Polecamy Dieta
Napisz do mnie
polariss
Mocna strona zdrowia zawiera
243750 produktów

Medycyna coraz bliżej jeszcze szerszego wykorzystania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Dziś leczymy nią nie tylko nowotwory, ale też choroby neurologiczne dzieci i dorosłych

Dokładnie 8 października 1988 r., czyli równo 30 lat temu, prof. Eliane Gluckman wraz ze swoim zespołem dokonała pionierskiego przeszczepienia krwi pępowinowej 5-letniemu choremu na niedokrwistość Fanconiego Mathew Farrow.  Chłopiec został całkowicie wyleczony, a dziś jest cieszącym się życiem dorosłym. Od tego czasu zastosowanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej w ratowaniu życia chorych na nowotwory i schorzenia hematologiczne jest powszechne. Opublikowane badania pokazują również, że mogą mieć zastosowanie w chorobach neurologicznych.

Czy krew pępowinowa może pomóc dziecku od którego została pobrana? Czy jest wykorzystywana w Polsce? Czym się różnią komórki macierzyste krwi pępowinowej od komórek macierzystych sznura? Kiedy za leczenie komórkami macierzystymi się płaci? Czy będzie można wyhodować narządu z komórek macierzystych? 30 rocznica pierwszego przeszczepienia krwi pępowinowej to idealny moment by odpowiedzieć na pytania które elektryzują opinię publiczną. O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy ekspertów:  
prof. Krzysztofa Kałwaka
z Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii
i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, dr hab. Magdalenę Chrościńską – Krawczyk z Kliniki Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, Pawła Kwiatkowskiego - prezesa Fundacji „Komórki Życia – Komórki Nadziei” oraz lek. med. Tomasza Barana z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Komórki macierzyste to pierwotne i niewyspecjalizowane jeszcze komórki charakteryzujące się wysoką zdolnością do samoodnawiania i różnicowania. W medycynie pozyskiwane są ze  szpiku kostnego, krwi obwodowej oraz tkanek popłodu: krwi pępowinowej i sznura pępowiny.  Stosowane są od ponad 30 lat w leczeniu ciężkich chorób hematologicznych i onkologicznych, zarówno dla dawcy od którego zostały pobrane jak i dla jego rodziny, lub osób niespokrewnionych (w zależności od wskazania). W roku 2017 opublikowano wyniki badań nad zastosowaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej w leczeniu autyzmu oraz mózgowego porażenia dziecięcego. Ich wyniki pokazują, że zastosowanie własnej krwi pępowinowej może przynieść korzystne efekty kliniczne.

– Komórki macierzyste pochodzące ze sznura pępowinowego i krwi pępowinowej zaskakują swoją uniwersalnością. Wykazują bardzo dużą skuteczność, a przy tym nie wymagają pełnej zgodności materiału w układzie HLA – nie musimy już szukać dawcy w pełni zgodnego, wystarczy zaledwie 60 proc. zgodności. Już dziś wiemy, że  możemy je wykorzystywać w leczeniu tak wielu chorób oraz to, że nie wiemy jeszcze wszystkiego, o ich zdolnościach – mówił prof. Krzysztof Kałwak. – My lekarze obecnie czekamy na możliwość naprawdę pełnego wykorzystania możliwości i potencjału drzemiącego w krwi pępowinowej. Te komórki – oprócz tego, że dzięki swojej prymitywności są tak bardzo uniwersalne – mają jeszcze dużą dawkę bardzo cennych substancji o działaniu immunomodulującym. Oznacza to, że podane np. dziecku z autyzmem potrafią znacznie złagodzić stan zapalny w centralnym ośrodku nerwowym. Czyli złagodzić objawy choroby – zwiększyć koncentrację, uspokoić, zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Zdaniem prof. Kałwaka w najbliższej przyszłości komórki macierzyste z krwi i sznura pępowinowego znajdą szerokie zastosowanie w leczeniu dorosłych. Już dziś znane są przypadki satysfakcjonujących terapii osób z udarem niedokrwiennym czy po przebytym zawale serca.

– W leczeniu chorób neurologicznych dzieci bardzo istotny jest wiek pacjenta – im młodsze dziecko, tym lepsze efekty terapii. Nie możemy się jednak łudzić, że wyleczymy całkowicie porażenie dziecięce czy autyzm. Podanie komórek macierzystych (z krwi pępowinowej lub ze sznura pępowiny) ma na celu polepszenie jakości życia i zniwelowanie objawów. I proszę mi wierzyć, że w przypadku naszych pacjentów nawet pozornie drobna zmiana to wielki krok na przód dla chorego i jego rodziny. Te „drobiazgi”, które uzyskujemy czasem już pod dwóch podaniach oznaczają np. wielkie postępy w rehabilitacji, zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę widzenia, mowy czy koncentracji. To bardzo wiele – mówi dr hab. Magdalena Chrościńska-Krawczyk.

Terapia komórkami macierzystymi w chorobach neurologicznych realizowana jest w ramach procedury medycznego eksperymentu leczniczego, a co za tym idzie nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Powoduje to istotne ograniczenie dostępu do terapii dla dzieci, które nie mają zabezpieczonej krwi pępowinowej przy porodzie. Póki co z pomocą w finansowaniu terapii przychodzi Fundacja „Komórki Życia - Komórki Nadziei”.

­- Naszym zadaniem jest ułatwianie chorym dotarcie do potrzebnej im terapii. Większość
z nich to osoby, które nie mają własnej krwi pępowinowej – oczywiście gdyby ją miały cała procedura trwała by dużo krócej i byłaby bezkosztowa, ale tak jest rzadko. Naszym celem jest umożliwianie chorym dzieciom i ich rodzinom leczenie w Polsce oraz informowanie ich
o możliwościach i ośrodkach, które przeprowadzają takie terapie. To nasz priorytet, bowiem leczenie w kraju jest skuteczne, a skuteczność tą potwierdzają również historie naszych podopiecznych, ale też tańsze i przede wszystkim – mniej stresujące dla dziecka i jego rodziców. A akurat bark stresu jest czynnikiem kluczowym w zdrowieniu –
mówi Paweł Kwiatkowski, prezes Fundacji „Komórki życia – Komórki Nadziei”.

- Jedną z najpowszechniejszych obaw związaną z bankowaniem krwi pępowinowej jest ta, że przecież tej krwi jest mało i wystarczy jej jedynie na ewentualną terapię dla małego dziecka. Obecnie te obawy są nieuzasadnione. Już dziś potrafimy namnażać komórki macierzyste, a dosłownie „tuż za rogiem” jest i pewnie w przyszłym roku zostanie dopuszczona do zastosowania klinicznego będzie przynajmniej jedna technologia przyspieszająca i usprawniająca ten proces. To oznacza, że zbankowana krew bez problemu – i bez utraty jej wartości – wystarczy dla dorosłego człowieka. I to nie są marzenia – to jest nasza najbliższa przyszłość -  mówi dr Tomasz Baran z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Bankowanie krwi pępowinowej daje możliwość zabezpieczenia komórek macierzystych na przyszłość. Zdaniem Pawła Kwiatkowskiego gwarantem tej przyszłości są nasi lekarze i badacze – zadaniem władz i organizacji, takich jak kierowana przez niego Fundacja – jest zapewnianie im wsparcia i motywacji, dzięki którym nie będą bali się podejmować śmiałych i pionierskich działań. I będą tworzyć tak przełomowe terapie, jak prof. Eliane Gluckman.

O PBKM

Polski Bank Komórek Macierzystych przewodzi międzynarodowej Grupie Famicord zarządzającej bankami komórek macierzystych zlokalizowanymi na terenie Europy. Biorąc pod uwagę liczbę nowo pozyskiwanych próbek Grupa jest zdecydowanie największym bankiem w Europie z ponad 20% udziałem w rynku. Na koniec pierwszego półrocza 2018 roku Grupa przechowywała 169 tys. próbek krwi pępowinowej lub tkanek. Głównym obszarem działalności PBKM jest pozyskiwanie, przetwarzanie i długotrwałe przechowywanie komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych na zlecenie rodziców (bankowanie rodzinne). Celem bankowania jest zapewnienie bezpieczeństwa rodziny na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby wymagającej przeszczepienia komórek macierzystych u dawcy lub członków jego najbliższej rodziny.

Dodatkowo Grupa inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanych za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny.

Dotychczas komórki macierzyste z PBKM zostały wydane do leczenia ok. 2000 pacjentów na całym świecie.

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2020 roku

Podkolanówki fiore ula 60 den rozmiar: uniwersalny, kolor: beżowy/tan, fiore

Marka: Atrakcyjne oferty
Podkolanówki fiore ula 60 den rozmiar: uniwersalny, kolor: beżowytan, fiore

Cena: 4,49 zł

Gładkie podkolanówki z mikrofibry 60 den. Bezuciskowe

Podkolanówki fiore ula 60 den rozmiar: uniwersalny, kolor: czarny/nero, fiore

Marka: Atrakcyjne oferty
Podkolanówki fiore ula 60 den rozmiar: uniwersalny, kolor: czarnynero, fiore

Cena: 4,49 zł

Gładkie podkolanówki z mikrofibry 60 den. Bezuciskowe

Skarpety derby classic rozmiar: 39-41, kolor: czarny/nero, derby

Marka: Atrakcyjne oferty
Skarpety derby classic rozmiar: 39-41, kolor: czarnynero, derby

Cena: 6,10 zł

Skarpety męskie z wysokiej jakości bawełny czesanej z dodatkiem włókien elastycznych. Płaski szew i nieuciskający ściągacz

Sprawdź: skarpety | derby | clasic | rozmiar | kolor | czarny | nero

Skarpety derby classic rozmiar: 39-41, kolor: szary ciemny melange, derby

Marka: Atrakcyjne oferty
Skarpety derby classic rozmiar: 39-41, kolor: szary ciemny melange, derby

Cena: 6,10 zł

Skarpety męskie z wysokiej jakości bawełny czesanej z dodatkiem włókien elastycznych. Płaski szew i nieuciskający ściągacz

Figi ava 1877 2xl-3xl rozmiar: 2xl, kolor: ecru, ava

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi ava 1877 2xl-3xl rozmiar: 2xl, kolor: ecru, ava

Cena: 40,60 zł

Figi damskie o klasycznym, pełnym kroju z delikatnej siateczki. Przód ozdobiony efektowną koronką o kwiatowym motywie

Sprawdź: figi | rozmiar | kolor | ecru

Figi ava 1877/b s-xl brazyliany rozmiar: xl, kolor: ecru, ava

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi ava 1877b s-xl brazyliany rozmiar: xl, kolor: ecru, ava

Cena: 37,70 zł

Figi damskie typu brazyliany z delikatnej siateczki. Przód i tył ozdobiony efektowną koronką o kwiatowym motywie

Sprawdź: figi | brazyliany | rozmiar | kolor | ecru

Stringi gorteks scarlet rozmiar: 36, kolor: różowy, gorteks

Marka: Atrakcyjne oferty
Stringi gorteks scarlet rozmiar: 36, kolor: różowy, gorteks

Cena: 44,63 zł

Stringi z efektownej koronki o kwiatowym motywie, w kolorze pudrowego różu. W pasie satynowa kokardka i połyskująca cyrkonia

Biustonosz push-up gorteks camelia/b1 rozmiar: 75c, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz push-up gorteks cameliab1 rozmiar: 75c, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Cena: 97,77 zł

Biustonosz push-up z tiulowej siateczki. Miseczki obszyte efektownym haftem o kwiatowym motywie

Biustonosz push-up gorteks camelia/b1 rozmiar: 75d, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz push-up gorteks cameliab1 rozmiar: 75d, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Cena: 97,77 zł

Biustonosz push-up z tiulowej siateczki. Miseczki obszyte efektownym haftem o kwiatowym motywie

Biustonosz push-up gorteks camelia/b1 rozmiar: 70d, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz push-up gorteks cameliab1 rozmiar: 70d, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Cena: 97,77 zł

Biustonosz push-up z tiulowej siateczki. Miseczki obszyte efektownym haftem o kwiatowym motywie

Biustonosz push-up gorteks camelia/b1 rozmiar: 65d, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz push-up gorteks cameliab1 rozmiar: 65d, kolor: różowy pudrowy, gorteks

Cena: 97,77 zł

Biustonosz push-up z tiulowej siateczki. Miseczki obszyte efektownym haftem o kwiatowym motywie

Biustonosz półusztywniany gaia bs 523 mama nowy ecru k rozmiar: 80d, kolor: ecru, gaia

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz półusztywniany gaia bs 523 mama nowy ecru k rozmiar: 80d, kolor: ecru, gaia

Cena: 65,25 zł

Biustonosz dla mamy karmiącej z delikatnej dzianiny, ozdobiony efektowną koronką

Koszula damska bawełniana cana 848 kr/r s-xl różowa pink w groszki rozmiar: l, kolor: różowy/pink, cana

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszula damska bawełniana cana 848 krr s-xl różowa pink w groszki rozmiar: l, kolor: różowypink, cana

Cena: 80,88 zł

Koszula nocna z wysokiej jakości bawełny w groszki, z krótkim rękawem. Dekolt zdobi satynowa kokardka

Koszula damska bawełniana cana 848 kr/r s-xl różowa pink w groszki rozmiar: m, kolor: różowy/pink, cana

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszula damska bawełniana cana 848 krr s-xl różowa pink w groszki rozmiar: m, kolor: różowypink, cana

Cena: 80,88 zł

Koszula nocna z wysokiej jakości bawełny w groszki, z krótkim rękawem. Dekolt zdobi satynowa kokardka

Koszula damska bawełniana cana 848 kr/r s-xl różowa pink w groszki rozmiar: s, kolor: różowy/pink, cana

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszula damska bawełniana cana 848 krr s-xl różowa pink w groszki rozmiar: s, kolor: różowypink, cana

Cena: 80,88 zł

Koszula nocna z wysokiej jakości bawełny w groszki, z krótkim rękawem. Dekolt zdobi satynowa kokardka

Biustonosz kąpielowy ava sk 97 biustonosz rozmiar: 85c, kolor: plum shine, ava

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz kąpielowy ava sk 97 biustonosz rozmiar: 85c, kolor: plum shine, ava

Cena: 81,08 zł

Biustonosz kąpielowy z wzorzystej mikrofibry, ramiączka jednolite

Biustonosz kąpielowy ava sk 97 biustonosz rozmiar: 75d, kolor: plum shine, ava

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz kąpielowy ava sk 97 biustonosz rozmiar: 75d, kolor: plum shine, ava

Cena: 81,08 zł

Biustonosz kąpielowy z wzorzystej mikrofibry, ramiączka jednolite

Koszula de lafense 466 mia kr/r s-2xl rozmiar: xxl, kolor: bordowy, de lafense

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszula de lafense 466 mia krr s-2xl rozmiar: xxl, kolor: bordowy, de lafense

Cena: 44,85 zł

Koszula damska z krótkim rękawkiem. Wykonana z miłej w dotyku wiskozy ozdobionej wzorem w kolorowe kwiaty

Sprawdź: koszula | lafense | rozmiar | kolor | bordowy

Skarpety gatta filanca rozmiar: uniwersalny, kolor: beżowy/daino, gatta

Marka: Atrakcyjne oferty
Skarpety gatta filanca rozmiar: uniwersalny, kolor: beżowydaino, gatta

Cena: 3,90 zł

Skarpety damskie bezuciskowe  z przędzy typu filanca (elastil). Pakowane po dwie pary

Figi cornette kids girl 805/27 a'3 rozmiar: 110-116, kolor: ecru-malinowy, cornette

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi cornette kids girl 80527 a3 rozmiar: 110-116, kolor: ecru-malinowy, cornette

Cena: 33,85 zł

Figi dziewczęce z miękkiej, wzorzystej i jednolitej bawełny z szerokim, wygodnym pasem. Płaskie szwy zapewniają komfort

Sprawdź: figi | cornete | kids | girl | rozmiar | kolor | ecru | malinowy

Pończochy gatta margherita nr 01 kabaretka rozmiar: 1/2, kolor: czarny/nero, gatta

Marka: Atrakcyjne oferty
Pończochy gatta margherita nr 01 kabaretka rozmiar: 12, kolor: czarnynero, gatta

Cena: 16,37 zł

Pończochy damskie samonośne o wzorze grubej siateczki typu \"kabaretka\" z przędzy typu lycra oplatana, w części górnej koronka na silikonie

Pończochy gatta |matilde lycra 20 den rozmiar: 3/4, kolor: czarny/nero, gatta

Marka: Atrakcyjne oferty
Pończochy gatta |matilde lycra 20 den rozmiar: 34, kolor: czarnynero, gatta

Cena: 18,27 zł

Pończochy damskie samonośne z lycry, grubość 20 den. Ozdobione wyhaftowanym szwem i koronką na silikonie

Są kwiaty jest.. - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Są kwiaty jest.. - plakat

Cena: 74,80 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: kwiaty | jest | plakat

Są kwiaty jest.. - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Są kwiaty jest.. - plakat

Cena: 53,19 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: kwiaty | jest | plakat

Rajstopy gatta estella 15 den rozmiar: 2-s, kolor: grafitowy, gatta

Marka: Atrakcyjne oferty
Rajstopy gatta estella 15 den rozmiar: 2-s, kolor: grafitowy, gatta

Cena: 8,25 zł

Rajstopy damskie 15 den z przędzy typu Lycra, przezroczyste, półmatowe z częścią majtkową T-Band

Rajstopy gatta estella 15 den rozmiar: 2-s, kolor: beżowy/golden, gatta

Marka: Atrakcyjne oferty
Rajstopy gatta estella 15 den rozmiar: 2-s, kolor: beżowygolden, gatta

Cena: 8,25 zł

Rajstopy damskie 15 den z przędzy typu Lycra, przezroczyste, półmatowe z częścią majtkową T-Band

Rajstopy gatta estella 15 den rozmiar: 2-s, kolor: beżowy/daino, gatta

Marka: Atrakcyjne oferty
Rajstopy gatta estella 15 den rozmiar: 2-s, kolor: beżowydaino, gatta

Cena: 8,25 zł

Rajstopy damskie 15 den z przędzy typu Lycra, przezroczyste, półmatowe z częścią majtkową T-Band

Sprawdź: rajstopy | gata | estela | rozmiar | kolor | beżowy | daino

Figi eldar lara rozmiar: m, kolor: czarny/nero, eldar

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi eldar lara rozmiar: m, kolor: czarnynero, eldar

Cena: 32,46 zł

Figi - bokserki wykonane z miękkiej elastycznej mikrofibry. Posiadają specjalne wstawki - wzmocnienia, które spłaszczają brzuch

Sprawdź: figi | eldar | lara | rozmiar | kolor | czarny | nero

Figi eldar lara rozmiar: s, kolor: czarny/nero, eldar

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi eldar lara rozmiar: s, kolor: czarnynero, eldar

Cena: 32,46 zł

Figi - bokserki wykonane z miękkiej elastycznej mikrofibry. Posiadają specjalne wstawki - wzmocnienia, które spłaszczają brzuch

Sprawdź: figi | eldar | lara | rozmiar | kolor | czarny | nero

Biustonosz miękki gorsenia k 544 lillian rozmiar: 85i, kolor: różowy, gorsenia

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz miękki gorsenia k 544 lillian rozmiar: 85i, kolor: różowy, gorsenia

Cena: 93,23 zł

Miękki biustonosz z fiszbinami. Z gładkiej dzianiny w kolorze pudrowego różu

Biustonosz miękki gorsenia k 544 lillian rozmiar: 95h, kolor: różowy, gorsenia

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz miękki gorsenia k 544 lillian rozmiar: 95h, kolor: różowy, gorsenia

Cena: 93,23 zł

Miękki biustonosz z fiszbinami. Z gładkiej dzianiny w kolorze pudrowego różu

Biustonosz miękki gorsenia k 562 lucianna rozmiar: 75m, kolor: beżowy, gorsenia

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz miękki gorsenia k 562 lucianna rozmiar: 75m, kolor: beżowy, gorsenia

Cena: 101,37 zł

Miękki biustonosz z fiszbinami. Z gładkiej dzianiny w kolorze ciepłego beżu

Biustonosz miękki gorsenia k 562 lucianna rozmiar: 70l, kolor: beżowy, gorsenia

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz miękki gorsenia k 562 lucianna rozmiar: 70l, kolor: beżowy, gorsenia

Cena: 101,37 zł

Miękki biustonosz z fiszbinami. Z gładkiej dzianiny w kolorze ciepłego beżu

The zouave, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
The zouave, vincent van gogh - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: zouave | vincent | gogh | plakat

Biustonosz półusztywniany ava 1030 turkus rozmiar: 70h, kolor: turkusowy, ava

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz półusztywniany ava 1030 turkus rozmiar: 70h, kolor: turkusowy, ava

Cena: 83,38 zł

Półusztywniany biustonosz, idealny dla Pań z większym pełnym biustem

Biustonosz półusztywniany ava 1030 turkus rozmiar: 65i, kolor: turkusowy, ava

Marka: Atrakcyjne oferty
Biustonosz półusztywniany ava 1030 turkus rozmiar: 65i, kolor: turkusowy, ava

Cena: 83,38 zł

Półusztywniany biustonosz, idealny dla Pań z większym pełnym biustem

Koszulka babell nata s-xl rozmiar: l, kolor: beżowy, babell

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszulka babell nata s-xl rozmiar: l, kolor: beżowy, babell

Cena: 15,57 zł

Koszulka damska z bawełny, wąskie ramiączko, prosto wykończona

Sprawdź: koszulka | babel | nata | rozmiar | kolor | beżowy

Ateny mapa kolorowa - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Ateny mapa kolorowa - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Florencja mapa kolorowa - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Edynburg mapa czarno biała - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Hajnówka mapa kolorowa – obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Poznań mapa kolorowa - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Łódź mapa kolorowa - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Łódź mapa kolorowa - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Madame cézanne in a red dress, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Madame cézanne in a red dress, paul cézanne - plakat

Cena: 50,60 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: madame | zane | dres | paul | plakat

Madame cézanne in a red dress, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Madame cézanne in a red dress, paul cézanne - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: madame | zane | dres | paul | plakat

Rajstopy golden lady repose 40 den rozmiar: 4-l, kolor: czarny/nero, golden lady

Marka: Atrakcyjne oferty
Rajstopy golden lady repose 40 den rozmiar: 4-l, kolor: czarnynero, golden lady

Cena: 11,02 zł

Rajstopy z lycry, lekko kryjące relaksujące, z małym klinem. Część majtkowa wzmocniona

Sprawdź: rajstopy | golden | lady | repose | rozmiar | kolor | czarny | nero

Ia orana maria, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Ia orana maria, paul gauguin - plakat

Cena: 20,94 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: orana | maria | paul | gauguin | plakat

Ia orana maria, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Ia orana maria, paul gauguin - plakat

Cena: 17,45 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: orana | maria | paul | gauguin | plakat

L_arlésienne madame joseph-michel ginoux, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
L_arlésienne madame joseph-michel ginoux, vincent van gogh - plakat

Cena: 61,07 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: arlé | siene | madame | joseph | michel | ginoux | vincent | gogh | plakat

L_arlésienne madame joseph-michel ginoux, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
L_arlésienne madame joseph-michel ginoux, vincent van gogh - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: arlé | siene | madame | joseph | michel | ginoux | vincent | gogh | plakat

The house with the cracked walls, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
The house with the cracked walls, paul cézanne - plakat

Cena: 19,20 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: house | with | cracked | wals | paul | zane | plakat

The house with the cracked walls, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
The house with the cracked walls, paul cézanne - plakat

Cena: 17,45 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: house | with | cracked | wals | paul | zane | plakat

The house with the cracked walls, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
The house with the cracked walls, paul cézanne - plakat

Cena: 17,43 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: house | with | cracked | wals | paul | zane | plakat

Louis guillaume, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Louis guillaume, paul cézanne - plakat

Cena: 17,43 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: louis | guilaume | paul | zane | plakat

Peasant woman cooking by a fireplace, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Peasant woman cooking by a fireplace, vincent van gogh - plakat

Cena: 61,07 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Peasant woman cooking by a fireplace, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Peasant woman cooking by a fireplace, vincent van gogh - plakat

Cena: 50,60 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Figi ewana n 65 rozmiar: s, kolor: biały, ewana

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi ewana n 65 rozmiar: s, kolor: biały, ewana

Cena: 19,58 zł

Figi z mikrofibry. Tył ozdobiony wstawkami wzorzystej koronki

Sprawdź: figi | ewana | rozmiar | kolor | biały

Figi ewana n 65 rozmiar: s, kolor: beżowy, ewana

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi ewana n 65 rozmiar: s, kolor: beżowy, ewana

Cena: 19,58 zł

Figi z mikrofibry. Tył ozdobiony wstawkami wzorzystej koronki

Sprawdź: figi | ewana | rozmiar | kolor | beżowy

Figi ewana n 90 rozmiar: xl, kolor: czarny/nero, ewana

Marka: Atrakcyjne oferty
Figi ewana n 90 rozmiar: xl, kolor: czarnynero, ewana

Cena: 23,57 zł

Figi z delikatnego tiulu ozdobionego koronką

Sprawdź: figi | ewana | rozmiar | kolor | czarny | nero

Koszulka henderson red line 18732 rozmiar: m, kolor: biały, esotiq & henderson

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszulka henderson red line 18732 rozmiar: m, kolor: biały, esotiq  henderson

Cena: 36,11 zł

Koszulka męska na wąskim ramiączku. Wykonana z wyjątkowo miękkiej bawełny z dodatkiem elastanu

Koszulka henderson red line 18731 rozmiar: 2xl, kolor: szary jasny, esotiq & henderson

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszulka henderson red line 18731 rozmiar: 2xl, kolor: szary jasny, esotiq  henderson

Cena: 37,56 zł

Koszulka męska z krótkim  rękawem. Wykonana z wyjątkowo miękkiej bawełny z dodatkiem elastanu

Koszulka henderson red line 18731 rozmiar: xl, kolor: szary jasny, esotiq & henderson

Marka: Atrakcyjne oferty
Koszulka henderson red line 18731 rozmiar: xl, kolor: szary jasny, esotiq  henderson

Cena: 37,56 zł

Koszulka męska z krótkim  rękawem. Wykonana z wyjątkowo miękkiej bawełny z dodatkiem elastanu

Stringi cornette high emotion rozmiar: 2xl, kolor: czarny/nero, cornette

Marka: Atrakcyjne oferty
Stringi cornette high emotion rozmiar: 2xl, kolor: czarnynero, cornette

Cena: 17,85 zł

Stringi męskie wykonane z wysokiej jakości dzianin elastycznych. Idealnie dopasowują się do ciała

Stringi cornette high emotion rozmiar: 2xl, kolor: biały, cornette

Marka: Atrakcyjne oferty
Stringi cornette high emotion rozmiar: 2xl, kolor: biały, cornette

Cena: 17,85 zł

Stringi męskie wykonane z wysokiej jakości dzianin elastycznych. Idealnie dopasowują się do ciała

Bokserki cornette authentic perfect s-2xl rozmiar: l, kolor: marine, cornette

Marka: Atrakcyjne oferty
Bokserki cornette authentic perfect s-2xl rozmiar: l, kolor: marine, cornette

Cena: 26,16 zł

Bokserki męskie wykonane z bawełny z dodatkiem elastanu. Idealnie dopasowują się do ciała

Herobility - bidon herosport 300ml - zielony

Marka: Atrakcyjne oferty
Herobility - bidon herosport 300ml - zielony

Cena: 34,28 zł

Butelka HeroSport Dla żądnych przygód dzieci w podróży: Herobility przedstawia nową butelkę HeroSport

Gryzak z różowym pingwinkiem

Marka: Atrakcyjne oferty
Gryzak z różowym pingwinkiem

Cena: 31,63 zł

Produkt 2w1 – śliczny gryzak, a zarazem pomoc przy swędzących dziąsłach

Lilliputiens przytulanka wibrująca farma osiołek ignace 6 m+

Marka: Atrakcyjne oferty
Lilliputiens przytulanka wibrująca farma osiołek ignace 6 m+

Cena: 47,97 zł

Przytulanka wibrująca z kolekcji Farma belgijskiej marki Liliputiens to niebanalne miękie źródło rozrywki dla maluszków

Slipy cornette authentic s-2xl rozmiar: xl, kolor: szary melange, cornette

Marka: Atrakcyjne oferty
Slipy cornette authentic s-2xl rozmiar: xl, kolor: szary melange, cornette

Cena: 17,37 zł

Slipy męskie wykonane z bawełny z dodatkiem elastanu, dzięki czemu doskonale dopasowują się do ciała. Guma obszyta tą samą dzianiną

Lilliputiens grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią lisiczka alice 3 m+

Marka: Atrakcyjne oferty
Lilliputiens grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią lisiczka alice 3 m+

Cena: 31,71 zł

Grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią Lisiczka Alice belgijskiej marki Lilliputiens to aktywizująca zabawka dla niemowląt

Lilliputiens grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią niedźwiadek cesar 3 m+

Marka: Atrakcyjne oferty
Lilliputiens grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią niedźwiadek cesar 3 m+

Cena: 31,71 zł

Grzechotka z gryzakiem i szeleszczącą folią Niedźwiadek Cesar belgijskiej marki Lilliputiens to aktywizująca zabawka dla niemowląt

Baby dan - uchwyt na telefon komórkowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Baby dan - uchwyt na telefon komórkowy

Cena: 39,32 zł

Uchwyt na telefon montowany do wózka to nowość w ofercie Baby Dan

Sprawdź: baby | uchwyt | telefon | komórkowy

Rowerek trójkołowy little tiger pompowane koła - różowy melanż

Marka: Atrakcyjne oferty
Rowerek trójkołowy little tiger pompowane koła - różowy melanż

Cena: 453,33 zł

Najlepszy rowerek trójkołowy dla dzieci z obrotowym siedzeniem na pompowanych kołach na rynku

Elodie details - czapka vintage - faded rose 6-12 m-cy

Marka: Atrakcyjne oferty
Elodie details - czapka vintage - faded rose 6-12 m-cy

Cena: 54,44 zł

Poznaj czapkę vintage Elodie Details! Idealna czapka na chłodniejsze jesienne i zimowe dni. Doskonale dopasowana do kształtu głowy dziecka

Sprawdź: elodie | details | czapka | vintage | faded | rose

Little tikes moja pierwsza zjeżdżalnia różowa

Marka: Atrakcyjne oferty
Little tikes moja pierwsza zjeżdżalnia różowa

Cena: 98,91 zł

Różowa zjeżdżalnia firmy Little Tikes dla najmłodszych First Slide

Lttle tikes strefa wodnego zrzutu

Marka: Atrakcyjne oferty

Mudpuppy kalejdoskop mix&match morskie stworzenia 3+

Marka: Atrakcyjne oferty
Mudpuppy kalejdoskop mixmatch morskie stworzenia 3+

Cena: 30,08 zł

Kalejdoskop MixMatch Morskie stworzenia amerykańskiej marki MUDPUPY to niebanalna zabawka która daje wiele możliwości

Mudpuppy kalejdoskop mix&match kotki 3+

Marka: Atrakcyjne oferty
Mudpuppy kalejdoskop mixmatch kotki 3+

Cena: 30,08 zł

Kalejdoskop Mix&Match Kotki amerykańskiej marki MUDPUPPY to niebanalna zabawka, która daje wiele możliwości

Gra magnetyczna pingwin na rybach

Marka: Atrakcyjne oferty

Wader zestaw piaskowy wiaderko sitko foremki 8 elementów

Marka: Atrakcyjne oferty
Wader zestaw piaskowy wiaderko sitko foremki 8 elementów

Cena: 13,61 zł

W Zestawie znajduje się: wiaderko, sitko, łopatka, grabki oraz 4 foremki

Easywalker harvey² premium wózek głęboko-spacerowy onyx black (zawiera stelaż, siedzisko z budką, pałąk, folię przeciwdesz. i

Marka: Atrakcyjne oferty

Układanka magnetyczna ciało człowieka, janod

Marka: Atrakcyjne oferty

Łopatka

Marka: Atrakcyjne oferty
Łopatka

Cena: 3,98 zł

Łopatka to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Sprawdź: łopatka

Domino gigantyczne w torbie

Marka: Atrakcyjne oferty
Domino gigantyczne w torbie

Cena: 47,97 zł

Domino gigantyczne w torbie to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Sprawdź: domino | gigantyczne | torbie

Piracka wyspa, tradycyjna gra chińczyk

Marka: Atrakcyjne oferty
Piracka wyspa, tradycyjna gra chińczyk

Cena: 52,03 zł

Piracka wyspa, tradycyjna gra chińczyk to zabawka przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Still life with peonies, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Still life with peonies, paul gauguin - plakat

Cena: 17,43 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: stil | life | with | peonies | paul | gauguin | plakat

The large tree, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
The large tree, paul gauguin - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: large | paul | gauguin | plakat

The large tree, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
The large tree, paul gauguin - plakat

Cena: 33,15 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: large | paul | gauguin | plakat

Mont sainte-victoire and the viaduct of the arc river valley, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Mont sainte-victoire and the viaduct of the arc river valley, paul cézanne - plakat

Cena: 20,94 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: mont | sainte | victoire | viaduct | river | valey | paul | zane | plakat

Mont sainte-victoire and the viaduct of the arc river valley, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Mont sainte-victoire and the viaduct of the arc river valley, paul cézanne - plakat

Cena: 17,45 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: mont | sainte | victoire | viaduct | river | valey | paul | zane | plakat

Still life of oranges and lemons with blue gloves, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Still life of oranges and lemons with blue gloves, vincent van gogh - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: stil | life | oranges | lemons | with | blue | gloves | vincent | gogh | plakat

Still life with apples and pears, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Still life with apples and pears, paul cézanne - plakat

Cena: 33,15 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: stil | life | with | aples | pears | paul | zane | plakat

Still life with apples and pears, paul cézanne - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Still life with apples and pears, paul cézanne - plakat

Cena: 20,94 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: stil | life | with | aples | pears | paul | zane | plakat

Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Cena: 61,07 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Cena: 50,60 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Farmhouse in provence, vincent van gogh - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Fioletowe dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 3

Cena: 332,52 zł

Podstawowe cechy naszych fototapet: 1. Do każdej zamówionej fototapety dodajemy bezpłatnie KLEJ. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 3

Cena: 93,50 zł

Podstawowe cechy naszych fototapet: 1. Do każdej zamówionej fototapety dodajemy bezpłatnie KLEJ. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Zielone dmuchawce 5

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielone dmuchawce 5

Cena: 104,88 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: zielone | dmuchawce

Niebieskie dmuchawce 5

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieskie dmuchawce 5

Cena: 80,49 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieskie | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 5

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 5

Cena: 96,75 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 5

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 5

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 5

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 5

Cena: 9,76 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 5

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 5

Cena: 9,76 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Zielone dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielone dmuchawce 4

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: zielone | dmuchawce

Zielone dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielone dmuchawce 4

Cena: 97,56 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: zielone | dmuchawce

Zielone dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielone dmuchawce 4

Cena: 97,56 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: zielone | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 4

Cena: 31,71 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 4

Cena: 97,56 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 4

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 4

Cena: 96,75 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Czerwony dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwony dmuchawce 4

Cena: 31,71 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: czerwony | dmuchawce

Czerwony dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwony dmuchawce 4

Cena: 72,36 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: czerwony | dmuchawce

Czerwony dmuchawce 4

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwony dmuchawce 4

Cena: 64,23 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: czerwony | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 3

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 3

Cena: 96,75 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Niebieskie dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieskie dmuchawce 3

Cena: 64,23 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieskie | dmuchawce

Niebieskie dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieskie dmuchawce 3

Cena: 80,49 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieskie | dmuchawce

Niebieskie dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieskie dmuchawce 3

Cena: 32,52 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieskie | dmuchawce

Niebieskie dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieskie dmuchawce 3

Cena: 43,90 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieskie | dmuchawce

Fioletowe dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 3

Cena: 39,84 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Czerwone dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwone dmuchawce 3

Cena: 80,49 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: czerwone | dmuchawce

Czerwone dmuchawce 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwone dmuchawce 3

Cena: 195,12 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: czerwone | dmuchawce

Audrey hepburn

Marka: Atrakcyjne oferty
Audrey hepburn

Cena: 96,75 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: audrey | hepburn

Audrey hepburn

Marka: Atrakcyjne oferty
Audrey hepburn

Cena: 64,23 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: audrey | hepburn

Żółte dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Żółte dmuchawce 2

Cena: 317,07 zł

Podstawowe cechy naszych oklein: 1. Okleiny można zamontować od razu po wyjęciu z opakowania - posiadają w sobie klej

Sprawdź: żółte | dmuchawce

Niebieskie dmuchawce

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieskie dmuchawce

Cena: 56,91 zł

Podstawowe cechy naszych oklein: 1. Okleiny można zamontować od razu po wyjęciu z opakowania - posiadają w sobie klej

Sprawdź: niebieskie | dmuchawce

Czerwone dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwone dmuchawce 2

Cena: 104,88 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych z zegarem: 1

Sprawdź: czerwone | dmuchawce

Żółte dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Żółte dmuchawce 2

Cena: 39,84 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: żółte | dmuchawce

Czerwone dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Czerwone dmuchawce 2

Cena: 113,01 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych z zegarem: 1

Sprawdź: czerwone | dmuchawce

Zielone dmuchawce

Marka: Atrakcyjne oferty
Zielone dmuchawce

Cena: 349,59 zł

Podstawowe cechy naszych fototapet: 1. Do każdej zamówionej fototapety dodajemy bezpłatnie KLEJ. 2

Sprawdź: zielone | dmuchawce

Niebieski dmuchawiec 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieski dmuchawiec 2

Cena: 349,59 zł

Podstawowe cechy naszych fototapet: 1. Do każdej zamówionej fototapety dodajemy bezpłatnie KLEJ. 2

Sprawdź: niebieski | dmuchawiec

Niebieski dmuchawiec 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieski dmuchawiec 2

Cena: 102,44 zł

Podstawowe cechy naszych fototapet: 1. Do każdej zamówionej fototapety dodajemy bezpłatnie KLEJ. 2

Sprawdź: niebieski | dmuchawiec

Żółte dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Żółte dmuchawce 2

Cena: 80,49 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: żółte | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 2

Cena: 39,84 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 2

Cena: 60,98 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 2

Cena: 58,54 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 2

Cena: 60,98 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Turkusowe dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Turkusowe dmuchawce 2

Cena: 64,23 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: turkusowe | dmuchawce

Niebieski dmuchawiec 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieski dmuchawiec 2

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieski | dmuchawiec

Niebieski dmuchawiec 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieski dmuchawiec 2

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieski | dmuchawiec

Niebieski dmuchawiec 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieski dmuchawiec 2

Cena: 96,75 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieski | dmuchawiec

Niebieski dmuchawiec 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Niebieski dmuchawiec 2

Cena: 88,62 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: niebieski | dmuchawiec

Fioletowe dmuchawce 2

Marka: Atrakcyjne oferty
Fioletowe dmuchawce 2

Cena: 64,23 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: fioletowe | dmuchawce

Żółte dmuchawce

Marka: Atrakcyjne oferty
Żółte dmuchawce

Cena: 39,84 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: żółte | dmuchawce

Żółte dmuchawce

Marka: Atrakcyjne oferty
Żółte dmuchawce

Cena: 357,72 zł

Podstawowe cechy naszych obrazów drukowanych: 1. Otrzymują Państwo obraz wraz z kompletem zawieszek gotowy do powieszenia na ścianie. 2

Sprawdź: żółte | dmuchawce

Materac kieszeniowy apollo 90x230 cm średnio twardy 2x lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy apollo 65x205 cm średnio twardy 2x lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy apollo 65x195 cm średnio twardy 2x lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe max plus 120x160 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe max plus 70x175 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe multipocket 105x220 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe multipocket 105x210 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe multipocket 80x215 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe multipocket 80x195 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe multipocket 80x175 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe 110x205 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe 110x195 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe 110x175 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe 85x160 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy hebe 85x150 cm średnio / twardy lateks kokos visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta max plus 105x175 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta max plus 105x165 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta max plus 95x240 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta max plus 85x215 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta max plus 85x205 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta multipocket 190x190 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta multipocket 160x200 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta multipocket 80x230 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta multipocket 70x225 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta multipocket 75x240 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta multipocket 60x210 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 95x190 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 95x180 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 95x150 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 65x160 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 65x150 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 80x210 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy sparta 80x190 cm średnio twardy 2x lateks

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna max plus 100x185 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna max plus 100x165 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna max plus 60x205 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna max plus 60x195 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 110x170 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 110x160 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 110x150 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 90x240 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 75x200 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 75x190 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy warna multipocket 75x180 cm średnio / bardzo twardy 2x kokos

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza max plus 115x190 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza max plus 115x170 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza max plus 115x160 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza max plus 90x160 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza multipocket 115x175 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza multipocket 110x215 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza multipocket 90x155 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

Materac kieszeniowy tuluza multipocket 85x220 cm średnio twardy lateks visco memory

Marka: Atrakcyjne oferty

By the sea, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
By the sea, paul gauguin - plakat

Cena: 33,15 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: paul | gauguin | plakat

By the sea, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
By the sea, paul gauguin - plakat

Cena: 20,94 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: paul | gauguin | plakat

Kambara evening snow, hiroshige - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Kambara evening snow, hiroshige - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Kambara evening snow, hiroshige - obraz na płótnie

Marka: Atrakcyjne oferty

Nursery on schenkweg, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Nursery on schenkweg, vincent van gogh - plakat

Cena: 61,07 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: nursery | schenkweg | vincent | gogh | plakat

Nursery on schenkweg, vincent van gogh - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Nursery on schenkweg, vincent van gogh - plakat

Cena: 43,63 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: nursery | schenkweg | vincent | gogh | plakat

Spirit of the dead watching, paul gauguin - plakat

Marka: Atrakcyjne oferty
Spirit of the dead watching, paul gauguin - plakat

Cena: 61,07 zł

Wysoka jakość wydruku Wydruk plakatów na papierze satynowym gwarantuje żywe i trwałe kolory

Sprawdź: spirit | dead | watching | paul | gauguin | plakat

Polecamy

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony