Polecamy Dieta
Napisz do mnie
polariss
Mocna strona zdrowia zawiera
249217 produktów

Medycyna coraz bliżej jeszcze szerszego wykorzystania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Dziś leczymy nią nie tylko nowotwory, ale też choroby neurologiczne dzieci i dorosłych

Dokładnie 8 października 1988 r., czyli równo 30 lat temu, prof. Eliane Gluckman wraz ze swoim zespołem dokonała pionierskiego przeszczepienia krwi pępowinowej 5-letniemu choremu na niedokrwistość Fanconiego Mathew Farrow.  Chłopiec został całkowicie wyleczony, a dziś jest cieszącym się życiem dorosłym. Od tego czasu zastosowanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej w ratowaniu życia chorych na nowotwory i schorzenia hematologiczne jest powszechne. Opublikowane badania pokazują również, że mogą mieć zastosowanie w chorobach neurologicznych.

Czy krew pępowinowa może pomóc dziecku od którego została pobrana? Czy jest wykorzystywana w Polsce? Czym się różnią komórki macierzyste krwi pępowinowej od komórek macierzystych sznura? Kiedy za leczenie komórkami macierzystymi się płaci? Czy będzie można wyhodować narządu z komórek macierzystych? 30 rocznica pierwszego przeszczepienia krwi pępowinowej to idealny moment by odpowiedzieć na pytania które elektryzują opinię publiczną. O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy ekspertów:  
prof. Krzysztofa Kałwaka
z Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii
i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, dr hab. Magdalenę Chrościńską – Krawczyk z Kliniki Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, Pawła Kwiatkowskiego - prezesa Fundacji „Komórki Życia – Komórki Nadziei” oraz lek. med. Tomasza Barana z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Komórki macierzyste to pierwotne i niewyspecjalizowane jeszcze komórki charakteryzujące się wysoką zdolnością do samoodnawiania i różnicowania. W medycynie pozyskiwane są ze  szpiku kostnego, krwi obwodowej oraz tkanek popłodu: krwi pępowinowej i sznura pępowiny.  Stosowane są od ponad 30 lat w leczeniu ciężkich chorób hematologicznych i onkologicznych, zarówno dla dawcy od którego zostały pobrane jak i dla jego rodziny, lub osób niespokrewnionych (w zależności od wskazania). W roku 2017 opublikowano wyniki badań nad zastosowaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej w leczeniu autyzmu oraz mózgowego porażenia dziecięcego. Ich wyniki pokazują, że zastosowanie własnej krwi pępowinowej może przynieść korzystne efekty kliniczne.

– Komórki macierzyste pochodzące ze sznura pępowinowego i krwi pępowinowej zaskakują swoją uniwersalnością. Wykazują bardzo dużą skuteczność, a przy tym nie wymagają pełnej zgodności materiału w układzie HLA – nie musimy już szukać dawcy w pełni zgodnego, wystarczy zaledwie 60 proc. zgodności. Już dziś wiemy, że  możemy je wykorzystywać w leczeniu tak wielu chorób oraz to, że nie wiemy jeszcze wszystkiego, o ich zdolnościach – mówił prof. Krzysztof Kałwak. – My lekarze obecnie czekamy na możliwość naprawdę pełnego wykorzystania możliwości i potencjału drzemiącego w krwi pępowinowej. Te komórki – oprócz tego, że dzięki swojej prymitywności są tak bardzo uniwersalne – mają jeszcze dużą dawkę bardzo cennych substancji o działaniu immunomodulującym. Oznacza to, że podane np. dziecku z autyzmem potrafią znacznie złagodzić stan zapalny w centralnym ośrodku nerwowym. Czyli złagodzić objawy choroby – zwiększyć koncentrację, uspokoić, zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Zdaniem prof. Kałwaka w najbliższej przyszłości komórki macierzyste z krwi i sznura pępowinowego znajdą szerokie zastosowanie w leczeniu dorosłych. Już dziś znane są przypadki satysfakcjonujących terapii osób z udarem niedokrwiennym czy po przebytym zawale serca.

– W leczeniu chorób neurologicznych dzieci bardzo istotny jest wiek pacjenta – im młodsze dziecko, tym lepsze efekty terapii. Nie możemy się jednak łudzić, że wyleczymy całkowicie porażenie dziecięce czy autyzm. Podanie komórek macierzystych (z krwi pępowinowej lub ze sznura pępowiny) ma na celu polepszenie jakości życia i zniwelowanie objawów. I proszę mi wierzyć, że w przypadku naszych pacjentów nawet pozornie drobna zmiana to wielki krok na przód dla chorego i jego rodziny. Te „drobiazgi”, które uzyskujemy czasem już pod dwóch podaniach oznaczają np. wielkie postępy w rehabilitacji, zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę widzenia, mowy czy koncentracji. To bardzo wiele – mówi dr hab. Magdalena Chrościńska-Krawczyk.

Terapia komórkami macierzystymi w chorobach neurologicznych realizowana jest w ramach procedury medycznego eksperymentu leczniczego, a co za tym idzie nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Powoduje to istotne ograniczenie dostępu do terapii dla dzieci, które nie mają zabezpieczonej krwi pępowinowej przy porodzie. Póki co z pomocą w finansowaniu terapii przychodzi Fundacja „Komórki Życia - Komórki Nadziei”.

­- Naszym zadaniem jest ułatwianie chorym dotarcie do potrzebnej im terapii. Większość
z nich to osoby, które nie mają własnej krwi pępowinowej – oczywiście gdyby ją miały cała procedura trwała by dużo krócej i byłaby bezkosztowa, ale tak jest rzadko. Naszym celem jest umożliwianie chorym dzieciom i ich rodzinom leczenie w Polsce oraz informowanie ich
o możliwościach i ośrodkach, które przeprowadzają takie terapie. To nasz priorytet, bowiem leczenie w kraju jest skuteczne, a skuteczność tą potwierdzają również historie naszych podopiecznych, ale też tańsze i przede wszystkim – mniej stresujące dla dziecka i jego rodziców. A akurat bark stresu jest czynnikiem kluczowym w zdrowieniu –
mówi Paweł Kwiatkowski, prezes Fundacji „Komórki życia – Komórki Nadziei”.

- Jedną z najpowszechniejszych obaw związaną z bankowaniem krwi pępowinowej jest ta, że przecież tej krwi jest mało i wystarczy jej jedynie na ewentualną terapię dla małego dziecka. Obecnie te obawy są nieuzasadnione. Już dziś potrafimy namnażać komórki macierzyste, a dosłownie „tuż za rogiem” jest i pewnie w przyszłym roku zostanie dopuszczona do zastosowania klinicznego będzie przynajmniej jedna technologia przyspieszająca i usprawniająca ten proces. To oznacza, że zbankowana krew bez problemu – i bez utraty jej wartości – wystarczy dla dorosłego człowieka. I to nie są marzenia – to jest nasza najbliższa przyszłość -  mówi dr Tomasz Baran z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Bankowanie krwi pępowinowej daje możliwość zabezpieczenia komórek macierzystych na przyszłość. Zdaniem Pawła Kwiatkowskiego gwarantem tej przyszłości są nasi lekarze i badacze – zadaniem władz i organizacji, takich jak kierowana przez niego Fundacja – jest zapewnianie im wsparcia i motywacji, dzięki którym nie będą bali się podejmować śmiałych i pionierskich działań. I będą tworzyć tak przełomowe terapie, jak prof. Eliane Gluckman.

O PBKM

Polski Bank Komórek Macierzystych przewodzi międzynarodowej Grupie Famicord zarządzającej bankami komórek macierzystych zlokalizowanymi na terenie Europy. Biorąc pod uwagę liczbę nowo pozyskiwanych próbek Grupa jest zdecydowanie największym bankiem w Europie z ponad 20% udziałem w rynku. Na koniec pierwszego półrocza 2018 roku Grupa przechowywała 169 tys. próbek krwi pępowinowej lub tkanek. Głównym obszarem działalności PBKM jest pozyskiwanie, przetwarzanie i długotrwałe przechowywanie komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych na zlecenie rodziców (bankowanie rodzinne). Celem bankowania jest zapewnienie bezpieczeństwa rodziny na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby wymagającej przeszczepienia komórek macierzystych u dawcy lub członków jego najbliższej rodziny.

Dodatkowo Grupa inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanych za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny.

Dotychczas komórki macierzyste z PBKM zostały wydane do leczenia ok. 2000 pacjentów na całym świecie.

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2020 roku

Blender black&decker bxhb1000e

Marka: Atrakcyjne oferty
Blender blackdecker bxhb1000e

Cena: 56,10 zł

Blender ręczny o mocy 1000 Watt. Posiada 20-stopniową regulację prędkości oraz tryb pulsacyjny

Sprawdź: blender | blackdecker | bxhbe

Wyciskarka do cytrusów kitchen crew 943357

Marka: Atrakcyjne oferty

Wyciskarka wolnoobrotowa aicok ks-1501

Marka: Atrakcyjne oferty
Wyciskarka wolnoobrotowa aicok ks-1501

Cena: 137,40 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa AICOK KS-1501 pozwala na szybkie przygotowanie pełnowartościowego soku, ze świeżych owoców i warzyw

Uchwyt zewnętrzny nrs healthcare prima 45cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Pudło na dokumenty fellowes u215ro

Marka: Atrakcyjne oferty
Pudło na dokumenty fellowes u215ro

Cena: 15,45 zł

Praktyczne pudełko FELLOWES U215RO z zamykanym wiekiem służący do przechowywania dokumentów, katalogów, cenników itp

Sprawdź: pudło | dokumenty | felowes

Słuchawki przewodowe duragadget lm ep05

Marka: Atrakcyjne oferty

Kosz na śmieci mdesign 06991

Marka: Atrakcyjne oferty
Kosz na śmieci mdesign 06991

Cena: 15,45 zł

Kosz na śmieci mDESIGN 06991 o pojemności 5 litrów to doskonała propozycja z zakresu akcesoriów do wyposażenia domu

Sprawdź: kosz | śmieci | mdesign

Adapter usb snom acusb

Marka: Atrakcyjne oferty

Deska toaletowa anteamed do siedziska wc

Marka: Atrakcyjne oferty
Deska toaletowa anteamed do siedziska wc

Cena: 31,71 zł

Deska toaletowa ANTEAMED pasująca do uniwersalnego siedziska WC/pod prysznic dla osób starszych i niepełnosprawnych

Słuchawki bezprzewodowe anker soundbuds flow

Marka: Atrakcyjne oferty
Słuchawki bezprzewodowe anker soundbuds flow

Cena: 23,58 zł

Niesamowicie lekkie, ergonomiczne słuchawki dla aktywnych ANKER SoundBuds Flow. Idealne do biegania, jazdy na rowerze czy treningu na siłowni

Gra - niezłe ciacho

Marka: Atrakcyjne oferty
Gra - niezłe ciacho

Cena: 40,57 zł

Pora na deser!W cukierniach czekają na was pączki, eklerki i inne ciastka

Sprawdź: niezłe | ciacho

Słuchawki bezprzewodowe aukey i 3eq

Marka: Atrakcyjne oferty
Słuchawki bezprzewodowe aukey i 3eq

Cena: 23,58 zł

Przyjemne słuchawki douszne AUKEY I 3EQ z systemem redukcji szumów, czysty i mocny dźwięk oraz basy podczas słuchania muzyki

Moroccanoil treatment light kuracja do włosów 25ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Moroccanoil treatment light kuracja do włosów 25ml

Cena: 52,85 zł

Ciesz się zdrowymi, jedwabistymi włosami pełnymi wigoru i blasku

Eksperyment utopia

Marka: Atrakcyjne oferty

Damy, dziewuchy, dziewczyny. podróże w spódnicy

Marka: Atrakcyjne oferty
Damy, dziewuchy, dziewczyny. podróże w spódnicy

Cena: 23,27 zł

Przedstawiamy numer specjalny naszego magazynu Podróżujące damy dziewuchy i dziewczyny łączą siły i dzielą się swoimi dokonaniami

Pięciu nieudanych

Marka: Atrakcyjne oferty
Pięciu nieudanych

Cena: 20,03 zł

Lekka, poetycka opowieść o tym, że nie trzeba być idealnym, by żyć szczęśliwie. Historia pięciu... Nieudanych. Pierwszy jest dziurawy

Sprawdź: pięciu | nieudanych

Rebelia. urządź to po swojemu!

Marka: Atrakcyjne oferty

Śniegowy duch

Marka: Atrakcyjne oferty
Śniegowy duch

Cena: 17,81 zł

Lepiliście już kiedyś śniegowego ducha? Ciekawe, jak sobie poradzi w super, ekstra, hiperslalomie gigancie.i na skoczni narciarskiej

Sprawdź: śniegowy | duch

Za płotem z ostów

Marka: Atrakcyjne oferty
Za płotem z ostów

Cena: 15,74 zł

Agnieszka Frączek tym razem prowadzi nas do domu z ogródkiem, trochę rzeczywistego, trochę baśniowego

Sprawdź: płotem | ostów

Kto wypuścił bogów?

Marka: Atrakcyjne oferty

Kajko i kokosz. tom 6. szranki i konkury. część 3

Marka: Atrakcyjne oferty
Kajko i kokosz. tom 6. szranki i konkury. część 3

Cena: 14,30 zł

\"Kajko i kokosz\" Janusza Christy to jedna z najsławniejszych polskich serii komiksowych

Sprawdź: kajko | kokosz | szranki | konkury | część

Baletnice

Marka: Atrakcyjne oferty
Baletnice

Cena: 25,75 zł

BaletniceKlara i Emilia, zachęcone przez mamę, zaczynają chodzić na lekcje baletu

Sprawdź: baletnice

Jabłonka eli

Marka: Atrakcyjne oferty
Jabłonka eli

Cena: 19,96 zł

Jabłonka jest najlepszą kryjówką Eli i Olka. Bawią się na niej przez cały rok.Ale pewnej zimowej nocy wichura powala jabłonkę

Sprawdź: jabłonka

W tej bajce nie ma smoka

Marka: Atrakcyjne oferty

Królewna śnieżka

Marka: Atrakcyjne oferty
Królewna śnieżka

Cena: 21,39 zł

Jedna z ulubionych przez małych czytelników klasycznych baśni, opowiedziana na nowo ze swadą i humorem

Sprawdź: królewna | śnieżka

Bałwan w lodówce

Marka: Atrakcyjne oferty

Pupy, ogonki i kuperki

Marka: Atrakcyjne oferty
Pupy, ogonki i kuperki

Cena: 30,05 zł

30 opowieści o pupach, ogonkach i kuperkach okraszonych ilustracjami. Wydawnictwo dotyka treścią tematów wstydliwych i pozwala je oswoić

Sprawdź: pupy | ogonki | kuperki

Co wypanda, a co nie wypanda

Marka: Atrakcyjne oferty
Co wypanda, a co nie wypanda

Cena: 16,38 zł

Co wypanda a co nie wypandaKażda szanująca się panda dobrze wie co wypanda. Najwyższy czas by dowiedziały się tego także ludzkie dzieci

Sprawdź: wypanda

Na roześmianym niebie

Marka: Atrakcyjne oferty
Na roześmianym niebie

Cena: 17,81 zł

Czarodziejska i wzruszająca historia chłopca, który marzył o lataniu

Sprawdź: roześmianym | niebie

Feralne urodziny ze skarpetką

Marka: Atrakcyjne oferty

Dzieci pana astronoma

Marka: Atrakcyjne oferty

Piwnice. zagadki spod podłogi

Marka: Atrakcyjne oferty
Piwnice. zagadki spod podłogi

Cena: 20,03 zł

Wyzwanie dla małych detektywów: pełen tajemnic i zagadek książkowy spacer po piwnicy pewnego bloku

Sprawdź: piwnice | zagadki | spod | podłogi

Zadziwiające życie

Marka: Atrakcyjne oferty

Galeria dzikich zwierząt. północ

Marka: Atrakcyjne oferty

Giselle

Marka: Atrakcyjne oferty

Miasteczko z bajki

Marka: Atrakcyjne oferty
Miasteczko z bajki

Cena: 28,54 zł

Miasteczko z bajkiW zamieszkanym przez zwierzątka miasteczku ciągle dzieje się coś niezwykłego

Sprawdź: miasteczko | bajki

Jedenastka kłapząba

Marka: Atrakcyjne oferty
Jedenastka kłapząba

Cena: 17,81 zł

Jedenastka Kłapząba jest typową książką z tzw. starej szkoły, bowiem po raz pierwszy została wydana w 1922 roku

Rycerze i smoki

Marka: Atrakcyjne oferty
Rycerze i smoki

Cena: 21,39 zł

O siedmiu młodych rycerzach siedem historii na siedem dni tygodnia

Sprawdź: rycerze | smoki

Ściśle tajne

Marka: Atrakcyjne oferty

Włącz demokrację

Marka: Atrakcyjne oferty
Włącz demokrację

Cena: 26,40 zł

• Czym jest demokracja?• Dobre pytanie! Demokracja zaczęła się dawno temu, w odległej starożytności kiedy tworzyły się pierwsze państwa

Sprawdź: włącz | demokrację

Młody mistrz programowania. języki baltie i scratch dla dzieci

Marka: Atrakcyjne oferty
Młody mistrz programowania. języki baltie i scratch dla dzieci

Cena: 32,44 zł

Gry komputerowe to jedna z tych rzeczy, które dzieci lubią najbardziej

Pomarańczowe ubranko (lalka 40 cm)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pomarańczowe ubranko lalka 40 cm

Cena: 39,02 zł

2-częściowe ubranko dla lalki anatomicznej Miniland – 40 cm (pasuje też na modele o wysokości 38 cm)

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)

Marka: Atrakcyjne oferty

Znajdź nas! woda, łąka i las

Marka: Atrakcyjne oferty

Uniwersytet dziecięcy

Marka: Atrakcyjne oferty

Wesoły ryjek powraca

Marka: Atrakcyjne oferty

Kto prowadzi? who's driving?

Marka: Atrakcyjne oferty

O misiu, który szukał przyjaciela

Marka: Atrakcyjne oferty
O misiu, który szukał przyjaciela

Cena: 24,97 zł

\"O misiu, który szukał przyjaciela\" to historia o przyjaźni, poznawaniu siebie i wytrwałości w dążeniu do celu

Frytownica delonghi f26215.w1

Marka: Atrakcyjne oferty
Frytownica delonghi f26215.w1

Cena: 93,50 zł

Z nową frytkownicą firmy DELONGHI F26215 posiadającą wysoką moc 1800W z łatwością usmażysz chrupiące i złociste frytki dla całej rodziny

Sprawdź: frytownica | delonghi

Stojak pod głośniki hama next

Marka: Atrakcyjne oferty
Stojak pod głośniki hama next

Cena: 101,63 zł

Stojak pod głośniki Hama NEXT, w kolorze czarnym

Sprawdź: stojak | głośniki | hama | next

Gra - cztery łapy

Marka: Atrakcyjne oferty
Gra - cztery łapy

Cena: 20,24 zł

Wszyscy gracie równocześnie!Szalona gra na spostrzegawczość

Sprawdź: cztery | łapy

Zestaw 4 szklanek duralex 511980 160 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw 4 szklanek duralex 511980 160 ml

Cena: 15,45 zł

Zestaw 4 szklanek DURALEX 511980 do soków o pojemności 160 ml każda

Sprawdź: zestaw | szklanek | duralex

Kawiarka bialetti moka express 0001163 6

Marka: Atrakcyjne oferty

Przedłużka do baterii relaxdays 15 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Przedłużka do baterii relaxdays 15 cm

Cena: 12,20 zł

Przedłużka do baterii RELAXDAYS 15 cm jest praktyczna i niezastąpiona w kuchennym zlewie

Uchwyt ścienny do telewizora hama ultraslim

Marka: Atrakcyjne oferty
Uchwyt ścienny do telewizora hama ultraslim

Cena: 23,58 zł

Uchwyt ścienny AMA Ultraslim dedykowany do ekranów o przekątnej od 32 \'\' do 56 \'\', maksymalna nośność 50 kg. Ultra cienki design

Tablica magnetyczna bi-office 80x60 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Tablica magnetyczna bi-office 80x60 cm

Cena: 31,71 zł

Tablica suchościeralna BI-OFFICE magnetyczna lakierowana w ramie drewnianej 800x600 mm

Sprawdź: tablica | magnetyczna | ofice

Alfabet

Marka: Atrakcyjne oferty

Food pharmacy

Marka: Atrakcyjne oferty
Food pharmacy

Cena: 31,76 zł

Food Pharmacy Tej książki nie da się przedawkować! Cześć! Jesteśmy Lina i Mia

Sprawdź: pharmacy

Słoń na księżycu

Marka: Atrakcyjne oferty
Słoń na księżycu

Cena: 24,97 zł

W małym miasteczku mieszka słynna astronomka. Każdego wieczora obserwuje Księżyc – zna go jak własną kieszeń

Sprawdź: słoń | księżycu

Kukurydza prażona solona 500 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Kukurydza prażona solona 500 g

Cena: 9,67 zł

Kukurydza prażona solona, to kolejna nasza propozycja dla wszystkich, którzy lubią słone przekąski. Prażone ziarna kukurydzy nie zawierają ole

Sprawdź: kukurydza | prażona | solona

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci

Marka: Atrakcyjne oferty

Rok w lesie

Marka: Atrakcyjne oferty

Mała szczęściarka

Marka: Atrakcyjne oferty
Mała szczęściarka

Cena: 3,57 zł

Mała Szczęściarka ma znacznie więcej szczęścia niż ja czy wy. Przywykła do tego, że sprawy zwykle idą po jej myśli

Sprawdź: mała | szczęściarka

Niezwykłe przyjaźnie. w świecie roślin i zwierząt

Marka: Atrakcyjne oferty

Dziecko w wieku przedszkolnym

Marka: Atrakcyjne oferty

Teoria pana alberta. czytam sobie. poziom 1

Marka: Atrakcyjne oferty
Teoria pana alberta. czytam sobie. poziom 1

Cena: 9,23 zł

Teoria pana Alberta Czytam sobie

Sprawdź: teoria | pana | alberta | czytam | sobie | poziom

Moc kłopotów. wytwórnik

Marka: Atrakcyjne oferty
Moc kłopotów. wytwórnik

Cena: 20,75 zł

Wytwórnik Moc kłopotów Wykorzystaj go i narysuj swoją opowieść WYTWÓRNIKI to seria autorskich książek aktywnościowych

Gotujemy. aktywnościowa książka o kuchni i gotowaniu

Marka: Atrakcyjne oferty
Gotujemy. aktywnościowa książka o kuchni i gotowaniu

Cena: 26,40 zł

GOTUJEMY to aktywnościowa książka o kuchni i gotowaniu – pełna zadań do rozwiązania i kolorowania

Intymne życie zwierząt

Marka: Atrakcyjne oferty
Intymne życie zwierząt

Cena: 25,04 zł

Dzieci zawsze są ciekawe, jak rozmnażają się zwierzęta

Sprawdź: intymne | życie | zwierząt

Odkurzacz akumulatorowy deik ev 660

Marka: Atrakcyjne oferty

Kicia kocia na pikniku

Marka: Atrakcyjne oferty

Kicia kocia zostaje policjantką

Marka: Atrakcyjne oferty

Kicia kocia w bibliotece

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia w bibliotece

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia w bibliotece Dostaje swoją własną kartę biblioteczną i wypożycza pierwszą książkę. Trafia też na spotkanie z autorką bajek

Sprawdź: kicia | kocia | bibliotece

Tablica herlitz model 10524627

Marka: Atrakcyjne oferty

Kicia kocia w przedszkolu

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia w przedszkolu

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia w przedszkolu Dzięki Kici Koci dzieci dowiadują się, jak wygląda typowy dzień przedszkolaka

Sprawdź: kicia | kocia | przedszkolu

Dwoje ludzi

Marka: Atrakcyjne oferty

Kicia kocia w lesie. kolorowanka

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia w lesie. kolorowanka

Cena: 6,37 zł

Kicia Kocia w lesie To książka, ale nie tylko

Sprawdź: kicia | kocia | lesie | kolorowanka

Kicia kocia i nunuś. pa, pa smoczku

Marka: Atrakcyjne oferty

Macierzyństwo non-fiction. relacja z przewrotu domowego

Marka: Atrakcyjne oferty
Macierzyństwo non-fiction. relacja z przewrotu domowego

Cena: 24,33 zł

Autorka opowiada o własnym macierzyństwie. Bez fikcji, bez ogródek, prosto z mostu. Pisze o trudach dnia codziennego i o rezygnacji z siebie

Dary niedoskonałości

Marka: Atrakcyjne oferty
Dary niedoskonałości

Cena: 17,68 zł

„Dary niedoskonałości\" to poradnik dla wszystkich, którzy mają problemy z perfekcjonizmem, a wskutek tego z zaniżoną samooceną

Kicia kocia. to moje

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia. to moje

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia. To moje Czy przyjaciele nadal będą chcieli się z nią bawić Kicia Kocia bawi się ze swoim przyjacielem Packiem w sklep

Sprawdź: kicia | kocia | moje

Kicia kocia. nie chcę się tak bawić

Marka: Atrakcyjne oferty
Kicia kocia. nie chcę się tak bawić

Cena: 6,28 zł

Kicia Kocia. Nie chcę się tak bawić Dobra zabawa to taka, która podoba się wszystkim

Sprawdź: kicia | kocia | chcę | bawić

Kicia kocia gotuje

Marka: Atrakcyjne oferty

Gustav gloom i szafa koszmarów

Marka: Atrakcyjne oferty

Opowiem ci, mamo. co robią statki

Marka: Atrakcyjne oferty

Wszyscy ziewają

Marka: Atrakcyjne oferty
Wszyscy ziewają

Cena: 24,97 zł

Zieeeeewa kotek, zieeeeewa wąż,zieeeeewa królik, zieeeeewa świnka,zie ee... eee wa hipcio,zie wa żółw,z z asz ty

Sprawdź: wszyscy | ziewają

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi

Marka: Atrakcyjne oferty

Opowiem ci, mamo. co robią narzędzia

Marka: Atrakcyjne oferty
Opowiem ci, mamo. co robią narzędzia

Cena: 28,54 zł

Narzędzia w garażu okropnie się nudzą

Sprawdź: opowiem | mamo | robią | narzędzia

Dziki robot

Marka: Atrakcyjne oferty

Pomelo podróżuje

Marka: Atrakcyjne oferty

Pomelo i kształty

Marka: Atrakcyjne oferty

Pomelo i kolory

Marka: Atrakcyjne oferty

Pomelo śni

Marka: Atrakcyjne oferty

Wieszak na ręczniki choelf pst-hook-00005

Marka: Atrakcyjne oferty
Wieszak na ręczniki choelf pst-hook-00005

Cena: 20,33 zł

Samoprzylepny CHOELF PST-HOOK-00005 wieszak na ręczniki ze stali nierdzewnej, dwuramienny, 50 cm z haczykiem, maks. 8 kg obciążenia

Sprawdź: wieszak | ręczniki | choelf

Albert i potwór

Marka: Atrakcyjne oferty

Nike wmns revolution 5 prm cv0158-001 - buty damskie do biegania

Marka: Atrakcyjne oferty
Nike wmns revolution 5 prm cv0158-001 - buty damskie do biegania

Cena: 194,31 zł

Czarno-złote Nike Revolution Poszukujesz butów premium w dobrej cenie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję damskich butów sportowych

Sprawdź: nike | wmns | revolution | buty | damskie | biegania

Co się stało z albertem?

Marka: Atrakcyjne oferty

Co mówi tata alberta?

Marka: Atrakcyjne oferty

Lotte piratka

Marka: Atrakcyjne oferty
Lotte piratka

Cena: 24,25 zł

Lote piratka Jej domem jest las a przyjaciółmi – zwierzęta. Lote piratka to ilustrowana książka dla młodszych dzieci

Sprawdź: lote | piratka

Nike reposto cz5631-012 - buty męskie do treningu

Marka: Atrakcyjne oferty
Nike reposto cz5631-012 - buty męskie do treningu

Cena: 251,22 zł

Buty męskie Nike Reposto Potrzebujesz dobrych butów na co dzień? Mamy idealny model właśnie dla Ciebie

Sprawdź: nike | reposto | buty | męskie | treningu

System rejestracji czasu pracy safescan time moto tm-838

Marka: Atrakcyjne oferty
System rejestracji czasu pracy safescan time moto tm-838

Cena: 812,20 zł

TimeMoto to kompleksowe narzędzie do zarządzania i rejestracji czasu pracy oraz obecności pracowników

Buba i sześć kruków z tower

Marka: Atrakcyjne oferty
Buba i sześć kruków z tower

Cena: 24,33 zł

Kryminał dla dzieci i młodzieży. Tytułowa bohaterka jest wyżłem czeskim, typem psa, co wcale nie boi się burzy

Sprawdź: buba | sześć | kruków | tower

Bliźnięta

Marka: Atrakcyjne oferty

Toster aicok brewsly st525

Marka: Atrakcyjne oferty

Nike runallday 2 se ct3516-001 - buty damskie do biegania

Marka: Atrakcyjne oferty
Nike runallday 2 se ct3516-001 - buty damskie do biegania

Cena: 202,44 zł

Buty damskie do biegania Nike RunAllDay Nike Runallday 2 powstały z myślą o biegaczach

Sprawdź: nike | runalday | buty | damskie | biegania

Trening relaksacji. jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji

Marka: Atrakcyjne oferty
Trening relaksacji. jak uwolnić się od stresu, lęku i depresji

Cena: 24,68 zł

Trening relaksacji Holistyczne podejście do człowieka

Szewczyk dratewka

Marka: Atrakcyjne oferty
Szewczyk dratewka

Cena: 9,67 zł

Znana baśń o szewczyku, który musi wykonać trzy trudne zadania, aby uwolnić pannę zamkniętą na wieży przez złą czarownicę

Sprawdź: szewczyk | dratewka

Pan dobry

Marka: Atrakcyjne oferty

Eichhorn, drewniana wieża typu jenga

Marka: Atrakcyjne oferty
Eichhorn, drewniana wieża typu jenga

Cena: 40,76 zł

Zręcznościowa, drewniana łamigłówka.EAN: 4003046004182Głębokość: 100

Sprawdź: eichorn | drewniana | wieża | typu | jenga

Adidas usa 84 fv2050 - sneakersy męskie - czarny

Marka: Atrakcyjne oferty
Adidas usa 84 fv2050 - sneakersy męskie - czarny

Cena: 218,70 zł

Sneakersy męskie adidas USA 84 Nowoczesna propozycja od marki Adidas. Lekkie, męskie sneakersy w modnym kolorze

Sprawdź: adidas | sneakersy | męskie | czarny

Wielkie gotowanie na ulicy czereśniowej

Marka: Atrakcyjne oferty

Ostatnia arystokratka

Marka: Atrakcyjne oferty

Babciu, dziadku, pomocy!

Marka: Atrakcyjne oferty

Nike revolution 4 943309-004 - buty do biegania

Marka: Atrakcyjne oferty
Nike revolution 4 943309-004 - buty do biegania

Cena: 121,14 zł

Buty damskie do treningu Nike Prezentujemy model butów to biegania od Nike

Sprawdź: nike | revolution | buty | biegania

Pora na pomidora. czytam sobie. poziom 1

Marka: Atrakcyjne oferty

Nike path wntr bq4223-700 - buty męskie do trekkingu - brązowy

Marka: Atrakcyjne oferty
Nike path wntr bq4223-700 - buty męskie do trekkingu - brązowy

Cena: 291,87 zł

Buty zimowe Nike Path Męskie buty trekkingowe. Idealnie odnajdą się w jesienno-zimowej pogodzie

Sprawdź: nike | path | wntr | buty | męskie | trekingu | brązowy

Kolędy dla dzieci

Marka: Atrakcyjne oferty
Kolędy dla dzieci

Cena: 6,50 zł

Przygotowany dla dzieci zbiór najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich kolęd

Sprawdź: kolędy | dzieci

Słuchawki bezprzewodowe xiaomi mi true wireless

Marka: Atrakcyjne oferty
Słuchawki bezprzewodowe xiaomi mi true wireless

Cena: 72,36 zł

Poczuj swobodę muzyki dzięki słuchawkom XIAOMI Mi True Wireless

Dwa, trzy, cztery – słowa i litery

Marka: Atrakcyjne oferty
Dwa, trzy, cztery – słowa i litery

Cena: 17,89 zł

Tu zamieszkają słowotwory, które pomogą dzieciom w nauce liter i alfabetu

Sprawdź: trzy | cztery | słowa | litery

Czapka tommy hilfiger pima cotton beanie

Marka: Atrakcyjne oferty

Burza w mózgu nastolatka. potencjał okresu dorastania

Marka: Atrakcyjne oferty

Skórzany cienki portfel slim wallet brødrene sw01 czarny

Marka: Atrakcyjne oferty

kołderka niemowlaka i starszaka - moon garden

Marka: Atrakcyjne oferty
kołderka niemowlaka i starszaka - moon garden

Cena: 121,94 zł

Fantastyczna, całoroczna kołderka z wypełnieniem dla malucha i starszaka. Dzięki silikonowemu wypełnieniu jest lekka, ale cieplutka

Agresja — nowe tabu?

Marka: Atrakcyjne oferty

Czajnik elektryczny philips hd9350/90

Marka: Atrakcyjne oferty
Czajnik elektryczny philips hd935090

Cena: 56,10 zł

Czajnik Philips HD9350/90 automatycznie wyłącza się po zagotowaniu wody

kołderka niemowlaka i starszaka - zielnik róż

Marka: Atrakcyjne oferty
kołderka niemowlaka i starszaka - zielnik róż

Cena: 121,94 zł

Fantastyczna, całoroczna kołderka z wypełnieniem dla malucha i starszaka. Dzięki silikonowemu wypełnieniu jest lekka, ale cieplutka

Mała czarodziejka

Marka: Atrakcyjne oferty

Tommy hilfiger corporate leather sneaker - tenisówki męskie

Marka: Atrakcyjne oferty

Dom cioci lusi

Marka: Atrakcyjne oferty
Dom cioci lusi

Cena: 17,81 zł

Wandzia? Zosia? Basia?Żydówka? Polka?Opowie Wam swoją historię.Historię, która nie powinna się wydarzyć i nie może się powtórzyć

Sprawdź: cioci | lusi

Nike venture runner ck2944-400 - sneakersy męskie

Marka: Atrakcyjne oferty
Nike venture runner ck2944-400 - sneakersy męskie

Cena: 178,05 zł

Nike Venture Runner kontynuuje sukces modelu Nike MD Runner Sneakersy męskie Nike Venture Runner to taka wersja 2

Sprawdź: nike | venture | runer | sneakersy | męskie

Płyta elektryczna neff ttt1776n

Marka: Atrakcyjne oferty
Płyta elektryczna neff ttt1776n

Cena: 649,59 zł

Samodzielna płyta elektryczna NEFF TTT1776N oferuje cztery pola grzejne z dwupoziomową strefą gotowania i strefą pieczenia

Sprawdź: płyta | elektryczna

Tommy hilfiger iconic elba sandal - sandały damskie na koturnie

Marka: Atrakcyjne oferty
Tommy hilfiger iconic elba sandal - sandały damskie na koturnie

Cena: 243,09 zł

Sandały damskie na koturnie Tommy Hilfiger , które idealnie sprawdzą się w każdej letniej kreacji

Tommy hilfiger iconic elba sling back wedge - sandały damskie na koturnie - czerwony

Marka: Atrakcyjne oferty
Tommy hilfiger iconic elba sling back wedge - sandały damskie na koturnie - czerwony

Cena: 226,83 zł

Sandały damskie na koturnie Tommy Hilfiger Idealnie sprawdzą się w każdej letniej kreacji

Tommy hilfiger logo tape driver - mokasyny męskie

Marka: Atrakcyjne oferty
Tommy hilfiger logo tape driver - mokasyny męskie

Cena: 365,04 zł

Ponadczasowy i uniwersalny model butów męskich. Wykonany z najwyższej jakości materiałów

Sprawdź: tomy | hilfiger | logo | tape | driver | mokasyny | męskie

Polityka karmienia piersią

Marka: Atrakcyjne oferty

Hagi naturalne mydło z olejem migdałowym 100g

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw 7 etui coqin do xiaomi redmi note 7

Marka: Atrakcyjne oferty

Dozownik taśmy rapesco rptd500b 500

Marka: Atrakcyjne oferty
Dozownik taśmy rapesco rptd500b 500

Cena: 23,58 zł

Duży dozownik taśmy RAPESCO RPTD500B 500 idealny do codziennych zadań związanych z pakowaniem. Ciężka i gumowana podstawa zapobiega ślizganiu

Sprawdź: dozownik | taśmy | rapesco | rptdb

Robot kuchenny moulinex masterchef gourmet qa502g

Marka: Atrakcyjne oferty
Robot kuchenny moulinex masterchef gourmet qa502g

Cena: 405,69 zł

Urządzenie MOULINEX Masterchef Gourmet QA502G pomoże Ci rozwinąć umiejętności kucharskie i cukiernicze

Krajalnica severin as3915

Marka: Atrakcyjne oferty
Krajalnica severin as3915

Cena: 104,88 zł

Krajalnica elektryczna Severin AS 3915 o mocy 180 W. Posiada solidną, metalową konstrukcję, zapewniającą najwyższą jakość

Sprawdź: krajalnica | severin

Wkład do poszewki dekoracyjnej rellen 60x60 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Wkład do poszewki dekoracyjnej rellen 60x60 cm

Cena: 15,45 zł

Biały wkład do poszewki dekoracyjnej RELLENO w rozmiarze 60x60 cm doskonale spełnia swoją funkcję

Słuchawki bezprzewodowe jbl tune110bt

Marka: Atrakcyjne oferty
Słuchawki bezprzewodowe jbl tune110bt

Cena: 39,84 zł

Słuchawki JBL T110BT łączą się ze smartfonem lub innym urządzaniem za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4

Klawiatura mechaniczna klim domination

Marka: Atrakcyjne oferty
Klawiatura mechaniczna klim domination

Cena: 52,85 zł

Większość mechanicznie podświetlanych klawiatur oferuje kilka efektów świetlnych. Klawiatura Domination jest PRAWDZIWĄ pełną klawiaturą RGB

Frytownica beztłuszczowa princess 182020

Marka: Atrakcyjne oferty

Kabel antenowy kabel direkt rg-6/u coaxial

Marka: Atrakcyjne oferty
Kabel antenowy kabel direkt rg-6u coaxial

Cena: 20,33 zł

Kable antenowe KABEL DIREKT RG-6/U COAXIAL są zaprojektowane tak, aby osiągnąć najlepsze możliwe wartości transmisji w twoim systemie

Sprawdź: kabel | antenowy | direkt | coaxial

Zestaw szklanek relaxdays long 11 szt.

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw szklanek relaxdays long 11 szt.

Cena: 31,71 zł

Wysokie szklanki RELAXDAYS Long o ciekawym kształcie, o dużej pojemności 300 ml. Idealne do lekkich drinków, koktajli czy na wodę

Sprawdź: zestaw | szklanek | relaxdays | long

Komplet do kawy malacasa flora 3 set

Marka: Atrakcyjne oferty
Komplet do kawy malacasa flora 3 set

Cena: 28,46 zł

Piękna kolekcja Flora została stworzona dla osób ceniących sobie wysoką jakość i zarazem elegancję

Sprawdź: komplet | kawy | malacasa | flora

poduszka niemowlaka i starszaka - rose garden

Marka: Atrakcyjne oferty
poduszka niemowlaka i starszaka - rose garden

Cena: 48,77 zł

Duża, płaska poduszka wykonana z dwóch materiałów - naturalnej bawełny i oddychającego misia

bambusowy koc - turkus

Marka: Atrakcyjne oferty
bambusowy koc - turkus

Cena: 117,88 zł

Całoroczny koc w skandynawskim stylu, wykonany z przędzy bambusowej z dodatkiem bawełny

Sprawdź: bambusowy | turkus

mata do zdjęć i zabawy mrb

Marka: Atrakcyjne oferty
mata do zdjęć i zabawy mrb

Cena: 154,46 zł

Dwustronny kocyk-mata, która rośnie razem z dzieckiem

Sprawdź: mata | zdjęć | zabawy

nieprzemakalny podkład na przewijak na przewijak

Marka: Atrakcyjne oferty

bawełniana pościel 100x135 cm - różowe paprocie

Marka: Atrakcyjne oferty

zestaw ręczniczków do twarzy - 100% wiskoza bambus

Marka: Atrakcyjne oferty
zestaw ręczniczków do twarzy - 100 wiskoza bambus

Cena: 32,51 zł

Zestaw ręczników do osuszania twarzy

bambusowy ręcznik z uszkami mrb 130x65 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
bambusowy ręcznik z uszkami mrb 130x65 cm

Cena: 130,07 zł

Zachwycająco miękki ręcznik wykonany z luksusowej frotte bambusowej. Niezwykle chłonny i milutki

Sprawdź: bambusowy | ręcznik | uszkami

książeczka kontrastowa mrb

Marka: Atrakcyjne oferty
książeczka kontrastowa mrb

Cena: 37,39 zł

Kontrastowa książeczka dla najmłodszych dzieci wykonana z 100% bawełny

mrb cutie - zabawka rozwojowa

Marka: Atrakcyjne oferty
mrb cutie - zabawka rozwojowa

Cena: 40,64 zł

Napędzany prawami fizyki i siłą wyobraźni! Niech nie zwiedzie Was jego słodka minka, MRB Cutie to agent do zadań specjalnych

Sprawdź: cutie | zabawka | rozwojowa

drewniany gryzak mrb

Marka: Atrakcyjne oferty
drewniany gryzak mrb

Cena: 32,51 zł

Ekologiczny gryzak z wizerunkiem kultowego MRB wykonany z litego drewna klonowego. W 100% naturalny

Sprawdź: drewniany | gryzak

zawieszka do smoczka i gryzaka mrb

Marka: Atrakcyjne oferty
zawieszka do smoczka i gryzaka mrb

Cena: 32,51 zł

Pluszowa zawieszka z wizerunkiem superbohatera MRB utrzymasmoczek i gryzak zawsze blisko dziecka

Sprawdź: zawieszka | smoczka | gryzaka

oda car - trójkąt

Marka: Atrakcyjne oferty

naturalna gąbka morska - honeycomb

Marka: Atrakcyjne oferty

mamari ośmiorniczka - gryzak z drewna z zawieszką

Marka: Atrakcyjne oferty
mamari ośmiorniczka - gryzak z drewna z zawieszką

Cena: 35,76 zł

Ekologiczny gryzak w kształcie ośmiorniczki z czerwoną zawieszką

baby mr b - kontrastowa grzechotka sensoryczna

Marka: Atrakcyjne oferty

gryzak pomarańcza z zawieszką - gryzole

Marka: Atrakcyjne oferty

oda car - koło

Marka: Atrakcyjne oferty

superzabawka mr b - na kolkę

Marka: Atrakcyjne oferty

kokon dla niemowlaka - zielnik róż

Marka: Atrakcyjne oferty
kokon dla niemowlaka - zielnik róż

Cena: 218,70 zł

Kokon dla maluszka wykonany z naturalnej, przewiewnej przędzy bawełnianej. Rozmiar idealny od urodzenia do mniej więcej roku życia

Sprawdź: kokon | niemowlaka | zielnik

szlafrok / kimono bambusowe - paprocie mięta

Marka: Atrakcyjne oferty
szlafrok kimono bambusowe - paprocie mięta

Cena: 202,44 zł

Niezwykle kobiecy, bambusowy szlafrok w uniwersalnym kroju kimono, który dosłownie pokochasz! Lekki, przewiewny, a przy tym milutki

szlafrok / kimono bambusowe - paprocie róż

Marka: Atrakcyjne oferty
szlafrok kimono bambusowe - paprocie róż

Cena: 202,44 zł

Niezwykle kobiecy, bambusowy szlafrok w uniwersalnym kroju kimono, który dosłownie pokochasz! Lekki, przewiewny, a przy tym milutki

szlafrok / kimono bambusowe - boho szary

Marka: Atrakcyjne oferty
szlafrok kimono bambusowe - boho szary

Cena: 202,44 zł

Niezwykle kobiecy, bambusowy szlafrok w uniwersalnym kroju kimono, który dosłownie pokochasz! Lekki, przewiewny, a przy tym milutki

Sprawdź: szlafrok | kimono | bambusowe | boho | szary

kokon dla niemowlaka - moon garden

Marka: Atrakcyjne oferty
kokon dla niemowlaka - moon garden

Cena: 218,70 zł

Kokon dla maluszka wykonany z naturalnej, przewiewnej przędzy bawełnianej. Rozmiar idealny od urodzenia do mniej więcej roku życia

Sprawdź: kokon | niemowlaka | garden

kokon dla niemowlaka - paprocie róż

Marka: Atrakcyjne oferty
kokon dla niemowlaka - paprocie róż

Cena: 218,70 zł

Kokon dla maluszka wykonany z naturalnej, przewiewnej przędzy bawełnianej. Rozmiar idealny od urodzenia do mniej więcej roku życia

Sprawdź: kokon | niemowlaka | paprocie

szlafrok / kimono bambusowe - boho róż

Marka: Atrakcyjne oferty
szlafrok kimono bambusowe - boho róż

Cena: 202,44 zł

Niezwykle kobiecy, bambusowy szlafrok w uniwersalnym kroju kimono, który dosłownie pokochasz! Lekki, przewiewny, a przy tym milutki

Sprawdź: szlafrok | kimono | bambusowe | boho

poduszeczka bambusowa z falbanką moon garden

Marka: Atrakcyjne oferty
poduszeczka bambusowa z falbanką moon garden

Cena: 40,64 zł

Płaska i bezpieczna dla dzieci poduszeczka z przepiękną falbanką wykonana w 100% z wiskozy bambusowej z silikonowym wypełnieniem

otulacz bambusowy 100x100 cm moon garden

Marka: Atrakcyjne oferty
otulacz bambusowy 100x100 cm moon garden

Cena: 89,42 zł

Przewiewny, oddychający lekki kocyk zapewniający komfort termiczny w upalne dni, wietrzne poranki i chłodne wieczory

Sprawdź: otulacz | bambusowy | garden

muślinowa pieluszka /myjka zielnik niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
muślinowa pieluszka myjka zielnik niebieski

Cena: 16,25 zł

Praktyczna muślinowa pieluszka zapewniająca komfort podczas karmienia, odbijania, mycia czy snu dziecka

otulacz muślinowy 100x100cm zielnik róż

Marka: Atrakcyjne oferty
otulacz muślinowy 100x100cm zielnik róż

Cena: 48,77 zł

Niezbędny w każdej wyprawce lekki otulacz wykonany z muślinu 60% wiskozy bambusowej i 40% bawełny

Sprawdź: otulacz | muślinowy | zielnik

frotka bawełniana - konfetti

Marka: Atrakcyjne oferty
frotka bawełniana - konfetti

Cena: 14,63 zł

Frotka do włosów wykonana w 100% z bawełny. Elastyczna, bardzo rozciągliwa, ale nie tracąca fasonu

Sprawdź: frotka | bawełniana | konfeti

frotka bawełniana - zielnik róż

Marka: Atrakcyjne oferty
frotka bawełniana - zielnik róż

Cena: 14,63 zł

Frotka do włosów wykonana w 100% z bawełny. Elastyczna, bardzo rozciągliwa, ale nie tracąca fasonu

Sprawdź: frotka | bawełniana | zielnik

frotka bawełniana - paprocie róż

Marka: Atrakcyjne oferty
frotka bawełniana - paprocie róż

Cena: 14,63 zł

Frotka do włosów wykonana w 100% z bawełny. Elastyczna, bardzo rozciągliwa, ale nie tracąca fasonu

frotka bawełniana - jeż róż

Marka: Atrakcyjne oferty
frotka bawełniana - jeż róż

Cena: 14,63 zł

Frotka do włosów wykonana w 100% z bawełny. Elastyczna, bardzo rozciągliwa, ale nie tracąca fasonu

Sprawdź: frotka | bawełniana

frotka bawełniana - boho honey

Marka: Atrakcyjne oferty
frotka bawełniana - boho honey

Cena: 14,63 zł

Frotka do włosów wykonana w 100% z bawełny. Elastyczna, bardzo rozciągliwa, ale nie tracąca fasonu

Sprawdź: frotka | bawełniana | boho | honey

rogal do karmienia i spania - wypełnienie

Marka: Atrakcyjne oferty
rogal do karmienia i spania - wypełnienie

Cena: 40,64 zł

Poduszka - rogal idealnie sprawdzi się podczas karmienia maluszka i codziennego relaksu

duży koc bambusowy 120x100 cm - pudrowy róż

Marka: Atrakcyjne oferty
duży koc bambusowy 120x100 cm - pudrowy róż

Cena: 154,46 zł

Duży, całoroczny koc w skandynawskim stylu, wykonany z przędzy bambusowej z dodatkiem bawełny

Sprawdź: duży | bambusowy | pudrowy

żółwiki - pieluszka muślinowa

Marka: Atrakcyjne oferty

poszewka na rogal wzór zielnik róż

Marka: Atrakcyjne oferty
poszewka na rogal wzór zielnik róż

Cena: 48,77 zł

Poszewka na poduszkę-rogala wykonana w 100% z bawełny. Materiał posiada certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex standard 100, w klasie niemowlęcej

Sprawdź: poszewka | rogal | wzór | zielnik

rożek / mata niemowlęca - zielnik niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
rożek mata niemowlęca - zielnik niebieski

Cena: 89,42 zł

Rożek, który zmienia się w matę do zabawy czy też przewijania. Sprawdzi się jako śpiworek w wózku oraz kołderka

rożek / mata niemowlęca - moon garden

Marka: Atrakcyjne oferty
rożek mata niemowlęca - moon garden

Cena: 89,42 zł

Kolekcja moon garden powstała z inspiracji aranżacją ogrodów księżycowych

Sprawdź: rożek | mata | niemowlęca | garden

Toster tefal tt770811 maison

Marka: Atrakcyjne oferty
Toster tefal tt770811 maison

Cena: 104,88 zł

Kompaktowy toster z mocą 1700 W i miejscem na 4 grzanki

Sprawdź: toster | tefal | maison

Zestaw 5 segregatorów clam "total black"

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw 5 segregatorów clam total black

Cena: 31,71 zł

Zestaw 5 segregatorów CLAM \"Total Black\" jest idealny do biura

Sprawdź: zestaw | segregatorów | clam | total | black

Żelazko ze stacją parową rowenta vr8220 powersteam

Marka: Atrakcyjne oferty
Żelazko ze stacją parową rowenta vr8220 powersteam

Cena: 218,70 zł

Jeśli chcesz szybko wyprasować nawet dużą stertę ubrań, żelazko parowe Rowenta to rozwiązanie idealne dla Ciebie

rożek / mata niemowlęca space

Marka: Atrakcyjne oferty
rożek mata niemowlęca space

Cena: 89,42 zł

Rożek, który zmienia się w matę do zabawy czy też przewijania. Sprawdzi się jako śpiworek w wózku oraz kołderka

Sprawdź: rożek | mata | niemowlęca | space

Deska do prasowania vileda carino

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw obiegu zamkniętego miele duw20

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw obiegu zamkniętego miele duw20

Cena: 52,85 zł

Zestaw obiegu zamkniętego MIELE DUW20 la okapów ściennych do przebudowy wyciągów przyściennych, z obiegu otwartego na zamknięty

Dobranoc księżycu

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw 8 półek na dokumenty esselte europost a4

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw 8 półek na dokumenty esselte europost a4

Cena: 20,33 zł

Półki do segregacji dokumentów ESSELTE A4 zapewnią porządek na każdym biurku

Akumulator about batteries nn-nik-l14-st

Marka: Atrakcyjne oferty
Akumulator about batteries nn-nik-l14-st

Cena: 44,72 zł

Nieduży akumulator ABOUT BATTERIES NN-NIK-L14-ST do aparatów NIKON jonowo-litowy o pojemności 1030mAh, dostarczający energii przez długi czas

Sprawdź: akumulator | about | bateries

Składany stolik boulevard 115 x 70 x 72 cm

Marka: Atrakcyjne oferty
Składany stolik boulevard 115 x 70 x 72 cm

Cena: 80,49 zł

Składany stolik Boulevard 115 x 70 x 72 cm idealnie sprawdzi się w ogrodzie czy jako dodatkowy stół podczas imprezy rodzinnej

Sprawdź: składany | stolik | boulevard

Urządzenie wielofunkcyjne hp officejet pro 9020

Marka: Atrakcyjne oferty
Urządzenie wielofunkcyjne hp officejet pro 9020

Cena: 291,87 zł

Rewolucyjna inteligentna drukarka HP OfficeJet Pro 9020– nawet przy druku wysokonakładowym

Halier fortesse szampon do włosów dla kobiet 250ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Halier fortesse szampon do włosów dla kobiet 250ml

Cena: 72,36 zł

Szampon Fortesse marki Halier doskonale uzupełnia pielęgnację włosów słabych, skłonnych do nadmiernego wypadania

Żeliwna patelnia grillowa le creuset signature 201832606

Marka: Atrakcyjne oferty
Żeliwna patelnia grillowa le creuset signature 201832606

Cena: 243,09 zł

Żeliwna patelnia grillowa LE CREUSET Signature. Le Creuset to firma z wieloletnimi tradycjami, która obecnie produkukuje 70% żeliwa na świecie

Czajnik elektryczny arendo 302550

Marka: Atrakcyjne oferty
Czajnik elektryczny arendo 302550

Cena: 23,58 zł

Czajnik elektryczny ARENDO 302550 o mocy 3000 W oraz pojemności 1,7 litra

Sprawdź: czajnik | elektryczny | arendo

Zestaw klawiatura i mysz link lktast06 slim

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw klawiatura i mysz link lktast06 slim

Cena: 28,46 zł

Bezprzewodowy zestaw klawiatury z myszą LINK LKTAST06 Slim. Zestaw wykorzystuje bezprzewodową technologię 2.4 GHz

Sprawdź: zestaw | klawiatura | mysz | link | lktast | slim

Brytfanna lieblings pfanne lp1516-3

Marka: Atrakcyjne oferty
Brytfanna lieblings pfanne lp1516-3

Cena: 121,14 zł

Brytfanna posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku

Sprawdź: brytfana | lieblings | pfane

Kuchenka elektryczna dwupłytowa tristar kp6248

Marka: Atrakcyjne oferty
Kuchenka elektryczna dwupłytowa tristar kp6248

Cena: 39,84 zł

Kuchenka elektryczna Tristar KP-6248 pozwoli Ci przygotowywać jedzenie niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz

Wyciskarka do cytrusów russell hobbs 22760-56

Marka: Atrakcyjne oferty

Ekspres ciśnieniowo-przelewowy delonghi bco260

Marka: Atrakcyjne oferty
Ekspres ciśnieniowo-przelewowy delonghi bco260

Cena: 145,53 zł

Ekspres ciśnieniowy DELONGHI BCO260 stanie się towarzyszem momentów relaksu przygotowując aromatyczną kawę czy pyszne cappuccino

Klawiatura logitech mk710 wireless desktop

Marka: Atrakcyjne oferty
Klawiatura logitech mk710 wireless desktop

Cena: 145,53 zł

Bezprzewodowa klawiatura Logitech MK710 łączy w sobie komfort i wydajność

Zestaw bezprzewodowy logitech mk330 wireless desktop

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw bezprzewodowy logitech mk330 wireless desktop

Cena: 52,85 zł

Zestaw, który zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki 11 klawiszom dostępu oraz myszy przenośnej

Uchwyt na butelki z dozownikami relaxdays 10025722 na 7 butelek

Marka: Atrakcyjne oferty
Uchwyt na butelki z dozownikami relaxdays 10025722 na 7 butelek

Cena: 80,49 zł

Stylowy uchwyt na butelki RELAXDAYS 10025722 na 7 butelek to świetny pomysł na uzupełnienie swojego mini baru

Sofa klematisar 2-osobowa (colourwash shadow)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa klematisar 2-osobowa colourwash shadow

Cena: 1 869,11 zł

Opis Sofa Klematisar 2-Osobowa to połączenie najwyższej klasy naturalnego drewna oraz włoskiej tkaniny

Sofa klematisar 2-osobowa (colourwash navy)

Marka: Atrakcyjne oferty
Sofa klematisar 2-osobowa colourwash navy

Cena: 1 869,11 zł

Opis Sofa Klematisar 2-Osobowa to połączenie najwyższej klasy naturalnego drewna oraz włoskiej tkaniny

Fotel klematisar (colourwash tobacco)

Marka: Atrakcyjne oferty

Kabel zasilający inline c14 16659a 1m

Marka: Atrakcyjne oferty
Kabel zasilający inline c14 16659a 1m

Cena: 12,20 zł

Kabel zasilający C14 16659A niemieckiej marki InLine wydłuża przewody zasilające oraz idealnie nadaje się dla np. UPS, maksymalnie do 10A

Sprawdź: kabel | zasilający | inline

Zestaw filtrów uniwater 67007 claris blue

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw filtrów uniwater 67007 claris blue

Cena: 47,97 zł

Użycie wkładów filtrujących UNIWATER 67007 Claris Blue gwarantuje otrzymanie zawsze świeżej, przefiltrowanej i delikatnej w smaku wody

Sprawdź: zestaw | filtrów | uniwater | claris | blue

Stojak chłodzący do lodówki tristar kb-7926

Marka: Atrakcyjne oferty
Stojak chłodzący do lodówki tristar kb-7926

Cena: 77,24 zł

Stojak Cool Box Tristar KB-7926 zapewnia, że ​​Twój cool box zawsze będzie stabilny i suchy

Pufa klematisar (braveheart navy)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar braveheart navy

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Sprawdź: pufa | klematisar | braveheart | navy

Pufa klematisar (braveheart silver)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar braveheart silver

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Pufa klematisar (braveheart charcoal)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar braveheart charcoal

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Pufa klematisar (braveheart onyx)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar braveheart onyx

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Sprawdź: pufa | klematisar | braveheart | onyx

Pufa klematisar (colourwash cadet)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar colourwash cadet

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Pufa klematisar (colourwash bottle)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar colourwash bottle

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Pufa klematisar (colourwash navy)

Marka: Atrakcyjne oferty
Pufa klematisar colourwash navy

Cena: 446,34 zł

Opis Pufa Klematisar to fantastyczne uzupełnienie tej kolekcji skandynawskich mebli

Sprawdź: pufa | klematisar | colourwash | navy

Grill elektryczny raclette tefal re137812

Marka: Atrakcyjne oferty
Grill elektryczny raclette tefal re137812

Cena: 117,89 zł

Urządzenie do przygotowania naleśników TEFAL RE137812 Crep\'party to świetny wybór dla całej rodziny

Sprawdź: gril | elektryczny | raclete | tefal

Tarcza do ziemniaków bosch mcz1rs1 / pasuje do mcm2

Marka: Atrakcyjne oferty
Tarcza do ziemniaków bosch mcz1rs1 pasuje do mcm2

Cena: 23,58 zł

Tarcza do ziemniaków BOSCH MCZ1RS1 do tarcia surowych ziemniaków na placki lub kluski

Sprawdź: tarcza | ziemniaków | bosch | mczrs | pasuje

Organizer na kapsułki hivenets nespresso 60

Marka: Atrakcyjne oferty
Organizer na kapsułki hivenets nespresso 60

Cena: 39,84 zł

Organizer na kapsułki HIVENETS Nespresso 60 to elegancki sposób na przechowywanie kapsułek Nespresso tuż pod Twoim ekspresem

Deska kuchenna relaxdays 10022156

Marka: Atrakcyjne oferty
Deska kuchenna relaxdays 10022156

Cena: 52,85 zł

Solidnie wykonana deska kuchenna RELAXDAYS 10022156 z wytrzymałego drewna bambusowego to produkt najwyższej jakości

Sprawdź: deska | kuchena | relaxdays

Sofa astrar 2-osobowa (colourwash shadow)

Marka: Atrakcyjne oferty

Sofa astrar 2-osobowa (braveheart navy)

Marka: Atrakcyjne oferty

Sofa astrar 2-osobowa (braveheart pigeon)

Marka: Atrakcyjne oferty

Nalewak do szampana vacu vin champagne saver

Marka: Atrakcyjne oferty
Nalewak do szampana vacu vin champagne saver

Cena: 15,45 zł

Nalewak i zatyczka pozwalająca zachować własności złocistego trunku

Sprawdź: nalewak | szampana | vacu | champagne | saver

Sofa gullris 2-osobowa (braveheart pigeon)

Marka: Atrakcyjne oferty

Klawiatura logitech g213 prodigy

Marka: Atrakcyjne oferty
Klawiatura logitech g213 prodigy

Cena: 80,49 zł

Smukła obudowa klawiatury G213 Prodigy, którą zaprojektowano z myślą o Twoim sposobie grania, jest wytrzymała, precyzyjna i odporna na zalanie

Kosz na pranie rotho flowers 50l

Marka: Atrakcyjne oferty
Kosz na pranie rotho flowers 50l

Cena: 20,33 zł

Pojemny kosz na pranie ROTHO Flowers 50l pomoże Ci łatwo i wygodnie przenieść pranie do pralni lub prosto do rozwieszenia

Sprawdź: kosz | pranie | rotho | flowers

Piłka do futbolu amerykańskiego wilson jr team seattle seahawks

Marka: Atrakcyjne oferty
Piłka do futbolu amerykańskiego wilson jr team seattle seahawks

Cena: 28,46 zł

WILSON JR TEAM Seattle Seahawks to klasyczna piłka do futbolu amerykańskiego w wersji juniorskiej

Davines zestaw - cóż za niezwykłe odkrycie!

Marka: Atrakcyjne oferty
Davines zestaw - cóż za niezwykłe odkrycie

Cena: 97,56 zł

Co cztery maski do włosów, to nie jedna. Spraw sobie prezent na Święta!The Spotligh Circle nada niesamowity blask, The Quick Fix natychmiastowo na

Poduszka na siedzisko aidapt va126w

Marka: Atrakcyjne oferty
Poduszka na siedzisko aidapt va126w

Cena: 44,72 zł

Wnieś trochę komfortu do swojego życia dzięki poduszce do wózków inwalidzkich AIDAPT VA126W

Sprawdź: poduszka | siedzisko | aidapt

Grzejnik kwarcowy cecotec ready warm 7000 quartz

Marka: Atrakcyjne oferty
Grzejnik kwarcowy cecotec ready warm 7000 quartz

Cena: 23,58 zł

CECOTEC Ready Warm 7000 Quartz- wysoka maksymalna moc 1200 W

Uniwersalny zestaw montażowy do drzwi lichtblau 2638

Marka: Atrakcyjne oferty

Polecamy

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony