Wyszukiwarka

Katalog zawiera 295007 produktów

Medycyna coraz bliżej jeszcze szerszego wykorzystania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Dziś leczymy nią nie tylko nowotwory, ale też choroby neurologiczne dzieci i dorosłych

Dokładnie 8 października 1988 r., czyli równo 30 lat temu, prof. Eliane Gluckman wraz ze swoim zespołem dokonała pionierskiego przeszczepienia krwi pępowinowej 5-letniemu choremu na niedokrwistość Fanconiego Mathew Farrow.  Chłopiec został całkowicie wyleczony, a dziś jest cieszącym się życiem dorosłym. Od tego czasu zastosowanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej w ratowaniu życia chorych na nowotwory i schorzenia hematologiczne jest powszechne. Opublikowane badania pokazują również, że mogą mieć zastosowanie w chorobach neurologicznych.

Czy krew pępowinowa może pomóc dziecku od którego została pobrana? Czy jest wykorzystywana w Polsce? Czym się różnią komórki macierzyste krwi pępowinowej od komórek macierzystych sznura? Kiedy za leczenie komórkami macierzystymi się płaci? Czy będzie można wyhodować narządu z komórek macierzystych? 30 rocznica pierwszego przeszczepienia krwi pępowinowej to idealny moment by odpowiedzieć na pytania które elektryzują opinię publiczną. O odpowiedzi na te pytania poprosiliśmy ekspertów:  
prof. Krzysztofa Kałwaka
z Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii
i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, dr hab. Magdalenę Chrościńską – Krawczyk z Kliniki Neurologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, Pawła Kwiatkowskiego - prezesa Fundacji „Komórki Życia – Komórki Nadziei” oraz lek. med. Tomasza Barana z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Komórki macierzyste to pierwotne i niewyspecjalizowane jeszcze komórki charakteryzujące się wysoką zdolnością do samoodnawiania i różnicowania. W medycynie pozyskiwane są ze  szpiku kostnego, krwi obwodowej oraz tkanek popłodu: krwi pępowinowej i sznura pępowiny.  Stosowane są od ponad 30 lat w leczeniu ciężkich chorób hematologicznych i onkologicznych, zarówno dla dawcy od którego zostały pobrane jak i dla jego rodziny, lub osób niespokrewnionych (w zależności od wskazania). W roku 2017 opublikowano wyniki badań nad zastosowaniem komórek macierzystych krwi pępowinowej w leczeniu autyzmu oraz mózgowego porażenia dziecięcego. Ich wyniki pokazują, że zastosowanie własnej krwi pępowinowej może przynieść korzystne efekty kliniczne.

– Komórki macierzyste pochodzące ze sznura pępowinowego i krwi pępowinowej zaskakują swoją uniwersalnością. Wykazują bardzo dużą skuteczność, a przy tym nie wymagają pełnej zgodności materiału w układzie HLA – nie musimy już szukać dawcy w pełni zgodnego, wystarczy zaledwie 60 proc. zgodności. Już dziś wiemy, że  możemy je wykorzystywać w leczeniu tak wielu chorób oraz to, że nie wiemy jeszcze wszystkiego, o ich zdolnościach – mówił prof. Krzysztof Kałwak. – My lekarze obecnie czekamy na możliwość naprawdę pełnego wykorzystania możliwości i potencjału drzemiącego w krwi pępowinowej. Te komórki – oprócz tego, że dzięki swojej prymitywności są tak bardzo uniwersalne – mają jeszcze dużą dawkę bardzo cennych substancji o działaniu immunomodulującym. Oznacza to, że podane np. dziecku z autyzmem potrafią znacznie złagodzić stan zapalny w centralnym ośrodku nerwowym. Czyli złagodzić objawy choroby – zwiększyć koncentrację, uspokoić, zmniejszyć napięcie mięśniowe.

Zdaniem prof. Kałwaka w najbliższej przyszłości komórki macierzyste z krwi i sznura pępowinowego znajdą szerokie zastosowanie w leczeniu dorosłych. Już dziś znane są przypadki satysfakcjonujących terapii osób z udarem niedokrwiennym czy po przebytym zawale serca.

– W leczeniu chorób neurologicznych dzieci bardzo istotny jest wiek pacjenta – im młodsze dziecko, tym lepsze efekty terapii. Nie możemy się jednak łudzić, że wyleczymy całkowicie porażenie dziecięce czy autyzm. Podanie komórek macierzystych (z krwi pępowinowej lub ze sznura pępowiny) ma na celu polepszenie jakości życia i zniwelowanie objawów. I proszę mi wierzyć, że w przypadku naszych pacjentów nawet pozornie drobna zmiana to wielki krok na przód dla chorego i jego rodziny. Te „drobiazgi”, które uzyskujemy czasem już pod dwóch podaniach oznaczają np. wielkie postępy w rehabilitacji, zmniejszenie napięcia mięśniowego, poprawę widzenia, mowy czy koncentracji. To bardzo wiele – mówi dr hab. Magdalena Chrościńska-Krawczyk.

Terapia komórkami macierzystymi w chorobach neurologicznych realizowana jest w ramach procedury medycznego eksperymentu leczniczego, a co za tym idzie nie jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Powoduje to istotne ograniczenie dostępu do terapii dla dzieci, które nie mają zabezpieczonej krwi pępowinowej przy porodzie. Póki co z pomocą w finansowaniu terapii przychodzi Fundacja „Komórki Życia - Komórki Nadziei”.

­- Naszym zadaniem jest ułatwianie chorym dotarcie do potrzebnej im terapii. Większość
z nich to osoby, które nie mają własnej krwi pępowinowej – oczywiście gdyby ją miały cała procedura trwała by dużo krócej i byłaby bezkosztowa, ale tak jest rzadko. Naszym celem jest umożliwianie chorym dzieciom i ich rodzinom leczenie w Polsce oraz informowanie ich
o możliwościach i ośrodkach, które przeprowadzają takie terapie. To nasz priorytet, bowiem leczenie w kraju jest skuteczne, a skuteczność tą potwierdzają również historie naszych podopiecznych, ale też tańsze i przede wszystkim – mniej stresujące dla dziecka i jego rodziców. A akurat bark stresu jest czynnikiem kluczowym w zdrowieniu –
mówi Paweł Kwiatkowski, prezes Fundacji „Komórki życia – Komórki Nadziei”.

- Jedną z najpowszechniejszych obaw związaną z bankowaniem krwi pępowinowej jest ta, że przecież tej krwi jest mało i wystarczy jej jedynie na ewentualną terapię dla małego dziecka. Obecnie te obawy są nieuzasadnione. Już dziś potrafimy namnażać komórki macierzyste, a dosłownie „tuż za rogiem” jest i pewnie w przyszłym roku zostanie dopuszczona do zastosowania klinicznego będzie przynajmniej jedna technologia przyspieszająca i usprawniająca ten proces. To oznacza, że zbankowana krew bez problemu – i bez utraty jej wartości – wystarczy dla dorosłego człowieka. I to nie są marzenia – to jest nasza najbliższa przyszłość -  mówi dr Tomasz Baran z Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Bankowanie krwi pępowinowej daje możliwość zabezpieczenia komórek macierzystych na przyszłość. Zdaniem Pawła Kwiatkowskiego gwarantem tej przyszłości są nasi lekarze i badacze – zadaniem władz i organizacji, takich jak kierowana przez niego Fundacja – jest zapewnianie im wsparcia i motywacji, dzięki którym nie będą bali się podejmować śmiałych i pionierskich działań. I będą tworzyć tak przełomowe terapie, jak prof. Eliane Gluckman.

O PBKM

Polski Bank Komórek Macierzystych przewodzi międzynarodowej Grupie Famicord zarządzającej bankami komórek macierzystych zlokalizowanymi na terenie Europy. Biorąc pod uwagę liczbę nowo pozyskiwanych próbek Grupa jest zdecydowanie największym bankiem w Europie z ponad 20% udziałem w rynku. Na koniec pierwszego półrocza 2018 roku Grupa przechowywała 169 tys. próbek krwi pępowinowej lub tkanek. Głównym obszarem działalności PBKM jest pozyskiwanie, przetwarzanie i długotrwałe przechowywanie komórek macierzystych pochodzących z krwi pępowinowej i innych tkanek popłodowych na zlecenie rodziców (bankowanie rodzinne). Celem bankowania jest zapewnienie bezpieczeństwa rodziny na wypadek wystąpienia ciężkiej choroby wymagającej przeszczepienia komórek macierzystych u dawcy lub członków jego najbliższej rodziny.

Dodatkowo Grupa inwestuje w rozwój usług w zakresie wytwarzania produktów leczniczych terapii zaawansowanej (ATMP), uważanych za jeden z najważniejszych kierunków rozwoju medycyny.

Dotychczas komórki macierzyste z PBKM zostały wydane do leczenia ok. 2000 pacjentów na całym świecie.

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Na sezon 2021 roku

Świecznik wys. 47 cm piedra blomus b65095

Marka: Atrakcyjne oferty

Aco como-pro-a4 panel podtynk 4-lokatorski - możliwość montażu - zadzwoń: 34 333 57 04 - 37 sklepów w całej polsce

Marka: Atrakcyjne oferty

Knock nocky sp3370303

Marka: Atrakcyjne oferty

Knock nocky sp3274202

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkurzacz bezprzewodowy 2w1 aeg eco ergorapido cx7-2-45bm

Marka: Atrakcyjne oferty

Ekspres przelewowy grundig km6330

Marka: Atrakcyjne oferty
Ekspres przelewowy grundig km6330

Ekspres przelewowy GRUNDIG KM6330 o eleganckim wyglądzie. Prosty w obsłudze urządzenie zaparzy jednorazowo aż 12 filiżanek kawy

Odkurzacz bezprzewodowy kalorik s1705

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz bezprzewodowy kalorik s1705

Akumulatorowy odkurzacz 2-w-1, który można łatwo przełączać między odkurzaczem stojącym a ręcznym

Klocki loz mini sklep z zabawkami 414 el. 6435

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini sklep z zabawkami 414 el. 6435

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Wieszak justo, matowy blomus b63260

Marka: Atrakcyjne oferty
Wieszak justo, matowy blomus b63260

Nowoczesna elegancja, estetyczny kształt i wykonanie

Klocki loz mini kosmetyczka 371 el. 6299

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini kosmetyczka 371 el. 6299

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Odkurzacz workowy bosch bgl3a209

Marka: Atrakcyjne oferty

Szary oversizowy sweter wykonany angielskim ściegiem

Marka: Atrakcyjne oferty

Trefl gra trefliki poznaja pory roku 8394 nn

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw pojemników na cukier i śmietankę macchiato blomus b63510

Marka: Atrakcyjne oferty

Odkurzacz bezworkowy rowenta ro6984 ea x-trem power cyclonic

Marka: Atrakcyjne oferty

Strand s716usvbvp

Marka: Atrakcyjne oferty

Klocki loz mini restauracja 333 el. 6077

Marka: Atrakcyjne oferty
Klocki loz mini restauracja 333 el. 6077

Klocki LOZ® to fantastyczna zabawa na wiele godzin

Karafka z dekanterem blomus b63482

Marka: Atrakcyjne oferty
Karafka z dekanterem blomus b63482

Oryginalny pomysł na prezent dla smakoszy win i niebanalna ozdoba każdego stołu

Niszczarka hsm securio b35 0,78 x 11 mm + syst. automatycznego oliwienia

Marka: Atrakcyjne oferty

Podwójny wieszak vasco, matowy blomus b63261

Marka: Atrakcyjne oferty
Podwójny wieszak vasco, matowy blomus b63261

Nowoczesna elegancja, estetyczny kształt i wykonanie

Strand s716usbbmb

Marka: Atrakcyjne oferty

Tapeta szare pasy

Marka: Atrakcyjne oferty

Smoczek marble grey

Marka: Atrakcyjne oferty
Smoczek marble grey

| Wysokiej jakości silikonowy smoczek szwedzkiej firmy Elodie Details. Z bardzo delikatnym, marmurkowym wzorem

Sprawdź: smoczek marble grey

Zegar śr. 40 cm era, biały blomus b63211

Marka: Atrakcyjne oferty
Zegar śr. 40 cm era, biały blomus b63211

Idealne połączenie elegancji, klasyki i funkcjonalności

Sprawdź: zegar biały blomus

bluza z komino - kapturem flamingi na szmaragdzie 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem flamingi na szmaragdzie 116122

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem flamingi na szmaragdzie 80/86

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem flamingi na szmaragdzie 8086

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

Multi pack 240 caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Trec multi pack 36 - 120caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Ściereczki kuchenne (2 szt.) winter bakery delight villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Ściereczki kuchenne 2 szt. winter bakery delight villeroy  boch

• Komplet ściereczek kuchennych (2 szt.). • Świąteczna kolorystyka. • Wykonane z bawełny. • Wymiary: 50 x 70 cm (szer. x dł.)

Zestaw do przypraw solniczka i pieprzniczka president line (3 elementy)

Marka: Atrakcyjne oferty

Koszulka męska under armour unstoppable move tee

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo fragranced body mist perfumowana mgiełka do ciała 100 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Mr.p drewniany model puzzle 3d labirynt 0281

Marka: Atrakcyjne oferty
Mr.p drewniany model puzzle 3d labirynt 0281

Do złożenia tego modelu nie jest potrzebny żaden klej!Wszystkie elementy zostały laserowo przycięte

Naszyjnik z reniferem /832/

Marka: Atrakcyjne oferty
Naszyjnik z reniferem 832

Elegancki, delikatny naszyjnik ze srebra próby 925 pozłacanego 24-karatowym złotem

Naszyjnik z reniferem /863/

Marka: Atrakcyjne oferty
Naszyjnik z reniferem 863

Elegancki delikatny naszyjnik ze srebra próby 925. Naszyjnik został wykonany z łańcuszka oraz zawieszki w kształcie renifera

bluza z komino - kapturem flamingi na szmaragdzie 62/68

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem flamingi na szmaragdzie 6268

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem kaszubska 122/128

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem kaszubska 122128

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

Trec bcaa g-force - 90caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp chela-cynk - 30caps

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp chela-cynk - 30caps

Cynk jest mikroelementem odpowiadającym za prawidłową pracę hormonów płciowych, witalność, sprawność fizyczną oraz potencję seksualną

Sprawdź: olimp chela cynk caps

Olimp chela ferr bio complex - 30caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp zma - 120caps

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp zma - 120caps

OLIMP ZMA jest preparatem zawierającym aktywny układ chelatowanych aminokwasami pierwiastków (cynku i magnezu) oraz witaminy B6

Sprawdź: olimp caps

Miseczka w pierniki winter bakery delight villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Miseczka w pierniki winter bakery delight villeroy  boch

• Miseczka na przekąski, ciastka i dodatki do potraw. • Ozdobny, świąteczny motyw - pierniczki. • Wykonana z porcelany Premium

paulas choice resist pure radiance skin brightening treatment serum redukujące przebarwienia 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo hydrating dry oil nawilżający suchy olejek 100 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Grill elektryczny 3w1 russell hobbs 17888-56

Marka: Atrakcyjne oferty

Naszyjnik z rozetą /829/

Marka: Atrakcyjne oferty
Naszyjnik z rozetą 829

Elegancki, delikatny naszyjnik ze srebra próby 925 pozłacanego 24-karatowym złotem

Sprawdź: naszyjnik rozetą

Naszyjnik z rozetą /620/

Marka: Atrakcyjne oferty
Naszyjnik z rozetą 620

Elegancki delikatny naszyjnik ze srebra próby 925. Naszyjnik został wykonany z łańcuszka oraz zawieszki w kształcie rozety

Sprawdź: naszyjnik rozetą

Bransoletka z różowego kwarcu /1775/

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp gold glucosamine 1000 60 caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Trec bcaa g-force - 180caps

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza z komino - kapturem kaszubska 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem kaszubska 104110

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

paulas choice resist intensive wrinkle-repair retinol serum serum przeciwstarzeniowe z retinolem 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Opaska do włosów turban pin up węzeł czarna

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp argi power 30 caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp aakg 1250 extreme mega caps 120

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp aakg 1250 extreme mega caps 120

Po raz pierwszy na rynku, najwyższej jakości AAKG w zawrotnie wysokiej,niespotykanej dotąd dawce 1250 mg w jednej kapsułce MEGA CAPS

bluza z komino - kapturem jeże 122/128

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem jeże 122128

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem jeże 110/116

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem jeże 110116

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

Bransoletka z kaczuszką /1740/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z kaczuszką 1740

Elegancka, delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie kaczuszki (14 mm)

Beta alanine carno rush mt - 80tabs

Marka: Atrakcyjne oferty
Beta alanine carno rush mt - 80tabs

Beta-alanine Carno Rush Mega Tabs to produkt zawierający beta-alaninę i L-histydynę

Olimp anabolic amino 9000 mt - 300tabs

Marka: Atrakcyjne oferty

Tortownica / forma do pieczenia tortu snb z tuleją okrągła 24 cm

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza z komino - kapturem jeże 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem jeże 104110

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem jeże 80/86

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem jeże 8086

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem jeże 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem jeże 6874

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

thalgo salt flake scrub peeling do ciała z płatkami soli

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw bransoletek z onyksu i tygrysiego oka /1725/

Marka: Atrakcyjne oferty
Zestaw bransoletek z onyksu i tygrysiego oka 1725

Zestaw bransoletek z kamieni naturalnych. Bransoletki zostały wykonane z fasetowanego onyksu (8 mm) i tygrysiego oka na gumce jubilerskiej

Olimp anabolic amino 5500 mc - 30caps

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy śpiące liski na szarym 122/128

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy śpiące liski na szarym 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

baggy śpiące liski na szarym 110/116

Marka: Atrakcyjne oferty

Miska płaska lave bleu (niebieska) like villeroy & boch

Marka: Atrakcyjne oferty
Miska płaska lave bleu niebieska like villeroy  boch

• Duża, płaska miska z kolekcji Lave bleu serii Like od Villeroy & Boch. • Charakterystyczne nierówne brzegi - każda miska jest inna

Kolczyki srebrne pozłacane owalne

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z onyksu i tygrysiego oka /1714/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z onyksu i tygrysiego oka 1714

Modna bransoletka z kamieni naturalnych. Bransoletka została wykonana z fasetowanego onyksu (8 mm) i tygrysiego oka na gumce jubilerskiej

Gyeon q2m clay coarse – twarda glinka do oczyszczania lakieru 100g

Marka: Atrakcyjne oferty
Gyeon q2m clay coarse – twarda glinka do oczyszczania lakieru 100g

Gyeon Q2M Clay Coarse – to twarda glinka do usuwania najmocniej przywartych zanieczyszczeń z lakieru m.in

Olimp l carnitine 3000 extreme shot 25ml

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp l carnitine 3000 extreme shot 25ml

L-Carnitine 3000 Extreme Shot to mega dawka l-karnityny o wysokiej przyswajalności w wygodnej ampułce

Trec max carb - 1000g

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo prodige des oceans mask intensywna maska 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

paulas choice resist advanced replenishing toner skin remodeling complex tonik wygładzający do skóry dojrzałej 118 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Trefl puzzle 30 być księżniczką 2675 nn

Marka: Atrakcyjne oferty

bluza z komino - kapturem dinozaury 128/134

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem dinozaury 128134

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem dinozaury 122/128

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem dinozaury 122128

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

Olimp pas treningowy - competition

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp pas treningowy - competition

Competition belt to wysokiej jakości pas treningowy marki Olimp

Olimp bcaa xplode 500 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp bcaa xplode 500 g

BCAA Xplode od Olimp to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą dodatkowo zadbać o kondycję swoich mięśni

Sprawdź: olimp xplode

paulas choice moisture boost daily restoring complex with spf30 krem nawilżający dla skóry suchej spf 30 60 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Brelok do kluczy dion philippi

Marka: Atrakcyjne oferty
Brelok do kluczy dion philippi

• Elegancki, bez niepotrzebnych zdobień breloczek do kluczy. • Ułatwia znalezienie kluczy. • Możesz go przypiąć do torebki

Trefl puzzle 30 drużyna super szpiegów 2736 nn

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z hantlem /1738/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z hantlem 1738

Elegancka, delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie hantla (16 mm)

Okulary przeciwsłoneczne męskie polaryzacyjne tr90

Marka: Atrakcyjne oferty
Okulary przeciwsłoneczne męskie polaryzacyjne tr90

Polarized Sun Glasses Color- Gloss black/Gray Material- TR90+metal Lens:TAC1

Trec max carb - 1000g

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp bcaa xplode 500 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp bcaa xplode 500 g

BCAA Xplode od Olimp to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą dodatkowo zadbać o kondycję swoich mięśni

Sprawdź: olimp xplode

paulas choice hydralight one step face cleanser żel oczyszczający do twarzy 237 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
paulas choice hydralight one step face cleanser żel oczyszczający do twarzy 237 ml

Delikatny żel oczyszczający do twarzy, doskonale usuwający zanieczyszczenia bez podrażniania skóry

paulas choice clinical ultra-rich soothing body butter odżywcze masło do ciała z masłem shea 113 g

Marka: Atrakcyjne oferty
paulas choice clinical ultra-rich soothing body butter odżywcze masło do ciała z masłem shea 113 g

Nawilż swoją spragnioną skórę z naszym odżywczym, bogatym w emolienty masłem do ciała

Pojemnik na ocet i oliwę orbit 2.0 xddesign

Marka: Atrakcyjne oferty
Pojemnik na ocet i oliwę orbit 2.0 xddesign

Pojemnik na ocet i oliwę ORBIT 2.0 XDdesign to nowoczesna propozycja do każdej kuchni

Słoik z tarką spiralną do warzyw (1 l) kilner

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z onyksu i muszli /1707/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z onyksu i muszli 1707

Modna bransoletka z kamieni naturalnych. Bransoletka została wykonana z onyksu i muszli (10 mm) na gumce jubilerskiej

Bransoletka z granatu i ametystu /1752/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z granatu i ametystu 1752

Modna bransoletka z kamieni naturalnych. Bransoletka została wykonana z fasetowanego granatu (8 mm) i ametystu na gumce jubilerskiej

bluza z komino - kapturem dinozaury 68/74

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem dinozaury 6874

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem dinozaury 62/68

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem dinozaury 6268

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem cepelia 122/128

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem cepelia 122128

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem cepelia 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem cepelia 116122

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

Olimp bcaa xplode 500 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp bcaa xplode 500 g

BCAA Xplode od Olimp to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą dodatkowo zadbać o kondycję swoich mięśni

Sprawdź: olimp xplode

Bcaa xplode [ 1000g ] - olimp

Marka: Atrakcyjne oferty
Bcaa xplode  1000g  - olimp

BCAA Xplode od Olimp to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą dodatkowo zadbać o kondycję swoich mięśni

Sprawdź: xplode olimp

Olimp bcaa xplode 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp bcaa xplode 1000 g

BCAA Xplode od Olimp to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą dodatkowo zadbać o kondycję swoich mięśni

Sprawdź: olimp xplode

Olimp bcaa xplode 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp bcaa xplode 1000 g

BCAA Xplode od Olimp to produkt stworzony z myślą o sportowcach, którzy chcą dodatkowo zadbać o kondycję swoich mięśni

Sprawdź: olimp xplode

Widelec obiadowy altom design future new, komplet 3 widelców

Marka: Atrakcyjne oferty

Trefl puzzle 15 ramkowe mickey na wsi 3536 nn

Marka: Atrakcyjne oferty

Trefl puzzle 3w1 magiczna opowieść 8538 nn

Marka: Atrakcyjne oferty
Trefl puzzle 3w1 magiczna opowieść 8538 nn

Puzzle składające się z 3 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich miłośnikach psów

Bransoletka z serotoniną /1761/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z serotoniną 1761

Elegancka delikatna bransoletka z symbolem chemicznym serotoniny. Bransoletka została w całości wykonana ze srebra próby 925

Bransoletka z nieskończonością /1729/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z nieskończonością 1729

Elegancka, delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie symbolu nieskończoności z kryształkiem Swarovski (16 mm)

Kurtka męska under armour down hooded jkt

Marka: Atrakcyjne oferty

paulas choice clinical kp treatment cloths chusteczki wygładzająco - nawilżające do ciała 10 szt

Marka: Atrakcyjne oferty

paulas choice clinical instant calm advanced redness relief kuracja łagodząca do skóry wrażliwej i naczyniowej 118 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

paulas choice clinical 1% retinol treatment kuracja przeciwstarzeniowa 1% retinolu 30 ml

Marka: Atrakcyjne oferty
paulas choice clinical 1 retinol treatment kuracja przeciwstarzeniowa 1 retinolu 30 ml

Będziesz zaskoczona o ile młodziej i promienniej będzie wyglądała Twoja skóra

Mini termos obiadowy (zielony) hot&cold migo aladdin

Marka: Atrakcyjne oferty
Mini termos obiadowy zielony hotcold migo aladdin

Mini termos obiadowy, zielony, Hot&Cold Migo marki Aladdin przyda się zarówno dorosłym, jak i dzieciom

Trefl gra chińczyk rodzina treflików 6796 nn

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z psią łapką /1739/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z psią łapką 1739

Elegancka, delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie psiej łapki (12 mm)

Bransoletka z psią łapką /1770/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z psią łapką 1770

Elegancka delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie psiej łapki 12 m. Bransoletka została w całości wykonana ze srebra próby 925

Bransoletka z aniołkiem /1736/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z aniołkiem 1736

Elegancka, delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie aniołka (15 mm)

Bransoletka z aniołkiem /1773/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z aniołkiem 1773

Elegancka delikatna bransoletka z zawieszką w kształcie aniołka 15 m. Bransoletka została w całości wykonana ze srebra próby 925

bluza z komino - kapturem cepelia 110/116

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem cepelia 110116

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza z komino - kapturem cepelia 104/110

Marka: Atrakcyjne oferty
bluza z komino - kapturem cepelia 104110

Bluza z komino - kapturem Mamaiti to nasz bestseller. Komin wygląda oryginalnie, ale nie tylko o to tu chodzi

bluza dresowa cepelia ciemna 116/122

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp creatine xplode - 500g

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp dextrex juice 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp dextrex juice 1000 g

Dextrex Juice® od firmy Olimp to kompleks farmaceutycznej dekstrozy, mikronizowanej tauryny wraz ze sporym dodatkiem magnezu

Sprawdź: olimp dextrex juice

Olimp dextrex juice 1000 g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp dextrex juice 1000 g

Dextrex Juice® od firmy Olimp to kompleks farmaceutycznej dekstrozy, mikronizowanej tauryny wraz ze sporym dodatkiem magnezu

Sprawdź: olimp dextrex juice

Scitec super guarana - 100tabs

Marka: Atrakcyjne oferty

Pojemnik na sól p-swing skeppshult (0072)

Marka: Atrakcyjne oferty

Narożna półka pod prysznic flex gel-lock™ (biała) umbra

Marka: Atrakcyjne oferty
Narożna półka pod prysznic flex gel-lock™ biała umbra

Narożna półka pod prysznic Flex GEL-LOCK™ marki Umbra została wykonana z plastiku w kolorze białym

Wieszak ścienny buddy umbra (czarny)

Marka: Atrakcyjne oferty
Wieszak ścienny buddy umbra czarny

Buddy marki Umbra to zestaw 3 wieszaków w kształcie postaci. Trzy sympatyczne ludziki wyglądają jakby wspinały się po ścianie

Trefl gra warcaby młynek trefliki 9209 nn

Marka: Atrakcyjne oferty

Bransoletka z chryzokoli /1701/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z chryzokoli 1701

Modna bransoletka z kamieni naturalnych. Bransoletka została wykonana z kamienia chryzokola (10 mm) na gumce jubilerskiej

Bransoletka z agatu /1748/

Marka: Atrakcyjne oferty
Bransoletka z agatu 1748

Modna bransoletka z kamieni naturalnych. Bransoletka została wykonana z agatu (10 mm) na gumce jubilerskiej. Wykończenie srebrem próby 925

Sprawdź: bransoletka agatu

bluza dresowa cepelia ciemna 92/98

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo sleeping cream night time recovery regenerujący krem nocny krem-marzenie 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo hydra-marine 24h eye fluid ultra nawilżający fluid na okolicę oczu 15 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

thalgo redensifying rich cream bogaty krem przywracający gęstość skórze 50 ml

Marka: Atrakcyjne oferty

Scitec caffeine - 100caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Scitec selenium - 100tabs

Marka: Atrakcyjne oferty

Olimp dextrex juice - 1000g

Marka: Atrakcyjne oferty
Olimp dextrex juice - 1000g

Dextrex Juice® od firmy Olimp to kompleks farmaceutycznej dekstrozy, mikronizowanej tauryny wraz ze sporym dodatkiem magnezu

Sprawdź: olimp dextrex juice

Scitec tryptophan - 60caps

Marka: Atrakcyjne oferty

Koc rozgrzewający beurer hd75

Marka: Atrakcyjne oferty
Koc rozgrzewający beurer hd75

Koc rozgrzewający BEURER HD75 będzie się szczególnie przydatny w chłodne zimowe wieczory. Istnieje możliwość 6 ustawień temperatury

Odkurzacz bezprzewodowy proscenic p8 plus

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz bezprzewodowy proscenic p8 plus

Odkurzacz bezprzewodowy PROSCENIC P8 Plus 2w1 może być używany zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i po zdjęciu rury odkurzacz ręczny

Odkurzacz bezprzewodowy muzili h20-120

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz bezprzewodowy muzili h20-120

Odkurzacz bezprzewodowy MUZILI H20-120 może być używany zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i po zdjęciu rury odkurzacz ręczny

Etui alogy luxury apple iphone x xs błyszczące niebieskie + szkło

Marka: Atrakcyjne oferty
Etui alogy luxury apple iphone x xs błyszczące niebieskie + szkło

Etui Alogy luxury Apple iPhone X błyszczące zapewnia niezwykłe efekty wizualne

Zegar śr. 24 cm era, biały blomus b63209

Marka: Atrakcyjne oferty
Zegar śr. 24 cm era, biały blomus b63209

Idealne połączenie elegancji, klasyki i funkcjonalności

Sprawdź: zegar biały blomus

Zegar śr. 30 cm era, czarny blomus b63213

Marka: Atrakcyjne oferty
Zegar śr. 30 cm era, czarny blomus b63213

Idealne połączenie elegancji, klasyki i funkcjonalności

Sprawdź: zegar czarny blomus

Trzewiki damskie ser tr718 cza

Marka: Atrakcyjne oferty
Trzewiki damskie ser tr718 cza

kolor: CZARNYwierzch: SKÓRA EKOLOGICZNApodszewka: KOC OBUWNICZYwkładka: KOC OBUWNICZYwysokość obcasa: 4 cmwysokość cholewki: 13

Sprawdź: trzewiki damskie

Botki damskie ser bt703 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie ser bt613 czar

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie ser bt508 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie ser bt155 oliw

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie ser bt155 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Półbuty damskie rie 537c cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 914/o cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 883/0 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 853/n cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 680/n gra

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 20782 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 19655 beż

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie nes 18450 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie lan 39c534 cza

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki damskie lan 39c534 cza

kolor: CZARNYwierzch: SKÓRA NATURALNApodszewka: KOC OBUWNICZYwkładka: KOC OBUWNICZYwysokość obcasa: 8 cmwysokość cholewki: 9

Sprawdź: botki damskie

Botki damskie jez bt5220 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie jez asa90 bor

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie jez asa62. czer

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie jez 9bt35 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie jez 1916 czer

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki damskie jez 1916 czer

kolor: BRĄZOWYwierzch: SKÓRA EKOLOGICZNA ZAMSZOWApodszewka: KOC OBUWNICZYwkładka: KOC OBUWNICZYwysokość obcasa: 7

Sprawdź: botki damskie czer

Botki damskie jes sa57-3 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie jes da31-10 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie jan 25383 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie gre 880 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie gre 614 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

Botki damskie gre 607 cza

Marka: Atrakcyjne oferty

"bulwar montmartre w pochmurny poranek" - camille pissarro ; obraz - reprodukcja

Marka: Atrakcyjne oferty

Popielniczka patty, matowa blomus b68236

Marka: Atrakcyjne oferty
Popielniczka patty, matowa blomus b68236

 Idealne rozwiązanie dla palących wśród niepalących

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw białe 001 220 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw białe 001 220 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw białe 001 160 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw białe 001 160 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw kremowe 008 180 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw kremowe 008 180 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw kremowe 008 160 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw kremowe 008 160 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw kremowe 008 100 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw kremowe 008 100 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw jasnoszary (006) 220 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką  bielbaw jasnoszary  006 220 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw jasnoszary (006) 100 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką  bielbaw jasnoszary  006 100 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw niebieskie (011) 100 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw niebieskie 011 100 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw beżowe 007 140 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw beżowe 007 140 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw beżowe 007 120 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw beżowe 007 120 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw beżowe 007 100 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw beżowe 007 100 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw cappucino 015 220 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw cappucino 015 220 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw cappucino 015 140 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw cappucino 015 140 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło jersey z gumką bielbaw cappucino 015 100 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło jersey z gumką bielbaw cappucino 015 100 x 200

Prześcieradło Jersey firmy Bielbaw. Propozycja dla ceniących wygodę i jakość. Bardzo miły w dotyku materiał

Prześcieradło frotte z gumką bielbaw beżowe 180 x 200

Marka: Atrakcyjne oferty
Prześcieradło frotte z gumką bielbaw beżowe 180 x 200

Prześcieradło frotte z gumką w rozmiarze 220x200 cm. Cechy produktu: wysoka jakość, gwarantowana przez Bielbaw

Odkurzacz workowy hoover telios plus te80pet 011

Marka: Atrakcyjne oferty
Odkurzacz workowy hoover telios plus te80pet 011

Odkurzacz workowy Hoover TELIOS PLUS TE80PET 011 zapewnia nieuciążliwe i skuteczne odkurzanie każdego rodzaju powierzchni

Mokasyny lesta 4198 granatowy

Marka: Atrakcyjne oferty

Szkło hartowane spigen sgp apple iphone x/ xs/ 11 pro glas.tr slim

Marka: Atrakcyjne oferty
Szkło hartowane spigen sgp apple iphone x xs 11 pro glas.tr slim

Szkło hartowane Spigen SGP Apple iPhone X/ XS/ 11 Pro Glas.tR Slim to najwyższej jakości szkło ochronne na ekran naszego urządzenia

Zestaw do kawy / espresso dla 6 osób porcelana mariapaula biała

Marka: Atrakcyjne oferty

Półbuty helios 327 czarny

Marka: Atrakcyjne oferty
Półbuty helios 327 czarny

Cholewka: licowa skóra naturalnaWnętrze obuwia: skóra naturalnaPodeszwa: guma typu TRWysokość koturny: ok

Talerz / deska do pizzy, serów, wędlin obrotowa 35 cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Ekspres przelewowy russell hobbs 23370-56

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui na telefon baseus touchable case iphone x/xs z dotykowym ekranem black

Marka: Atrakcyjne oferty

Grill elektryczny severin kg2397

Marka: Atrakcyjne oferty
Grill elektryczny severin kg2397

Grill elektryczny SEVERIN KG2397 o mocy 2200W, pozwala w szybki sposób przyrządzić całą gamę potraw - zdrowych i beztłuszczowych

Baseus uchwyt magnetyczny samochodowy 360° na kokpit srebrny

Marka: Atrakcyjne oferty
Baseus uchwyt magnetyczny samochodowy 360° na kokpit srebrny

Baseus uchwyt magnetyczny samochodowy jest komfortowy, uniwersalny i stylowy

Naczynie do zapiekania porcelitowe prostokątne altom design 26 cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui obrotowe 360° do huawei mediapad t3 10 9.6'' zielone

Marka: Atrakcyjne oferty
Etui obrotowe 360° do huawei mediapad t3 10 9.6 zielone

Etui Obrotowe 360° do Huawei MediaPad T3 10 9.6\'\' zapewni najwyższą jakość ochrony

Ekspres przelewowy russell hobbs 23241-56

Marka: Atrakcyjne oferty

Zestaw do bulionu dla 6 osób porcelana mariapaula biała

Marka: Atrakcyjne oferty

Popielniczka mary, matowa blomus b68250

Marka: Atrakcyjne oferty

Etui alogy luxury apple iphone 7/8/se 2020 błyszczące niebieskie +szkło

Marka: Atrakcyjne oferty
Etui alogy luxury apple iphone 78se 2020 błyszczące niebieskie +szkło

Etui Alogy luxury Apple iPhone 7/8/SE 2020 błyszczące zapewnia niezwykłe efekty wizualne

Zestaw filiżanek do kawy ze spodkiem porcelana mariapaula złota linia, komplet 2 szt. (opakowanie prezentowe)

Marka: Atrakcyjne oferty

Półmisek owalny porcelana mariapaula złota linia 28 cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Work stuff clay mitt – rękawica do glinkowania lakieru

Marka: Atrakcyjne oferty
Work stuff clay mitt – rękawica do glinkowania lakieru

Work Stuff Clay Mitt – to rękawica do glinkowania lakieru

Czółenka anis 4497 niebieski

Marka: Atrakcyjne oferty
Czółenka anis 4497 niebieski

Cholewka: skóra naturalnaWnętrze obuwia: skóra naturalnaPodeszwa: tuniskórowa (dająca efekt stukania)Wysokość obcasa: ok

Półbuty axel 1370 czarny

Marka: Atrakcyjne oferty
Półbuty axel 1370 czarny

Cholewka: licowa skóra naturalnaWnętrze obuwia: skóra naturalnaPodeszwa: guma typu PUWysokość obcasa: ok

Botki kamil 1081 szary

Marka: Atrakcyjne oferty
Botki kamil 1081 szary

Cholewka: skóra naturalnaWnętrze obuwia: skóra naturalnaPodeszwa: guma typu TRWysokość koturny: ok

Sprawdź: botki kamil szary

Wędka feeder xv fiume 330cm / 90g

Marka: Atrakcyjne oferty

Listwa na klucze dł. 32 cm tewo, matowa blomus b65182

Marka: Atrakcyjne oferty
Listwa na klucze dł. 32 cm tewo, matowa blomus b65182

 Dzięki listwie Twoje klucze zawsze będą w jednym miejscu

Biurko z-line chrom 152 cm

Marka: Atrakcyjne oferty

Mysz roccat kone aimo

Marka: Atrakcyjne oferty

Listwa z wieszakami venea, czarna blomus b63263

Marka: Atrakcyjne oferty

Strefa marek

Kategorie

Mapa strony