Polecamy Dieta
Napisz do mnie
polariss
Krynica-Zdrój to zdrowie
227312 produktów

Anoreksję i bulimię rozpoznasz… po zębach?

Według National Disorder Association, na zaburzenia odżywiania, w tym anoreksję czy bulimię, cierpi aż 70 milionów osób na świecie. I choć mają one druzgocące konsekwencje dla zdrowia psychicznego i relacji międzyludzkich, to ucierpi również nasze ciało, w tym zdrowie jamy ustnej. Dlatego jedną z osób, która może rozpoznać schorzenie jest stomatolog.

Choroba ducha wyniszcza całe ciało

Zaburzenia łaknienia m.in. anoreksja, czyli jadłowstręt psychiczny czy bulimia to poważne schorzenia o podłożu psychicznym, które wpływają negatywnie na cały organizm. Najczęściej problem dotyczy nastolatków, szczególnie dziewcząt w okresie pokwitania. Chorują również młode kobiety i mężczyźni.

Osoba dotknięta bulimią lub anoreksją wykazuje działania kompulsywne np. objada się i prowokuje do wymiotów lub znacznie ogranicza spożywanie pokarmów, ponieważ wręcz obsesyjnie kontroluje wagę swojego ciała. I choć objawów szukamy w nadmiernej chudości lub sposobie zachowania, to sygnałem choroby może być również stan naszych zębów.

- Zaburzenia odżywiania powodują znaczne szkody dla zębów, dziąseł i całej jamy ustnej. Prowokowane wówczas wymioty powodują przedostanie się do jamy ustnej kwasu żołądkowego, a ten niszczy szkliwo, zewnętrzną tkankę, która jest powłoką okalającą i chroniącą ząb. Mówimy wówczas o kwasowej erozji szkliwa, czyli utracie tkanek twardych zęba. Szkliwo jest coraz cieńsze, aż prawie znika, odsłaniając przy tym wrażliwą zębinę i powodując ból. Doświadczony stomatolog bez problemu rozpozna erozję szkliwa, ponieważ daje bardzo charakterystyczny obraz kliniczny zębów - mówi lek. stom. Joanna Oleksiak z gabinetu Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu.

Kwasy rujnują zęby

Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w Helsinki University Central Hospital, ryzyko erozji zębów wśród osób chorych na bulimię może być 1,5–6-krotnie większe niż w u osób zdrowych.

Uszkodzenia szkliwa wywołane wymiotami najczęściej pojawiają się od strony podniebiennej zębów górnych i bocznych oraz przy linii dziąseł wokół siekaczy. Początkowo widoczne będą płytkie wgłębienia o gładkiej i błyszczącej powierzchni, odróżniające się od zdrowego szkliwa. Przy stałej ekspozycji na kwasy żołądkowe, szkliwa będzie coraz mniej, zęby będą starte i stracą na objętości. Mogą być również bardziej żółte, co świadczyć będzie o odsłonięciu zębiny, wewnętrznej warstwy zęba, która naturalnie ma właśnie odcień żółci. Obnażeniu może ulec nawet miazga zębowa.

Konsekwencją bulimii może być refluks żołądkowo-przełykowy, obecny również w nocy, co oznacza, że erozja szkliwa może mieć miejsce nawet wtedy, gdy chory nie jest tego świadomy. - Uszkodzenia zębów spowodowane refluksem zwykle występują po jednej stronie szczęki, zależnie od pozycji w trakcie snuwyjaśnia stomatolog.

Uszkodzenia mogą powstać również na zewnętrznej stronie zębów, szczególnie przy spożywaniu dużej ilości kwaśnych napojów. Jak przyznają lekarze, niektórzy pacjenci, aby wypełnić pusty żołądek lub sprowokować wymioty, mogą wypijać prawie sześć litrów napojów gazowanych dziennie. Napoje tego typu ze względu na kwaśne pH i dużą ilość cukru, jeszcze bardziej rujnują zdrowie zębów.

Powierzchnie żujące zębów trzonowych również mogą być w opłakanym stanie. W wyniku działania kwasów trzonowce mogą stracić swój kształt i wysokość, doprowadzając do zaburzeń okluzyjnych. Wreszcie, w skrajnych przypadkach jadłowstrętu dziąsła cofają się, wystawiając na działanie kwasów również korzeń zęba.

Niedożywienie chorego zredukuje ilość śliny w jamie ustnej, co może spowodować suchość w ustach. Okresowe głodówki mogą także pozbawić organizm niezbędnych składników odżywczych (np. witaminy C, K i D) i skutkować stanami zapalnymi dziąseł.

Większa podatność na próchnicę, nadwrażliwość i przebarwienia

Pacjenci z zaburzeniami łaknienia są bardziej narażeni na próchnicę.  Zęby pozbawione szkliwa i śliny nie są właściwie chronione, a mechanizmy obronne organizmu osłabione. Na dodatek ludzie cierpiący na zaburzenia odżywiania spożywają więcej słodkich pokarmów podczas kompulsywnego objadania się oraz piją większe ilości gazowanych napojów, aby pobudzić wymioty.

Konsekwencją utraty tkanek twardych jest powstanie nadwrażliwości zębów na zimne i gorące temperatury, kwaśne i słodkie pokarmy, a nawet szczotkowanie. Z kolei zębina jest bardziej podatna na nieestetyczne przebarwienia w kontakcie z jedzeniem.  

- Gdy choroba nie jest leczona przyczynowo i od samego początku pojawienia objawów, to ścieranie zębów postępuje, rujnując ich wygląd i zdrowie. Erozja szkliwa może być nieodwracalna. Krawędzie zębów są coraz cieńsze, zaczynają kruszyć się i pękać, są bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne. U niektórych pacjentów  starte siekacze mogą mieć tylko kilka milimetrów wysokościmówi Joanna Oleksiak.

Jak chronić zęby w warunkach domowych?

Co więcej, wielu chorych chcąc pozbyć się nieprzyjemnego posmaku po wymiotach popełnia radykalny błąd – szczotkuje od razu zęby wcierając żrące kwasy w szkliwo, czym jeszcze bardziej je osłabia. Niektórzy pacjenci mogą myć zęby nawet kilkanaście razy dziennie, narażając je na dodatkowe uszkodzenia! Stomatolodzy zalecają, aby po incydencie wymiotów przepłukiwać usta wodą, wodą z sodą oczyszczoną lub mlekiem, a zęby szczotkować dopiero po min. 30 minutach od wymiotów.

Zęby szczotkujemy od linii dziąseł w dół zęba. Robimy to przy użyciu szczoteczki z miękkim włosiem i pastą o zasadowym pH oraz niskim wskaźniku ścieralności, aby jak najbardziej chronić szkliwo. Warto również żuć gumę bez cukru, co pomoże stymulować produkcję śliny i pomoże przy refluksie żołądkowo-przełykowymradzi dentysta.

Jak pomóc może stomatolog?

Każdy, kto cierpi na zaburzenia odżywiania powinien znajdować się pod opieką specjalistów, również dentysty. Stomatolog może wdrożyć odpowiednie działania, jednak nie usunie przyczyny zaburzeń, dlatego choroba wymaga konsultacji psychologicznej. Pacjent w trakcie lub po terapii zaburzeń odżywiania wymaga jednak kompleksowego leczenia stomatologicznego m.in. terapii ubytków próchniczych, usunięcia kamienia nazębnego, wymiany wypełnień, a często również wieloetapowych zabiegów np. leczenia kanałowego, ekstrakcji zębów i leczenia nadwrażliwości zębiny. Defekty estetyczne również są znaczne, więc zniszczone korony zębów wymagają odbudowy protetycznej.

- Taki pacjent często ma problem z akceptacją swojego wyglądu, a wyniszczone chorobą zęby mogą być kolejnym źródłem kompleksów. Dlatego zabiegi protetyczne i kosmetyczne są równie ważne. W tym celu możemy zastosować specjalne licówki mocowane od strony podniebiennej, co maksymalnie oszczędza własny ząb pacjenta. Licówki wzmacniają strukturę zęba i pozwalają skorygować jego kształt oraz zamaskować przebarwienia. Zabezpieczyć ubytki szkliwa i zębiny możemy również materiałem kompozytowym, koroną lub tzw. overlayem. Podstawą jest jednak terapia choroby podstawowej, my możemy jedynie starać się zminimalizować szkody stomatologiczne - mówi dentysta.

***

Stankowscy & Białach Stomatologia to poznańska klinika,  która zapewnia najwyższą jakość leczenia m.in. w zakresie profilaktyki, diagnostyki, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Klinika jest założycielem Akademii Dawsona Polska, gdzie prowadzi kursy, szkolenia i seminaria dla stomatologów z całej Polski.  Właściciele kliniki są autorami "Bądź bystry u dentysty, czyli jak mieć uśmiech celebryty i nie bać się stomatologa", pierwszego poradnika stomatologicznego dla pacjentów w Polsce. Więcej: stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Joanna Oleksiak ukończyła kierunek lekarsko dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2006 roku. Od tego czasu nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejętności na licznych konferencjach, sympozjach, seminariach i warsztatach organizowanych w Polsce i za granicą. Ukończyła kurs preparacji u Mistrza Massironiego (Mediolan, Włochy) oraz Curriculum Akademi Dawsona  (Floryda, USA). W centrum Stankowscy & Białach Stomatologia odpowiedzialna jest za wizyty konsultacyjne, diagnostykę, przygotowuje plany leczenia jako członek zespołu, a następnie realizuje je w zakresie stomatologii zachowawczej (wypełnienia, leczenie kanałowe) i protetycznej (onleye, licówki, korony na zębach własnych i na implantach).

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2020 roku

Wol-bar miki białe figi damskie

Marka: Atrakcyjne oferty

Lee cooper 35518 no-show a'3 stopki

Marka: Atrakcyjne oferty

Sensis miracle piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava blue iris 1846 azure biustonosz

Marka: Atrakcyjne oferty

Bratex active sport 7054 gładkie stopki

Marka: Atrakcyjne oferty

Lama g-563 tp top

Marka: Atrakcyjne oferty

Lama g-562 bi a'3 figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Mitex iga plus figi korygujące

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava 1396 navy plus figi damskie

Marka: Atrakcyjne oferty

Gabriella rajstopy 108 mamma 20den

Marka: Atrakcyjne oferty

Aruelle sweet bear szlafrok damski

Marka: Atrakcyjne oferty

Esotiq nash 31771-80x biustonosz

Marka: Atrakcyjne oferty

Esotiq nash 31771-00x biustonosz

Marka: Atrakcyjne oferty

Henderson helix 37838-99x czarne męskie szorty kąpielowe

Marka: Atrakcyjne oferty

Henderson heat 37835-59x granatowo-czerwone męskie szorty kąpielowe

Marka: Atrakcyjne oferty

Henderson ladies fruity 38052-67x turkusowo-zielona piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Sensis carmen piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Sensis camille piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Sensis call me piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Koronkowy komplet bielizny damskiej eldar roxy (top bralette/figi) czarny

Marka: Atrakcyjne oferty

Eldar daria new granatowa bluzka damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Julimex rt 03 10mm silikonowe ramiączka

Marka: Atrakcyjne oferty

Julimex rt 01 6mm silikonowe ramiączka

Marka: Atrakcyjne oferty

Julimex bijoux misty łańcuszek na ciało

Marka: Atrakcyjne oferty

Julimex bijoux ivy łańcuszek na ciało

Marka: Atrakcyjne oferty

Babella ariana róż peony koszula nocna

Marka: Atrakcyjne oferty

Self s 994 l20 strój kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Self s 730 c strój kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Cornette 334/86 kids watermelon 3 piżama chłopięca

Marka: Atrakcyjne oferty

Cornette 789/79 kids tractor piżama chłopięca

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava 1842/b brazyliany figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava 1842 plus figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava 1842 biustonosz

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava 1842 figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko hilda stargate m-568 (4) tunika

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko hilda indigo m-568 (5) tunika

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko ariela m-09 nero (1) figi kąpielowe

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko violetta ortensia blu m-476 (4) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko violetta nero m-476 (3) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko violetta esotico m-476 (1) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko stella africa-avorio m-301 kremowo-czekoladowy (116) strój kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko sophie titanium m-531 (4) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko rozalia blu scuro m-615 (1) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko roxie titanium-granatina m-326 pomarańczowy z grafitem (101) strój kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko patricia foulard m-433 (1) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko paris royal blue m-375 (2) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko paris nero m-375 (5) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko miriam cosmo-thai m-329 granatowo-beżowo-ciemnoróżowy (164) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko miranda nero m-397 (2) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko mira venere m-412 (3) strój kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko marietta galassia m-628 (5) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko marietta blu scuro m-628 (4) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko linda bianco m-457 (1) strój kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko lillian indigo-cosmo m-589 (2) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Marko lillian indigo-bianco m-589 (1) kostium kąpielowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Mitex iga plus figi korygujące size plus

Marka: Atrakcyjne oferty

Nipplex pepite big biustonosz

Marka: Atrakcyjne oferty

Cana 500 piżama damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Ava lady white 1824 czarny biustonosz

Marka: Atrakcyjne oferty

Sesto senso figi korygujące damskie beżowe

Marka: Atrakcyjne oferty
Sesto senso figi korygujące damskie beżowe

Cena: 51,14 zł

Slipy z wysokim stanem korygują i wyszczuplają sylwetkę

Umbro uib05125s uomo bokserki

Marka: Atrakcyjne oferty

Umbro uib05131s uomo bokserki

Marka: Atrakcyjne oferty

Umbro uib05130s uomo slipy

Marka: Atrakcyjne oferty

Lama g-561 bi a'3 figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Kinga fortunata 1678 koszulka + stringi gratis!

Marka: Atrakcyjne oferty
Kinga fortunata 1678 koszulka + stringi gratis

Cena: 116,18 zł

Elegancka, zwiewna koszulka nocna, która zdobi ciało niczym zmysłowa, letnia sukienka

Obsessive rosalyne pończochy

Marka: Atrakcyjne oferty

Obsessive rosalyne gorset

Marka: Atrakcyjne oferty

Fiore spicy 15 den puder-white skarpetki

Marka: Atrakcyjne oferty

Sesto senso finest cotton duo jaskółki skarpety

Marka: Atrakcyjne oferty

Meri meri – broszki grzybek

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri – broszki grzybek

Cena: 37,30 zł

Zestaw 3 broszek. Wymiary opakowania: 10 x 8 x 2,5 cm

Sprawdź: meri | broszki | grzybek

Grzechotka - gryzak maracas zielony

Marka: Atrakcyjne oferty
Grzechotka - gryzak maracas zielony

Cena: 7,32 zł

Zielony Maracas for baby of 3m+.Toy with rattle in a net made from soft, elastic material. The toy can be easily held by baby’s little hand

Meri meri – balon cyfra 7 srebrny

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri – balon cyfra 7 srebrny

Cena: 37,30 zł

Balon w kształcie cyfry. Posiada 3 kolorowe zawieszki. Wymiar balonu: 100 cm. Wymiary opakowania: 13 x 28 x 2,5 cm

Sprawdź: meri | balon | cyfra | srebrny

Meri meri – kubeczki tęczowe

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri – kubeczki tęczowe

Cena: 23,19 zł

Zestaw 12 papierowych kubeczków. Pojemność: 260 ml. Wymiary opakowania: 8 x 23 cm

Sprawdź: meri | kubeczki | tęczowe

Meri meri – balon gigant konfetti niebieskie

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri – balon gigant konfetti niebieskie

Cena: 74,60 zł

Zestaw balonów gigantów z ozdobami. Zawiera: 3 balony giganty z konfetti. Średnica balonów: 90 cm. Wymiary opakowania: 18 x 23 x 2,5 cm

Sprawdź: meri | balon | gigant | konfeti | niebieskie

Meri meri – zaproszenia sweet

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri – zaproszenia sweet

Cena: 52,43 zł

Zestaw 8 zaproszeń z dedykowanymi kopertami. Wymiary zaproszenia: 13 x 18 cm

Sprawdź: meri | zaproszenia | swet

Klein walizka strażaka

Marka: Atrakcyjne oferty
Klein walizka strażaka

Cena: 80,75 zł

Walizka strażaka z akcesoriami

Sprawdź: klein | walizka | strażaka

Kidkraft kuchnia dla dzieci vintage czerwona

Marka: Atrakcyjne oferty
Kidkraft kuchnia dla dzieci vintage czerwona

Cena: 670,56 zł

Duża kuchnia Vintage Red to propozycja ciekawej i wciągającej zabawy dla dzieci

Lampa stojąca lisek zoo cobo

Marka: Atrakcyjne oferty

Poduszka królik - duża

Marka: Atrakcyjne oferty
Poduszka królik - duża

Cena: 35,77 zł

Bawełniana poduszka w kształcie głowy królika.  Środek poduszki wypełniony miękką włókniną silikonową, uszy usztywnione owatą

Sprawdź: poduszka | królik | duża

Poduszka gwiazdka - złota

Marka: Atrakcyjne oferty
Poduszka gwiazdka - złota

Cena: 27,64 zł

Cudna poduszka w kształcie gwiazdki. Idealne uzupełnienie naszych zestawów tipi

Sprawdź: poduszka | gwiazdka | złota

Smoby ecoiffier wózek koszyk na zakupy z artykułami spożywczymi

Marka: Atrakcyjne oferty

Step2 wózek na zakupy niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
Step2 wózek na zakupy niebieski

Cena: 244,11 zł

Wózek na zakupy zabawka dla dzieci

Sprawdź: step | wózek | zakupy | niebieski

Berg gokart na pedały john deere bfr pompowane koła od 5 lat do 100 kg

Marka: Atrakcyjne oferty

Najnowszy wielki motor , panel, dźwięki, skóra, strong2/1600-pl

Marka: Atrakcyjne oferty

Oryginalne bmw 6 gt w najlepszej wersji, miękkie siedzenie, pilot 2.4 ghz/ 2164

Marka: Atrakcyjne oferty
Oryginalne bmw 6 gt  w najlepszej wersji, miękkie siedzenie, pilot 2.4 ghz 2164

Cena: 842,80 zł

Absolutna nowość !!!!!!  Auto które właśnie w tej wersji robi wrażenie

Wader wielka betoniarka z akcesoriami murarza

Marka: Atrakcyjne oferty

Smoby samochód przygód ze zjeżdżalnią i piaskownicą

Marka: Atrakcyjne oferty
Smoby samochód przygód ze zjeżdżalnią i piaskownicą

Cena: 663,21 zł

Smoby Samochód Przygód ze zjeżdżalnią i piaskownicą.Plac zabaw posiada elektroniczny moduł oraz stacyjkę na kluczyk

Smoby wielofunkcyjny plac zabaw zjeżdżalnia domek z daszkiem i koszykówką

Marka: Atrakcyjne oferty

Mebelki do salonu - wyposażenie domków dla lalek

Marka: Atrakcyjne oferty
Mebelki do salonu - wyposażenie domków dla lalek

Cena: 28,37 zł

Zabawa z lalkami to ulubione zajęcie szczególnie dla dziewczynek

Drewniane mebelki do pokoju dziecięcego goki

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniane mebelki do pokoju dziecięcego goki

Cena: 48,70 zł

Zabawa z lalkami to ulubione zajęcie szczególnie dla dziewczynek

Drewniane liczydło talesa kreatywna liczarka abakus viga toys

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniane liczydło talesa kreatywna liczarka abakus viga toys

Cena: 50,63 zł

Przy pomocy takiego liczydła nauka liczenia będzie jeszcze prosta i przyjemna

Drewniana tablica do nauki pisania i rysowania viga

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniana tablica do nauki pisania i rysowania viga

Cena: 80,75 zł

Powieś na ścianie tablicę naścienną firmy Viga Toys, a następnie zaczep jeden z dostępnych szablonów. Do wyboru mamy przeróżne nakładki

Mammoet auto ciężarówka jeździk odpychacz 69 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Mammoet auto ciężarówka jeździk odpychacz 69 cm

Cena: 93,98 zł

Wielofunkcyjna ciężarówka na licencji Mammoet doskonale sprawdzi się jako jeździk

Wader qt volvo ogromna ciężarówka dźwig z przyczepą do przewozu drewna 75 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Wader qt volvo ogromna ciężarówka dźwig z przyczepą do przewozu drewna 75 cm

Cena: 72,49 zł

Wader QT Volvo Ogromna Ciężarówka Dźwig z przyczepą do przewozu drewna 75cm, wymiary: 75 x 24 x 17cm, od 3 lat

Wypukłe naklejki wielorazowego użytku – zawody i aktywności

Marka: Atrakcyjne oferty

Naklejki wielorazowe – świat prehistoryczny

Marka: Atrakcyjne oferty
Naklejki wielorazowe – świat prehistoryczny

Cena: 17,80 zł

Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane światem dinozaurów to mamy coś dla niego

Viga drewniany wóż policyjny dla najmłodszych

Marka: Atrakcyjne oferty
Viga drewniany wóż policyjny dla najmłodszych

Cena: 26,33 zł

Świetny produkt firmy Viga, który poprzez zabawę będzie wspierał rozwój malucha

Lassig casual label etui-organizer na akcesoria do przewijania feathers black

Marka: Atrakcyjne oferty
Lassig casual label etui-organizer na akcesoria do przewijania feathers black

Cena: 64,23 zł

Wyjątkowo funkcjonalne, podręczne etui-organizer na akcesoria do przewijania niemieckiej marki LASSIG. Z łatwością zmieści się do torebki

Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 mini mat zielony

Marka: Atrakcyjne oferty
Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 mini mat zielony

Cena: 77,24 zł

Mini Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt

Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 happy mat pastelowa szarość

Marka: Atrakcyjne oferty
Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 happy mat pastelowa szarość

Cena: 85,37 zł

Happy Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to podkładka i trójdzielny głęboki talerz w jednym, stworzona z najbezpieczniejszego silikonu

Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 mini mat niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką mały 2w1 mini mat niebieski

Cena: 77,24 zł

Mini Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt

Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 happy mat pastelowy róż

Marka: Atrakcyjne oferty
Ezpz silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 happy mat pastelowy róż

Cena: 85,37 zł

Happy Mat amerykańskiej marki EZPZ (czyt. izipizi) to podkładka i trójdzielny głęboki talerz w jednym, stworzona z najbezpieczniejszego silikonu

Beaba butelka szklana szerokootworowa 240 ml yellow / blue crown

Marka: Atrakcyjne oferty
Beaba butelka szklana szerokootworowa 240 ml yellow  blue crown

Cena: 42,28 zł

Szklana butelka o pojemności 240 ml francuskiej marki BEABA

Choomee flexi dip pink & purple 2 pack intuicyjna łyżeczka silikonowa niekapek do nauki jedzenia

Marka: Atrakcyjne oferty
Choomee flexi dip pink  purple 2 pack intuicyjna łyżeczka silikonowa niekapek do nauki jedzenia

Cena: 55,23 zł

Intuicyjna łyżeczka silikonowa do nauki samodzielnego jedzenia dla Niemowlaka

Ciepły śpiworek do wózka 0-18 miesięcy - powder pink

Marka: Atrakcyjne oferty
Ciepły śpiworek do wózka 0-18 miesięcy - powder pink

Cena: 267,48 zł

Cieplutki, wygodny i całkowicie wodoodporny śpiworek Premium do gondoli, fotelika samochodowego, spacerówki, czy też na sanki

Beaba oczyszczacz powietrza

Marka: Atrakcyjne oferty

Bibs pear m smoczek uspokajający kauczuk hevea

Marka: Atrakcyjne oferty
Bibs pear m smoczek uspokajający kauczuk hevea

Cena: 16,78 zł

Prostota i elegancja czyli klasyka w stylu retro to charakterystyka duńskich smoczków BIBS

Ciepły śpiworek do wózka 0-18 miesięcy - bluberry

Marka: Atrakcyjne oferty
Ciepły śpiworek do wózka 0-18 miesięcy - bluberry

Cena: 267,48 zł

Cieplutki, wygodny i całkowicie wodoodporny śpiworek Premium do gondoli, fotelika samochodowego, spacerówki, czy też na sanki

Matchstick monkey organic cotton swaddle grey bio otulacz z gryzakiem 2 szt

Marka: Atrakcyjne oferty
Matchstick monkey organic cotton swaddle grey bio otulacz z gryzakiem 2 szt

Cena: 145,60 zł

Organiczny otulacz Matchstick Monkey® Organic Cotton Swaddle Grey z organicznej BIO bawełny z silikonową mini wstawką gryzakową dla Niemowląt

Wishbone bike - rowerek biegowy, space

Marka: Atrakcyjne oferty
Wishbone bike - rowerek biegowy, space

Cena: 779,38 zł

Odkrywanie kosmosu przez człowieka inspiruje ludzką wyobraźnię od wielu, wielu lat

Sprawdź: wishbone | bike | rowerek | biegowy | space

Rowerek biegowy drewniany 2w1 twist cubic black

Marka: Atrakcyjne oferty

Cieplutki otulacz/kocyk do fotelika mikrokosmos

Marka: Atrakcyjne oferty
Cieplutki otulaczkocyk do fotelika mikrokosmos

Cena: 161,79 zł

Doskonały do fotelika samochodowego 0-13 i 9-18kg, do leżaczka, bujaczka, do gondoli i łóżeczka

Cieplutki otulacz/kocyk do fotelika night flowers

Marka: Atrakcyjne oferty
Cieplutki otulaczkocyk do fotelika night flowers

Cena: 161,79 zł

Doskonały do fotelika samochodowego 0-13 i 9-18kg, do leżaczka, bujaczka, do gondoli i łóżeczka

Pluszowa karuzela do łóżeczka z żabką

Marka: Atrakcyjne oferty
Pluszowa karuzela do łóżeczka z żabką

Cena: 58,44 zł

Karuzela do łóżeczka w atrakcyjnej pastelowej kolorystyce.Posiada pozytywkę z łagodną, wyciszającą melodią oraz blokadą ON/OFF

Twistshake - pojemnik 2x100ml, pomarańczowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Twistshake - pojemnik 2x100ml, pomarańczowy

Cena: 9,07 zł

Praktyczny pojemnik na mleko w proszku lub kaszkę sprawia, że przyrządzenie mieszanki jest ekspresowe i bezproblemowe

Little tikes stół - stolik piknikowy czerwono żółto niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
Little tikes stół - stolik piknikowy czerwono żółto niebieski

Cena: 225,95 zł

Czerwono - żółto - niebieski  piknikowy od renomowanej firmy Little Tikes dla dziecka

Little tiket duży stolik piknikowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Memory gra podróżna

Marka: Atrakcyjne oferty

Meiya & alvin - meiya mouse mini deluxe teether gift set with book

Marka: Atrakcyjne oferty
Meiya  alvin - meiya mouse mini deluxe teether gift set with book

Cena: 116,22 zł

Zestaw prezentowy Myszka Meiya

Sprawdź: meiya | alvin | mouse | mini | deluxe | tether | gift | with

Lilliputiens grzechotka na rękę czerwony kapturek 0 m+

Marka: Atrakcyjne oferty
Lilliputiens grzechotka na rękę czerwony kapturek 0 m+

Cena: 15,86 zł

Grzechotka na rękę Czerwony Kapturek belgijskiej marki Liliputiens to niebanalna aktywizująca zabawka dla niemowląt

Wader duża taczka piaskowa

Marka: Atrakcyjne oferty

Drewniany samochód w stylu retro spirit bernard, janod

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniany samochód w stylu retro spirit bernard, janod

Cena: 103,25 zł

Drewniany samochód w stylu retro Bernard z serii Spirit francuskiej marki JANOD to prawdziwa gratka dla młodych miłośników motoryzacji

Zawieszka na wózek wiewiórka

Marka: Atrakcyjne oferty

Zawieszka do smoczka linda

Marka: Atrakcyjne oferty

Goki drewniany zestaw znaków kolejowych i drogowych

Marka: Atrakcyjne oferty
Goki drewniany zestaw znaków kolejowych i drogowych

Cena: 59,27 zł

GOKI Drewniany zestaw znaków kolejowych i drogowych to bardzo ciekawa propozycja dla każdego miłośnika motoryzacji i ruchu drogowego

Puzzle dźwiękowe - narzędzia

Marka: Atrakcyjne oferty
Puzzle dźwiękowe - narzędzia

Cena: 42,20 zł

Jeśli Twoje dziecko lubi obserwować Cię podczas pracy z narzędziami.To mamy coś w sam raz dla Ciebie

Królik niebieski kickic moms

Marka: Atrakcyjne oferty

Masterkidz nauka emocji gra

Marka: Atrakcyjne oferty
Masterkidz nauka emocji gra

Cena: 144,26 zł

Chodź z 2 kostkami do gry, umożliwiającymi różne rodzaje zabawy i nauki. Zabawka wykonana została w całości z drewna

Sprawdź: masterkidz | nauka | emocji

Drewniany sorter kształtów masterkidz kolorowe zwierzątka

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniany sorter kształtów masterkidz kolorowe zwierzątka

Cena: 126,12 zł

Drewniany sorter kształtów firmy Masterkidz, z zestawem kolorowych zwierzątek, które należy umieścić w odpowiednich otworach

Nauka cyferek liczenie do 10 wąż drewniany masterkidz

Marka: Atrakcyjne oferty
Nauka cyferek liczenie do 10 wąż drewniany masterkidz

Cena: 107,98 zł

Drewniany wąż to idealny przyjaciel dziecka, które uczy się liczenia

Szalone elastyczne tory dla kolejek 2 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty
Szalone elastyczne tory dla kolejek 2 szt.

Cena: 24,31 zł

Szalone elastyczne tory dla kolejek 2 szt. to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Sprawdź: szalone | elastyczne | tory | kolejek

Pieczątki i tusze do malowania palcami dinozaur

Marka: Atrakcyjne oferty

Klawesy - pałeczki perkusyjne z paseczkami

Marka: Atrakcyjne oferty

Układanka do nauki odległości

Marka: Atrakcyjne oferty

A little lovely company - litery do lightboxa zestaw celebration

Marka: Atrakcyjne oferty
A little lovely company - litery do lightboxa zestaw celebration

Cena: 8,12 zł

Zestaw liter i grafik do lightboxa

Puzzle sezonowe lato

Marka: Atrakcyjne oferty

Petit monkey - miękka pastelowa lampka nocna led t-rex różowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Petit monkey - miękka pastelowa lampka nocna led t-rex różowy

Cena: 41,77 zł

Wesoły T-rex to bezpieczna lampka nocna LED do pokoiku Maluszka w cukierkowo pastelowym kolorze. Lampka jest miękka i miła w dotyku

Viga drewniany labirynt magnetyczny samochodzik

Marka: Atrakcyjne oferty
Viga drewniany labirynt magnetyczny samochodzik

Cena: 25,37 zł

W zestawie 1 magnetyczny wskaźnik, który służy do kierowania kulkami przez labirynt

Viga toys drewniana piramida piramidka układanka edukacyjna

Marka: Atrakcyjne oferty

Viga drewniany zestaw ryba kotlet owoce waryzwa deska do krojenia

Marka: Atrakcyjne oferty

Viga drewniany zestaw śniadaniowy do krojenia deska 2 noże

Marka: Atrakcyjne oferty
Viga drewniany zestaw śniadaniowy do krojenia deska 2 noże

Cena: 47,25 zł

Zabawka zapewni cudowną zabawę podczas każdego przyjęcia dla misia, laleczki czy koleżanki z przedszkola

Viga drewniane ciastka i babeczki

Marka: Atrakcyjne oferty

Big jeździk pchacz bobby car classic little star

Marka: Atrakcyjne oferty
Big jeździk pchacz bobby car classic little star

Cena: 138,82 zł

Turkusowy jeździk Bobby Car Classic Little Star to stabilny i bardzo bezpieczny pojazd dla dzieci

Sprawdź: jeździk | pchacz | boby | clasic | litle | star

Viga drewniany zestaw owoce do krojenia nóż deska

Marka: Atrakcyjne oferty
Viga drewniany zestaw owoce do krojenia nóż deska

Cena: 47,25 zł

Zabawka zapewni cudowną zabawę podczas każdego przyjęcia dla misia, laleczki czy koleżanki z przedszkola

Sprawdź: viga | drewniany | zestaw | owoce | krojenia | deska

Meri meri - torebka słońce

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - torebka słońce

Cena: 111,89 zł

Mała torebka do noszenia w ręku. Wykonana z grubo tkanej, bawełnianej liny. Posiada ozdobną zawieszkę. Wymiary: 26,7 x 40,6 x 7,4 cm

Sprawdź: meri | torebka | słońce

Meri meri - topper na tort rycerze

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - topper na tort rycerze

Cena: 30,24 zł

Topper ozdobny na tort. Wymiary opakowania: 22,9 x 27,9 x 0,3 cm

Sprawdź: meri | toper | tort | rycerze

Meri meri - piniata serce

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - piniata serce

Cena: 92,75 zł

Dekoracyjna piniata. Do samodzielnego złożenia i wypełnienia. Uderzyć lub pociągnąć za wstążki w celu uwolnienia zawartości

Sprawdź: meri | piniata | serce

Meri meri - piniata lód

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - piniata lód

Cena: 92,75 zł

Dekoracyjna piniata. Wymiary: 33 x 54,5 x 7,5 cm. Wymiary opakowania: 42 x 57 x 2 cm

Sprawdź: meri | piniata

Meri meri - girlanda happy halloween

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - girlanda happy halloween

Cena: 59,48 zł

Girlanda ozdobna. Zawiera 14 zawieszek-liter, 8 pajęczyn i 8 pająków. Długość: 2,5 m. Wymiary opakowania: 31 x 15,5 x 3 cm

Sprawdź: meri | girlanda | hapy | halowen

Meri meri - girlanda frędzle bawełniane różowe

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - girlanda frędzle bawełniane różowe

Cena: 81,65 zł

Girlanda ozdobna. Zawiera wełniane zawieszki. Długość: 2,4 m. Wymiary opakowania: 20 x 28 cm

Meri meri - talerzyki paski srebrne

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - talerzyki paski srebrne

Cena: 24,20 zł

Zestaw 8 papierowych talerzyków. Średnica: 23 cm

Sprawdź: meri | talerzyki | paski | srebrne

Elodie details - przytulanka - rebel poodle paul

Marka: Atrakcyjne oferty
Elodie details - przytulanka - rebel poodle paul

Cena: 59,07 zł

Przytulanki marki Elodie Details wykonano wyłącznie z naturalnych włókien bawełnianych z wyjątkową dbałością o ozdobne szczegóły

Linea mammababy balsam do ciała mama rubina 500ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Linea mammababy balsam do ciała mama rubina 500ml

Cena: 85,70 zł

Balsam do ciała Mama Rubina 500mlBalsam do ciała idealny dla każdej mamy. Odżywia skórę, pozostawiając ją delikatną i aksamitną

Sprawdź: linea | mamababy | balsam | ciała | mama | rubina

Nowoczesna villa - parter brygida

Marka: Atrakcyjne oferty
Nowoczesna villa - parter brygida

Cena: 109,67 zł

Nowość od marki Woody - nowoczesna Villa Brygida. Villa idealnie pasuje do znanego domku Brygida (patrz tutaj: https://fifishop

Sprawdź: nowoczesna | vila | parter | brygida

Zwariowany namiot, zestaw konstrukcyjny do budowy bazy - różowo-szary

Marka: Atrakcyjne oferty

Zwariowany namiot, zestaw konstrukcyjny do budowy bazy - miętowo-szary

Marka: Atrakcyjne oferty

Meri meri – serwetki arbuz

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri – serwetki arbuz

Cena: 24,20 zł

Zestaw 16 serwetek w 8 wzorach. Wymiary: 20 x 33 cm. Wymiary opakowania: 10 x 18 cm

Sprawdź: meri | serwetki | arbuz

Kostium pirat

Marka: Atrakcyjne oferty
Kostium pirat

Cena: 81,22 zł

Każdy miłośnik przygód chciałby kiedyś odkryć miejsce położenia wielkiego skarbu albo wyruszyć w długą, pełną przygód podróż

Sprawdź: kostium | pirat

Mata/kojec - cyrk

Marka: Atrakcyjne oferty
Matakojec - cyrk

Cena: 125,85 zł

Wyjątkowo duża mata edukacyjna z funkcją kojca. Mata wykonana z miłego w dotyku materiału z nadrukowanymi wesołymi zwierzątkami

Sprawdź: mata | kojec | cyrk

Babeczki do dekorowania

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw garnków do zabawy ze stali nierdzewnej

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw garnków do zabawy ze stali nierdzewnej

Cena: 56,02 zł

Zestaw garnków do zabawy ze stali nierdzewnej to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Żółw ruchoma przebijanka

Marka: Atrakcyjne oferty

Step2 kolejka górska tor tomek i przyjaciele jeździk 2w1

Marka: Atrakcyjne oferty
Step2 kolejka górska tor tomek i przyjaciele jeździk 2w1

Cena: 1 088,85 zł

Kolejka Tomek i Przyjaciele dostarczy dzieciom wiele radości, jednocześnie rozwijając koordynację i równowagę

Najnowszy roadster a228, dwa silniki,otwiera drzwi. miękkie koła/a228

Marka: Atrakcyjne oferty

Big skuter śnieżny sanki bobby-bob czerwone

Marka: Atrakcyjne oferty

Kosiarka ogrodowa dla dzieci rączka przełącznik

Marka: Atrakcyjne oferty
Kosiarka ogrodowa dla dzieci rączka przełącznik

Cena: 22,59 zł

Rewelacyjna Kosiarka to świetna zabawa w domu jak i na zewnątrz. Dziecko poczuję się jak prawdziwy ogrodnik

Wader - elektroniczna kosiarka ogrodowa z dźwiękiem

Marka: Atrakcyjne oferty
Wader - elektroniczna kosiarka ogrodowa z dźwiękiem

Cena: 63,12 zł

Rewelacyjny Kosiarka z dźwiękiem renomowanej firmy Wader to świetna zabawa w domu jak i na zewnątrz

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci timberlake backyard discovery

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci timberlake backyard discovery

Cena: 1 360,15 zł

Duży drewniany domek ogrodowy Timberlake Backyard Discovery to doskonała propozycja do każdego ogrodu

Drewniany domek ogrodowy dla dzieci victorian inn backyard discovery

Marka: Atrakcyjne oferty
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci victorian inn backyard discovery

Cena: 3 084,16 zł

Drewniany domek ogrodowy Victorian Inn Backyard Discovery.Cechy:• Duże okna.• Połówkowe drzwi.• Angielska ławka ogrodowa

Simba wóz strażacki jupiter strażak sam do robienia baniek

Marka: Atrakcyjne oferty
Simba wóz strażacki jupiter strażak sam do robienia baniek

Cena: 88,93 zł

Wóz strażacki został wykonany w klasycznych czerwono-żółtych barwach straży pożarnej. Pojazd posiada figurkę Strażaka Sama na dachu pojazdu

Kokoso baby fragranced hair and body wash 200 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Lassig pojemnik-termos na posiłki more magic foka

Marka: Atrakcyjne oferty
Lassig pojemnik-termos na posiłki more magic foka

Cena: 72,36 zł

Pojemnik-termos na posiłki niemieckiej marki LASSIG przyda się nie tylko podczas podróży, ale także spacerów czy wycieczek

Sprawdź: lasig | pojemnik | termos | posiłki | more | magic | foka

Herobility - talerzyk heroecoplate divider - różowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Herobility - talerzyk heroecoplate divider - różowy

Cena: 39,32 zł

Nowość! HeroEcoPlate Divider - wyjątkowy talerzyk Herobility talerzyk HeroEco dzielonyTalerzyk HeroEco ma wydzielone trzy komory

Elodie details - zawieszka do smoczka - playful pepe patch

Marka: Atrakcyjne oferty
Elodie details - zawieszka do smoczka - playful pepe patch

Cena: 45,37 zł

Stylowe zawieszki Elodie Details to najlepszy sposób na utrzymanie smoczka w czystości

Rowerek trójkołowy qplay rito - niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty

Snoopy płócienna saszetka

Marka: Atrakcyjne oferty
Snoopy płócienna saszetka

Cena: 13,15 zł

Peanuts to komiks którego głównymi bohaterami są sympatyczny pies rasy beagle o imieniu Snoopy i jego właściciel Charlie Brown

Sprawdź: snopy | płóciena | saszetka

Skip hop - plecak zoo leniwiec

Marka: Atrakcyjne oferty
Skip hop - plecak zoo leniwiec

Cena: 99,80 zł

ZOO PACK to mały, kolorowy plecak, który ma wiele różnych funkcji

Sprawdź: skip | plecak | leniwiec

Skip hop - plecak baby jednorożec

Marka: Atrakcyjne oferty

Mudpuppy gra domino księżniczka w podróżnym opakowaniu

Marka: Atrakcyjne oferty
Mudpuppy gra domino księżniczka w podróżnym opakowaniu

Cena: 19,92 zł

Gra Domino Księżniczka amerykańskiej marki MUDPUPPY składa się 28 dwustronnych kart

Mastermind - łamacz kodów - gra drewniana

Marka: Atrakcyjne oferty
Mastermind - łamacz kodów -  gra drewniana

Cena: 37,40 zł

MasterMind - Łamacz kodów - gra drewniana to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Berg prędkościomierz cyfrowy licznik zegarek do gokartów

Marka: Atrakcyjne oferty

Meiya & alvin - alvin elephant organic rubber squeaker

Marka: Atrakcyjne oferty
Meiya  alvin - alvin elephant organic rubber squeaker

Cena: 53,82 zł

Pisk, pisk - popiskuje Słoń Alvin kiedy malutkie rączki ściskają jej delikatny w dotyku brzuszek

Auto roadster exclusive, miękkie siedzenie/1038

Marka: Atrakcyjne oferty

Baby born ubranko dzianinowe dla lalki 43 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Baby born ubranko dzianinowe dla lalki 43 cm

Cena: 52,11 zł

Strój dzianinowy dla lalki Baby Born 43 cm.W zestawie tunika, legginsy i wieszaczek. Zestaw nie zawiera lalki

Sprawdź: baby | born | ubranko | dzianinowe | lalki

Baby born tenisówki srebrne

Marka: Atrakcyjne oferty
Baby born tenisówki srebrne

Cena: 44,37 zł

Baby Born Tenisówki Srebrne. Trampki połyskujące za kostkę

Sprawdź: baby | born | tenisówki | srebrne

Metalowy model ford mustang 1964 1/2

Marka: Atrakcyjne oferty
Metalowy model ford mustang 1964 12

Cena: 16,18 zł

Metalowe autka to nieskończona zabawa oraz świetne hobby. Autka sprawdzą się do zabawy na wiele sposobów

Sprawdź: metalowy | model | ford | mustang

Straż pożarna z dźwiękiem i światłem

Marka: Atrakcyjne oferty
Straż pożarna z dźwiękiem i światłem

Cena: 26,75 zł

Straż pożarna z dźwiękiem i światłem to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Ciężarówka z podnośnikiem na 4 samochody

Marka: Atrakcyjne oferty
Ciężarówka z podnośnikiem na 4 samochody

Cena: 51,95 zł

Prawdziwa gratka dla małych fanów motoryzacji ! Zestaw składa się z ciężarówki, przyczepy z  pojazdami oraz ramienia w formie podnośnika

Viga tablica magnetyczna - zwierzęta

Marka: Atrakcyjne oferty
Viga tablica magnetyczna - zwierzęta

Cena: 561,66 zł

Tablica ze zwierzętami z wygodną półeczką idealnie sprawdzi się do pokoju dziecka i sali przedszkolnej

Zestaw kreatywny stempelki pokaz mody, janod

Marka: Atrakcyjne oferty

Cymbałki ksyfolon drewniany 12 tonów classic world

Marka: Atrakcyjne oferty
Cymbałki ksyfolon drewniany 12 tonów classic world

Cena: 54,37 zł

Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów

Tamburyn zabawka muzyczna classic world

Marka: Atrakcyjne oferty
Tamburyn zabawka muzyczna classic world

Cena: 31,76 zł

Nauka gry sprawi frajdę i wspomoże w rozwijaniu talentów. Gra na instrumentach wpływa pozytywnie na rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką

Strój syreni dla najmłodszych - star

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw dzikich zwierząt do kąpieli - 6 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty

Mudpuppy magnetyczne postacie magiczne księżniczki 4+

Marka: Atrakcyjne oferty

Eldar daria new bordowa bluzka damska

Marka: Atrakcyjne oferty

Viga drewniana magnetyczna układanka w walizce

Marka: Atrakcyjne oferty
Viga drewniana magnetyczna układanka w walizce

Cena: 87,10 zł

Magnetyczne i kolorowe klocki są w różnych kształtach- co pozwoli dziecku na tworzenie nowych figur

Wiatraczek tęczowy kwaitek

Marka: Atrakcyjne oferty

Gra zręcznościowa balansujące druciki

Marka: Atrakcyjne oferty

Gra logiczna wieża z kulkami

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw do sznurowania kolorowe koraliki drewniane masterkidz (zestaw 3)

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw do sznurowania kolorowe koraliki drewniane masterkidz zestaw 3

Cena: 416,49 zł

Zestaw do sznurowania marki Masterkidz to komplet różnorodnych, kolorowych koralików, oraz sznurków

Lilliputiens przytulanka aktywizująca wielofunkcyjna lemur george 3 m+

Marka: Atrakcyjne oferty

Lama l-1360 bi a'2 figi

Marka: Atrakcyjne oferty

L&l frank 146-164 szlafrok dziecięcy

Marka: Atrakcyjne oferty

Kolorowanka z oczami zwierzęta

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolorowanka z oczami zwierzęta

Cena: 17,80 zł

Kolorowanka z oczami zwierzęta to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

A little lovely company - zegar chmurka

Marka: Atrakcyjne oferty
A little lovely company - zegar chmurka

Cena: 67,48 zł

Przepiękny zegar będzie unikalną dekoracją dziecinnego pokoju. Dzięki niemu Maluszek będzie mógł nauczyć się cyfr oraz określania czasu

Sprawdź: litle | lovely | company | zegar | chmurka

A little lovely company - plecak jednorożec

Marka: Atrakcyjne oferty
A little lovely company - plecak jednorożec

Cena: 99,94 zł

Plecak z oryginalną aplikacją jednorożca jest idealną propozycją dla każdej Małej Księżniczki

Szkatułka z pozytywką motyle

Marka: Atrakcyjne oferty

A little lovely company - lśniąca kosmetyczka glitter konik

Marka: Atrakcyjne oferty
A little lovely company - lśniąca kosmetyczka glitter konik

Cena: 27,02 zł

Przepiękna kosmetyczka, która mieni się i skrzy a ozdobny wzór nadaje szyku i prezentuje się olśniewająco

A little lovely company - lśniąca walizeczka glitter konik

Marka: Atrakcyjne oferty

A little lovely company - lśniąca walizeczka glitter kosmos

Marka: Atrakcyjne oferty

Petit monkey - wieszak little koala - mustard

Marka: Atrakcyjne oferty
Petit monkey -  wieszak little koala - mustard

Cena: 18,11 zł

Drewniany wieszak naścienny w kształcie małego misia Koala w pastelowym kolorze musztardy

Sprawdź: petit | monkey | wieszak | litle | koala | mustard

Petit monkey - śniadaniówka lunchbox bento ze sztućcami krople nieba

Marka: Atrakcyjne oferty
Petit monkey -  śniadaniówka lunchbox bento ze sztućcami krople nieba

Cena: 72,71 zł

Lekkie pudełko śniadaniowe lunchbox typu BENTO ze sztućcami utrzymane w pastelowej tonacji kolorów nieba

Magnetyczna walizeczka tablica 4w1, janod

Marka: Atrakcyjne oferty
Magnetyczna walizeczka tablica 4w1, janod

Cena: 151,22 zł

Magnetyczna walizeczka tablica 4w1 francuskiej marki Janod sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży

Bino zegar nauka godzin

Marka: Atrakcyjne oferty

Lilliputiens lalka dzidziuś maia 3 m+

Marka: Atrakcyjne oferty
Lilliputiens lalka dzidziuś maia 3 m+

Cena: 47,97 zł

Lalka dzidziuś Maia belgijskiej marki Lilliputiens jest idealna do tulenia, usypiania, uspokajania, zabierania na spacer czy zabawy w dom

Magiczna piłka zabawka zręcznościowa classic world

Marka: Atrakcyjne oferty
Magiczna piłka zabawka zręcznościowa classic world

Cena: 29,93 zł

Podrzuć,rozciągnij,rzuć - ta zabawka nigdy nie znudzi się Twojemu dziecku.Materiał wykonania  jest w 100% bezpieczny dla dziecka

Gra planszowa pamięciowa skubane kurczaki zoch dla dzieci 4 graczy

Marka: Atrakcyjne oferty

Maskotka grzechotka przytulanka tymek

Marka: Atrakcyjne oferty
Maskotka grzechotka przytulanka tymek

Cena: 28,37 zł

Maskotka - przytulanka grzechocząca Tymek to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Zestaw klocków klocki edukacyjne classic world eko

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw klocków klocki edukacyjne classic world eko

Cena: 126,11 zł

Kupując ten produkt: Stawiasz na rozwój swojego dziecka - wspólna zabawa klockami uczy współpracy w grupie

Meri meri - zestaw balonów z ozdobami biały

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - zestaw balonów z ozdobami biały

Cena: 74,60 zł

Zestaw balonów z ozdobami. Zawiera: 8 balonów, 4 serpentyny, 8 kartek z naklejkami oraz sznurek. Średnica balonu: 46 cm. Długość sznurka: 7,3 m

Sprawdź: meri | zestaw | balonów | ozdobami | biały

Meri meri - talerzyki flaming

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - talerzyki flaming

Cena: 30,24 zł

Zestaw 8 papierowych talerzyków. Wymiary: 26,7 x 19,7 cm

Sprawdź: meri | talerzyki | flaming

Meri meri - talerzyki czaszka piraci

Marka: Atrakcyjne oferty
Meri meri - talerzyki czaszka piraci

Cena: 24,20 zł

Zestaw 8 papierowych talerzyków. Wymiary: 25,7 x 20 cm

Sprawdź: meri | talerzyki | czaszka | piraci

Sesto senso finest cotton kropki/granat/pomarańcz skarpety

Marka: Atrakcyjne oferty

Wol-bar cara białe figi

Marka: Atrakcyjne oferty

Polecamy

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony