowej

Marka: Atrakcyjne oferty
Prosta mocca sukienka z dzianiny swetrowej

Materiał: akryl 60% viscose 25% elite 15%.Dostępne rozmiary: S/M, L/XL

Timemaster wood 218-07

Marka: Atrakcyjne oferty

Kolorownka na wsi a4 5596

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolorownka na wsi a4 5596

Kolorowanka z naklejkami.Autor: Włodzimierz Kruszewski, Ernest BłędowskiTytuł: Na wsi

Sprawdź: kolorownka

Orient ra-ac0k01b10b

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 228-03

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 229-08

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster wood 217-07

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 228-04

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster tmaster 154-35a

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 229-07

Marka: Atrakcyjne oferty

Fx protect apc christmas edition – uniwersalny środek czyszczący w edycji świątecznej 500ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Fx protect apc christmas edition – uniwersalny środek czyszczący w edycji świątecznej 500ml

FX Protect APC Christmas Edition – to uniwersalny środek czyszczący w edycji świątecznej

Firana gotowa "deszczyk" 400x160 model 007 400 x 160

Marka: Atrakcyjne oferty

Firana gotowa "deszczyk" 320x160 model 007 320 x 160

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 241-05

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 240-01

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 192-68

Marka: Atrakcyjne oferty

Timemaster 192-66

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa kosmos 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa kosmos 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa kosmos 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe rudy lisek 128/134

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe rudy lisek 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe rudy lisek 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

Spinnaker sp-5085-01

Marka: Atrakcyjne oferty

Firana gotowa z woalu - zazdrostka 300x75 + 2x95x55 model 140

Marka: Atrakcyjne oferty

Firana gotowa z markizety 200/180x160 model 139 200 x 160

Marka: Atrakcyjne oferty

Firana gotowa z woalu 350x160 model 221 350 x 160

Marka: Atrakcyjne oferty

Firana gotowa 90x130 model 255 90 x 130

Marka: Atrakcyjne oferty

Okulary przeciwsłoneczne damskie czarne okrągłe

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe śpiące liski 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe śpiące liski 92/98

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe śpiące liski 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

Pojemnik z mosiężnym wieczkiem s rader

Marka: Atrakcyjne oferty
Pojemnik z mosiężnym wieczkiem s rader

• Pojemnik w rozmiarze S na cukierki albo drobiazgi. • Wykonany z białej porcelany nieszkliwionej z zewnątrz, wnętrze szkliwione

Kolczyki z symbolem celtyckim /863/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z symbolem celtyckim 863

Eleganckie, modne kolczyki wykonane ze srebra próby 925. Długość całkowita: 3 cm. Wielkość samej zawieszki: 1,7 cm

Kolczyki z perłami swarovski /816/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z perłami swarovski 816

Piękne, eleganckie kolczyki wykonane z pereł Swarovski

Olimp whey protein complex 100% - 700g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp whey protein complex 100 - 700g

Whey Protein Complex to Uniwersalny matrix białkowy marki OLIMP

Olimp whey protein complex 100 700 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp whey protein complex 100 700 g

Whey Protein Complex to Uniwersalny matrix białkowy marki OLIMP

baggy dresowe zwierzaki 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa orient fiolet 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

Ekspres przelewowy melitta easy ii 1023-02

Marka: Atrakcyjne oferty
Ekspres przelewowy melitta easy ii 1023-02

Ekspres przelewowy MELITTA Easy II o mocy 1050 W zaparzy dla Ciebie pyszną kawę każdego dnia

Kolczyki z perłami swarovski /814/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z perłami swarovski 814

Piękne, eleganckie kolczyki wykonane z pereł Swarovski

Komplet z kryształami swarovski /202/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z kryształami swarovski 202

Elegancki, delikatny komplet z kryształami Swarovski. Kamienie: kryształy Swarovski Wielkość kamieni: 10 mm Wykończenie: srebro próby 925

Statki gra magnetyczna

Marka: Atrakcyjne oferty

paulas choice clear extra strength anti-redness exfoliating solution 2%bha kuracja złuszczająca z kwasem salicylowym 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo intensive redensifying serum intensywne serum przywracające gęstość skórze 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo wrinkle lifting serum przeciwzmarszczowo-liftingujace serum 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

paulas choice clear exfoliating body spray 2% bha płyn złuszczający do ciała 2% bha 118 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Sante baton go on - 50g

Marka: Atrakcyjne oferty

Kosmetyczka floral travelcosmetic reisenthel

Marka: Atrakcyjne oferty
Kosmetyczka floral travelcosmetic reisenthel

• Kosmetyczka, która sprawdzi się w podróży i na co dzień. • Wewnątrz znajdują się 3 przegródki i kieszonka na zamek

baggy dresowe zwierzaki 92/98

Marka: Atrakcyjne oferty

Komplet z kryształami swarovski /200/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z kryształami swarovski 200

Elegancki, delikatny komplet z kryształami Swarovski

Komplet z kryształami swarovski /198/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z kryształami swarovski 198

Elegancki, delikatny komplet z kryształami Swarovski

Komplet z kryształami swarovski /197/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z kryształami swarovski 197

Elegancki, delikatny komplet z kryształami Swarovski

Creakong [ 300g ] - pvl

Marka: Atrakcyjne oferty

Power system rękawice - psx

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z kryształem swarovski /1691/

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z kryształem swarovski /1698/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z kryształem swarovski 1698

Elegancka, delikatna bransoletka z kryształem Swarovski

Bransoletka z kryształem swarovski /1697/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z kryształem swarovski 1697

Elegancka, delikatna bransoletka z kryształem Swarovski. Kamienie: kryształy Swarovski Wielkość kamieni: 10 mm Wykończenie: srebro próby 925

Bransoletka z kryształem swarovski /1696/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z kryształem swarovski 1696

Elegancka, delikatna bransoletka z kryształem Swarovski. Kamienie: kryształy Swarovski Wielkość kamieni: 10 mm Wykończenie: srebro próby 925

paulas choice clear daily clearing treatment krem wielozadaniowy z kwasem az 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
paulas choice clear daily clearing treatment krem wielozadaniowy z kwasem az 30 ml

Pożegnaj się z wypryskami i trądzikiem. Przebarwienia, zbliznowacenia i zmarszczki również staną się historią

sesderma seslash lash and eyebrow serum seslash odżywka do rzęs i brwi, serum aktywujące wzrost 5 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

sesderma factor g eye contour gel factor g krem pod oczy 15 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp pure whey isolate 95 2200 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp pure whey isolate 95 2200 g

OLIMP Pure Whey Isolate 95 to wysokiej jakości czysty izolat białek serwatkowych (WPI)

Olimp provit 80 - 700g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp provit 80 - 700g

PROVIT 80® to kompleksowa mieszanka koncentratu białka serwatkowego oraz izolatu białek sojowych

Sprawdź: olimp provit

Olimp collaregen 400 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp collaregen 400 g

Collaregen™ to kompleksowa ochrona dla prawidłowego funkcjonowania twoich stawów

Sprawdź: olimp colaregen

Trefl puzzle 200 piękna śnieżka 2786 nn

Marka: Atrakcyjne oferty
Trefl puzzle 200 piękna śnieżka 2786 nn

Piękna Śnieżka to puzzle składające się z 200 elementów z bohaterkami bajek Disney. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 48x34 cm

Optimum nutrition serious mass - 2700g

Marka: Atrakcyjne oferty

Trefl puzzle 100 tajni szpiedzy w akcji 4169 nn

Marka: Atrakcyjne oferty
Trefl puzzle 100 tajni szpiedzy w akcji 4169 nn

Tajni Szpiedzy w akcji to puzzle składające się ze 100 elementów, zaprojektowaną z myślą o wszystkich fanach animowanej bajki Super Things

thalgo lifting correcting day cream liftingująco-modelujący krem na dzień 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

is clinical pure radiance collection zestaw na przebarwienia

Marka: Atrakcyjne oferty

Klawiatura logitech g213 prodigy

Marka: Atrakcyjne oferty
Klawiatura logitech g213 prodigy

Smukła obudowa klawiatury G213 Prodigy, którą zaprojektowano z myślą o Twoim sposobie grania, jest wytrzymała, precyzyjna i odporna na zalanie

Optimum nutrition serious mass 2730 g

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp glutamine xplode 500 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp glutamine xplode 500 g

Glutamine Xplode Powder polecany jest osobom aktywnym fizycznie

baggy dresowe szalone sowy 92/98

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe szalone sowy 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa jednorożce w kwiatach 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

Palette color shampoo, koloryzujący szampon, 341 ciemna czekolada

Marka: Atrakcyjne oferty
Palette color shampoo, koloryzujący szampon, 341 ciemna czekolada

Palette Color Shampoo z olejkiem arganowym nada włosom naturalny kolor i jednocześnie zadba o ich kondycję

Pjp fartuch bawełniany wodoodporny rodzina 6251 nn

Marka: Atrakcyjne oferty
Pjp fartuch bawełniany wodoodporny rodzina 6251 nn

Niezbędnik dla dziecka podczas nauki gotowania.Stylowy fartuszek z wiejskimi zwierzątkami

Olimp profi mass 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp profi mass 1000 g

Wyjątkowy produkt węglowodanowo-białkowy typu gainer przeznaczony do budowy beztłuszczowej ciała

Sprawdź: olimp profi

Olimp profi mass 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp profi mass 1000 g

Wyjątkowy produkt węglowodanowo-białkowy typu gainer przeznaczony do budowy beztłuszczowej ciała

Sprawdź: olimp profi

Olimp pro whey shake 700 g

Marka: Atrakcyjne oferty

Tłuczek barmański bar cilio

Marka: Atrakcyjne oferty
Tłuczek barmański bar cilio

• Tłuczek barmański do rozgniatania cytrusów oraz listków mięty. • Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej warstwą miedzi

Kolczyki z kryształami swarovski /833/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z kryształami swarovski 833

Piekne, eleganckie kolczyki wykonane z kryształów Swarovski

Kolczyki z kryształami swarovski /832/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z kryształami swarovski 832

Piekne, eleganckie kolczyki wykonane z kryształów Swarovski

Kolczyki z kryształami swarovski /831/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z kryształami swarovski 831

Piekne, eleganckie kolczyki wykonane z kryształów Swarovski

Olimp profi mass 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp profi mass 1000 g

Wyjątkowy produkt węglowodanowo-białkowy typu gainer przeznaczony do budowy beztłuszczowej ciała

Sprawdź: olimp profi

Olimp gain bolic 6000 - 1000g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp gain bolic 6000 - 1000g

OLIMP GAIN BOLIC 6000®. to najwyższej jakości preparat do szybkiej budowy wzrost mięśni

Sprawdź: olimp gain bolic

Kolczyki z kryształami swarovski /828/

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolczyki z kryształami swarovski 828

Piekne, eleganckie kolczyki wykonane z kryształów Swarovski

Nóż do krojenia mięsa fiskars functional form 24 cm (1014193)

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa jednorożce w kwiatach 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

Okulary damskie przeciwsłoneczne kwadratowe brąz

Marka: Atrakcyjne oferty

is clinical pure calm collection zestaw łagodzący

Marka: Atrakcyjne oferty

is clinical pure clarity collection zestaw czysta skóra

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp pro whey shake - 700g

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp pro whey shake - 700g

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z żaglówką /1660/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z żaglówką 1660

Modna, męska bransoletka z kamieni naturalnych z zawieszką w kształcie żaglówki

Bransoletka z rewolwerem /1657/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z rewolwerem 1657

Modna, męska bransoletka z kamieni naturalnych z zawieszką w kształcie rewolweru

Komplet z motylkiem /182/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z motylkiem 182

Elegancki, delikatny komplet biżuterii z motylkiem. Na komplet składają się: naszyjnik oraz bransoletka

Sprawdź: komplet motylkiem

bluza dresowa czachy etno 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

Okulary zerówki damskie złote kocie oko czarne

Marka: Atrakcyjne oferty

Okulary damskie przeciwsłoneczne duże panterkowe

Marka: Atrakcyjne oferty

sesderma angioses dark circles gel + c-vit eye contour cream zestaw c-vit produktów pod oczy angioses + c-vit

Marka: Atrakcyjne oferty
sesderma angioses dark circles gel + c-vit eye contour cream zestaw c-vit produktów pod oczy angioses + c-vit

C-Vit Eye Contour to aktywny krem regenerujący, zawiera 2% witaminy C, dzieki której posiada właściwości rozświetlające i przeciwzmarszczkowe

sesderma c-vit radiance glowing fluid + sesgen 32 cell activating serum zestaw krem rozświetlający do twarzy + aktywne serum młodości aktywujące komórki

Marka: Atrakcyjne oferty

Lipo 6 black ultra concentrate [ 60caps ] - nutrex

Marka: Atrakcyjne oferty

Japonki gumbies islander canvas unisex

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe rysie 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

body dla dziecka szare 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty
body dla dziecka szare 6874

Wygodne body dla dziecka wykonane z dzianiny bawełnianej. Dbamy też o to, czego nie widać

Sprawdź: body dziecka szare

Zestaw do piasku 14 kuzia 26x16x17 cm 1276

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw do piasku 14 kuzia 26x16x17 cm 1276

Zestaw do piaskownicy POLESIEZestaw wykonany z najwyższej jakości materiałów

Sprawdź: zestaw piasku kuzia

Komplet hamsa / ręka fatimy /176/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet hamsa  ręka fatimy 176

Hamsa to symbol pochodzący ze wschodu znany również pod nazwą „Ręka Fatimy” lub „Ręka Miriam”

Komplet z aniołkiem /181/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z aniołkiem 181

Elegancki, delikatny komplet biżuterii z aniołkiem. Na komplet składają się: naszyjnik oraz bransoletka

Komplet ze skarabeuszem /179/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet ze skarabeuszem 179

Skarabeusz jako symbol religijny wywodzi się ze starożytnego Egiptu

Nutrend endurosnack - 75g (tubka)

Marka: Atrakcyjne oferty
Nutrend endurosnack - 75g tubka

ENDUROSNACK Specjalistyczny żel energetyczny z postępującym uwalnianiem energii

Miseczka indywidualna lave glace (turkusowa) like villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Miseczka indywidualna lave glace turkusowa like villeroy  boch

• Miseczka indywidualna z kolekcji Lave glace serii Like marki Villeroy & Boch. • Pojemność: 600 ml - w sam raz na owsiankę, zupę lub desery

bluza dresowa szmaragdowa 128/134

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa szmaragdowa 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

Okulary przeciwsłoneczne damskie brązowe kocie oko

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw do piasku 140 15x13x18 cm 2883

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw do piasku 140 15x13x18 cm 2883

Zestaw do piaskownicy POLESIEZestaw wykonany z najwyższej jakości materiałów

Sprawdź: zestaw piasku

Komplet z koniczyną /172/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z koniczyną 172

Elegancki, delikatny i najmodniejszy w tym sezonie komplet biżuterii z czterolistną koniczyną

Komplet z kotkiem /175/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z kotkiem 175

Elegancki, delikatny i najmodniejszy w tym sezonie komplet biżuterii z kotkiem. Na komplet składają się: naszyjnik oraz bransoletka

Sprawdź: komplet kotkiem

Tortownica / forma do pieczenia tortu snb okrągła 24 cm caffe creme

Marka: Atrakcyjne oferty

sesderma hidraderm hyal liposomal serum + atpses cell energizer cream zestaw serum liposomowe głęboko nawilżające dla skóry odwodnionej + krem energetyzujący komórki przeciwstarzeniowy

Marka: Atrakcyjne oferty

sesderma repaskin mender liposomal serum + repaskin sunscreen gel cream spf 50 zestaw serum naprawcze przeciwsłoneczne + krem żel ochronny spf 50+

Marka: Atrakcyjne oferty

environ sebu-ace oil roślinny olejek z witaminami 60 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe rysie 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa szmaragdowa 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa szmaragdowa 92/98

Marka: Atrakcyjne oferty

Komplet - nieskończoność z piórkiem /169/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet - nieskończoność z piórkiem 169

Elegancki, delikatny i najmodniejszy w tym sezonie komplet biżuterii ze znakiem nieskończoności

Nutrend re ge uni sport 500 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Nutrend re ge uni sport 500 ml

Koncentrat napoju hipotonicznego Re-ge UNISport to wysokiej jakości płyn sportowy, firmy Nutrend

Sprawdź: nutrend sport

Miseczka płaska s lave bleu (niebieska) like villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Miseczka płaska s lave bleu niebieska like villeroy  boch

• Miseczka z kolekcji Lave bleu serii Like marki Villeroy & Boch. • Unikatowa kolorystyka - każda miseczka jest nieco inna

bluza dresowa szara 128/134

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa szara 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

environ sebu-tone clarifier tonik regulujący wydzielanie sebum 100 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Nutrend re ge uni sport 500 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Nutrend re ge uni sport 500 ml

Koncentrat napoju hipotonicznego Re-ge UNISport to wysokiej jakości płyn sportowy, firmy Nutrend

Sprawdź: nutrend sport

Fossil fs5801

Marka: Atrakcyjne oferty

Fossil fs5800

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa szara 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza dresowa szara 92/98

Marka: Atrakcyjne oferty

Komplet z serduszkami swarovski /187/

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet z serduszkami swarovski 187

Elegancki komplet: kolczyki, bransoletka i naszyjnik wykonane z kryształów Swarovski i pozłacanego srebra

Olimp vita-min plus dla kobiet - 30caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp gold vit b forte - 60tabs

Marka: Atrakcyjne oferty

Nutrend re-ge unisport - 1000ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Nutrend re-ge unisport - 1000ml

Co to za produkt ? Średniozmineralizowany koncentrat napoju hipotonicznego Nutrend Unisport to wysokiej jakości napój sportowy

Sprawdź: nutrend unisport

Fossil fs5742

Marka: Atrakcyjne oferty

Kubek (390 ml) new moon villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Kubek 390 ml new moon villeroy  boch

• Kubek do kawy lub herbaty o pojemności 390 ml. • Element kolekcji New Moon Villeroy & Boch inspirowanej księżycem

Sprawdź: kubek vileroy boch

Miseczka w kształcie gwiazdy winter bakery delight villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Miseczka w kształcie gwiazdy winter bakery delight villeroy  boch

• Miseczka na przekąski, ciastka i dodatki do potraw. • Ozdobny, świąteczny kształt gwiazdy. • Wykonana z porcelany Premium

bluza dresowa szara 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy dresowe pojazdy 128/134

Marka: Atrakcyjne oferty

environ sebu-wash gel cleanser żel do mycia twarzy 150 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

environ skin essentia avst low foam cleansing gel żel oczyszczający 200 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkurzacz bezworkowy hoover h-free hf18hpt

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz bezworkowy hoover h-free hf18hpt

Wielofunkcyjny system sprzątania H-FREE idealnie pasuje do Twoich codziennych potrzeb

Klocki loz mini samochód z owocami 480 el. 7371

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini samochód z owocami 480 el. 7371

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Nakrętka kasety hg-50-70-90 8-rzędowej

Marka: Atrakcyjne oferty

Klocki loz mini samochód z pizzą 491 el. 7395

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini samochód z pizzą 491 el. 7395

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Wolnowar crockpot scv400rd-050

Marka: Atrakcyjne oferty
Wolnowar crockpot scv400rd-050

Wolnowar CROCKPOT SCV400RD-050 wyposażony został w misę o pojemności 3,5 l co wystarcza na jednorazowe przygotowanie dania dla 2-4 osób

Klocki loz mini budka z frytkami 463 el. 7326

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini budka z frytkami 463 el. 7326

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Klocki loz mini hamburgerownia 443 el. 7302

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini hamburgerownia 443 el. 7302

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Żelazko z generatorem pary singer shg 6201

Marka: Atrakcyjne oferty
Żelazko z generatorem pary singer shg 6201

SHG 6201 oferuje bardzo krótki czas przygotowania i łatwą konserwację

Odkurzacz automatyczny severin rb7025

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz automatyczny severin rb7025

Odkurzacz automatyczny SEVERIN RB7025 to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu

Klocki loz mini domek kuchnia 541 el. 9030

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini domek kuchnia 541 el. 9030

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Botki damskie esc 1358 cza

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki damskie esc 1358 cza

kolor: CZARNYwierzch: SKÓRA NATURALNApodszewka: KOC OBUWNICZYwkładka: KOC OBUWNICZYwysokość obcasa: 5 cmwysokość cholewki: 9

Sprawdź: botki damskie

Botki damskie esc 1124 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie bar 65930 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie alf 1425 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie alf 1391 brąz

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki damskie alf 1391 brąz

kolor: BRĄZOWYwierzch: SKÓRA NATURALNApodszewka: KOC OBUWNICZYwkładka: KOC OBUWNICZYspód / podeszwa: OBCASwysokość obcasa: 2

Sprawdź: botki damskie brąz

Botki damskie aco 3551 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie aco 3501 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie aco 3332 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie aco 3301 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie aco 3218 brąz

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie was 0480 cze

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie ts z2074 bor

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie ste 4046 czar

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie ste 4044 gra

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie ste 1183 czar

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie sia zdj01 czar

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie exq 1065 cza

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki damskie exq 1065 cza

kolor: CZARNYwierzch: SKÓRA NATURALNApodszewka: SKÓRA NATURALNA , SKÓRA EKOLOGICZNAwkładka: SKÓRZANAspód / podeszwa: TPUwysokość obcasa: 2

Sprawdź: botki damskie

Trzewiki damskie cim z688 czar

Marka: Atrakcyjne oferty

Trzewiki damskie aga 8254 beż

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie aco 3329 sza

Marka: Atrakcyjne oferty

Baleriny damskie tam 22118 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Baleriny damskie jez asa178 żół

Marka: Atrakcyjne oferty
Baleriny damskie jez asa178 żół

kolor: ŻÓŁTYwierzch: SKÓRA EKOLOGICZNA ZAMSZOWApodszewka: SKÓRA EKOLOGICZNAwkładka: SKÓRZANAwysokość obcasa: 2

Sprawdź: baleriny damskie

Baleriny damskie jez 20bl gra

Marka: Atrakcyjne oferty

Baleriny damskie jez 20bl czar

Marka: Atrakcyjne oferty

Baleriny damskie col dd416 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Sandały damskie aga 7887 beż

Marka: Atrakcyjne oferty

Baleriny damskie aga 7826 zło

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui stand case samsung galaxy tab e 9.6 granatowe +klawiatura

Marka: Atrakcyjne oferty

Shiny garage extreme drying towel xs – bardzo chłonny ręcznik do osuszania pojazdu, 40x40cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Shiny garage extreme drying towel xs – bardzo chłonny ręcznik do osuszania pojazdu, 40x40cm

Shiny Garage Extreme Drying Towel – to innowacyjny bardzo chłonny ręcznik do osuszania samochodu

Castor puzzle 1000 bouquet of lilies and bellflowe

Marka: Atrakcyjne oferty

Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw popielate 006 220 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw popielate 006 220 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw popielate 006 140 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw popielate 006 140 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Prześcieradło frotte z gumką bielbaw czarne 100 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką bielbaw czarne 100 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw kremowe 008 120 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw kremowe 008 120 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw cappucino 015 220 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw cappucino 015 220 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw cappucino 015 140 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką, 27 kolorów bielbaw cappucino 015 140 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Prześcieradło frotte z gumką bielbaw białe 180 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką bielbaw białe 180 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

17916/2 pościel satynowa 5 części andropol 220 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui stojak do apple ipad 9.7 2017 / 2018 czarne

Marka: Atrakcyjne oferty
Etui stojak do apple ipad 9.7 2017  2018 czarne

Etui Stojak do Apple iPad 9.7 2017 / 2018 to produkt wysokiej jakości, który zapewnia najlepszą ochronę

Odkurzacz automatyczny eufy robovac 30c

Marka: Atrakcyjne oferty

Żelazko ze stacją parową rowenta dg9160 silence steam pro

Marka: Atrakcyjne oferty
Żelazko ze stacją parową rowenta dg9160 silence steam pro

Niezwykle wydajny system prasowania SILENCE STEAM PRO pozwala w mgnieniu oka pokonać nawet najbardziej uporczywe zagniecenia

Botki lesta 6494 popiel

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki lesta 6494 popiel

Cholewka: licowa skóra naturalnaWnętrze obuwia: filc obuwniczyPodeszwa:guma typu TRWysokość obcasa: ok. 7 cmWysokość cholewki: ok

Sprawdź: botki lesta popiel

Etui alogy smart case do apple ipad 9.7 2017/2018 różowe

Marka: Atrakcyjne oferty
Etui alogy smart case do apple ipad 9.7 20172018 różowe

Etui Alogy Smart Case do Apple iPad 9.7 2017 to produkt wysokiej klasy, stworzony dla wszystkich którzy cenią prosty design oraz funkcjonalność

Mocolo tg+3d szkło samsung galaxy note 8 case friendly black

Marka: Atrakcyjne oferty
Mocolo tg+3d szkło samsung galaxy note 8 case friendly black

Mocolo TG+3D szkło Samsung Galaxy Note 8 case friendly to najwyższej jakości szkło, które jest kompatybilne również z etui

Parowar elektryczny do ryżu solis duo 817

Marka: Atrakcyjne oferty
Parowar elektryczny do ryżu solis duo 817

Ugotuj szybko biały lub brązowy ryż za pomocą Solis Duo- parowaru przeznaczonego do gotowania ryżu

Nóż szefa kuchni fiskars functional form 20 cm (1014194)

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui spigen ultra hybrid s apple iphone 7/8 jet black

Marka: Atrakcyjne oferty

Półbuty kamil 279 czarny

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkurzacz bezworkowy philips powerpro compact fc9332/09

Marka: Atrakcyjne oferty

"pożegnanie" - józef brandt ; obraz - reprodukcja

Marka: Atrakcyjne oferty

"pieśń o zwycięzcy kozackim" - józef brandt ; obraz - reprodukcja

Marka: Atrakcyjne oferty

Ewa drewniany model puzzle 3d 5 pojazdów 1034

Marka: Atrakcyjne oferty
Ewa drewniany model puzzle 3d 5 pojazdów 1034

Ewa to seria drewnianych puzzli 3D, która składa się z modeli zwierząt oraz pojazdów

Castor puzzle 1500 still life with fruits 1868

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkurzacz automatyczny ecovacs ozmo 610

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz automatyczny ecovacs ozmo 610

Dzięki inteligentnemu systemowi myjącemu DEEBOT OZMO 610 dokładnie i starannie czyści całą podłogę

Sandały monnari 0230 czarny

Marka: Atrakcyjne oferty
Sandały monnari 0230 czarny

Cholewka: skóra ekoWnętrze obuwia: skóra naturalna + skóra ekoPodeszwa: tuniskórowa (dająca efekt stukania)Wysokość obcasa: ok

Kamień do pieczenia pizzy jamie oliver jc5120

Marka: Atrakcyjne oferty

Płyta indukcyjna neff tbt5820n

Marka: Atrakcyjne oferty
Płyta indukcyjna neff tbt5820n

Płyta indukcyjna NEFF TBT5820N pomoże Ci maksymalnie wykorzystać Twoje umiejętności kulinarne


Ciężarek sumowy jaxon 150g

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkurzacz bezprzewodowy hoover hf18dpt 011 h-free

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz bezprzewodowy hoover hf18dpt 011 h-free

Hoover HF18DPT 011 to akumulatorowy odkurzacz o minimalnej wadze i elastycznym złączu. Model ten zdecydowanie ułatwia odkurzanie pod meblami

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony